zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 289

 • Projekty domów

  Projekty domów

  Znany portal internetowy oferujący typowe, gotowe projekty domów jednorodzinnych autorstwa grupy projektowej Dominanta z Białegostoku. Znajdą Państwo tutaj ponad 100 starannie dopracowanych projektów - wysokiej jakości wizualizacje, rzuty, kosztorysy oraz zdjęcia z realizacji.
  Witryna jest wykonana w oparciu o lekki, autorski skrypt. Grafika serwisu jest czytelna, a nawigacja intuicyjna - aby szybko znaleźć odpowiedni projekt, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej.
  www.dominanta.pl

  Data dodania: 07.05.2017

  ID strony: 1453

  Wyświetleń: 1787

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 319

 • eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  Poszukujesz dobrego adresu internetowego dla swojej firmy? Jeśli tak to przeszukaj naszą listę domen przeznaczonych do sprzedaży. Na stronie eKampania. pl przedstawiamy prestiżowe domeny internetowe które można kupić już dziś. Wynegocjuj dobrą cenę za swoją domenę.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4972

  Wyświetleń: 212

ISO 9001

ISO 9001

ISO 9001 to System Zarządzania Jakością, stosowany w różnych firmach, niezależnie od ich wielkości czy rodzaju świadczonych usług.
Jego wdrożenie składa się z kilku etapów, między innymi dokonania analizy firmy, opracowania procedur systemowych, procesowych i wspierających oraz Księgi Jakości, a także przeprowadzenia audytów wewnętrznych oraz procesu certyfikacji.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Podobne produkty i usługi

szkolenia ISO, system iso, ISO, ISO 9001, norma iso, system jakości, system zarządzania jakością

Kategorie

Zareklamuj stronę www.iso9001.org.pl:

ISO 9001

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Orta Business Consulting Sp.j.

  Orta Business Consulting Sp.j.

  Jeśli szukasz firmy consultingowej z Wrocławia - zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy ul. Księcia Witolda 49/8!
  Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem w kwestiach zarządzania, finansów oraz prawa. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - napisz lub zadzwoń do nas.

  18.01.2014 godz.: 08:15 wyśw.: 571 ID str.: 832 Więcej
 • Anna Kopczyńska Kancelaria Notarialna

  Anna Kopczyńska Kancelaria Notarialna

  Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska gwarantuje realizowanie wszelkich czynności zgodnie z ustawą o notariacie. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa i instytucje. Nasi notariusze zajmują się tworzeniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia oraz spisywaniem protokołów. Doręczają oświadczenia, zajmują się zawieraniem małżeńskich umów majątkowych, w tym ustanawiania rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków obojga małżonków. Za wykonane czynności notariusze pobierają wynagrodzenie, jakiego wysokość jest regulowana odpowiednim rozporządzeniem. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej kancelarii.

  19.01.2015 godz.: 13:57 wyśw.: 462 ID str.: 1839 Więcej
 • Gawryszewski Finans - kredyty bez zdolności w Warszawaie

  Gawryszewski Finans - kredyty bez zdolności w Warszawaie

  Wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność działania, to aspekty, które rekomendują firmę Gawryszewski Finanse na tle konkurencji. Tymczasowa strata pracy w przypadku osób fizycznych, lub też utrata klientów w przypadku firm, może bardzo szybko odbić się na wielkości budżetu. Bez odpowiedniej rezerwy pieniężnej, niedobór płynności finansowej w wielu wypadkach przekształca się w gigantyczne długi, a niekiedy także upadłość. Zapewnij sobie i swojej firmie bezpieczeństwo w czasach kryzysu. Jeśli bank odmówił Ci podjęcia kredytu, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Wszelakie informacje znajdziesz na stronie domowej Gawryszewski Finanse.

  22.01.2015 godz.: 18:09 wyśw.: 451 ID str.: 1931 Więcej
 • Kancelaria Notarialna R.Ludźmierski, A.Bochenek-Perek - notariusz kraków

  Kancelaria Notarialna R.Ludźmierski, A.Bochenek-Perek - notariusz kraków

  Kancelaria Notarialna Notar działa od 1992 roku. Jej siedziba mieści się w Krakowie. W Kancelarii przyjmujemy klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Zajmujemy się doręczaniem oświadczeń, zapisywaniem protokołów. Prócz tego sporządzamy akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia również poświadczenia. Tworzymy protesty weksli i zapisujemy protokoły. Do tego wykonujemy odpisy oraz wypisy oraz wyciągi dokumentów. W przypadku żądania stron tworzymy projekty aktów, oświadczeń i inne dokumenty. Wykonujemy też inne czynności, jakie wypływają z odrębnych przepisów. Informacje o Kancelarii Notar przekazaliśmy na witrynie internetowej.

  29.01.2015 godz.: 15:51 wyśw.: 382 ID str.: 2031 Więcej
 • OpEx Group

  OpEx Group

  Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych. W związku z tym organizujemy szereg specjalistycznych szkoleń, oferujemy autorskie programy wspierające wdrożenie zasad ciągłego doskonalenia, jak również prowadzimy własne wydawnictwo z cennymi publikacjami na ten temat.

  14.04.2015 godz.: 19:20 wyśw.: 548 ID str.: 2824 Więcej
 • Torro Investment Sp. z o.o.

  Torro Investment Sp. z o.o.

  Oferta firmy Torro Investment skierowana jest do firm, które poszukują korzystnych i dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i preferencji usług finansowania czy kapitału. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, jest również spółką holdingową, która posiada w portfelu udziały różnych firm o łącznej wartości przekraczającej 100 mln zł.

  12.01.2016 godz.: 13:02 wyśw.: 251 ID str.: 3679 Więcej
 • Porady prawne Łódź

  Porady prawne Łódź

  Kancelaria prawna Łódź Cezarego Pomykały stanowi najlepsze lokalizacja dla ludzi, którzy pragną pomocy w kwestiach prawnych. Ten prawnik Łódź do każdej sprawy przystępuje z dużą pracowitością i sumiennością, każde zlecenie wykonywane jest w terminie oraz wszelkie porady prawne Łódź w kancelarii mają na celu osiągnięcie ostatecznego sukcesu w postaci całkowitego usatysfakcjonowania każdego nawet najbardziej wymagającego interesanta. W kancelarii pracują fachowcy z najlepszej półki, którzy nie boją się wyzwań jak również kłopotliwych sytuacji, są efektywni w swoich postępowaniach, praca jest dla nich życiową misją, wszystko to sprawia, iż kancelaria szczyci się dużą renomą zarówno pośród własnych kontrahentów jak również konkurencyjnych kancelarii.

  22.05.2016 godz.: 08:20 wyśw.: 765 ID str.: 3701 Więcej
 • Sprawdzonyksiegowy.pl

  Sprawdzonyksiegowy.pl

  Prowadząc księgowość, warto jest współpracować z najlepszymi biurami rachunkowymi w swoim mieście. Jeśli nie wiesz jak je znaleźć, zapraszamy na sprawdzonyksiegowy. pl. Jesteśmy przekonani co do tego, że na naszej stronie znajdziesz wielu fachowców, którzy pomogą Ci w prowadzeniu jakże ważnej dla Ciebie księgowości.

  05.04.2016 godz.: 17:15 wyśw.: 277 ID str.: 3934 Więcej
 • Excelio Financial Sp. z o.o.

  Excelio Financial Sp. z o.o.

  Excelio Financial to znajdująca się w Warszawie instytucja finansowa, w której pracują specjaliści od prawa gospodarczego, optymalizacji podatkowej, zarządzania biznesem, a także księgowości. To sprawia, iż nasza pomoc w zakresie tworzenia, kupna oraz sprzedaży spółek z o. o., ale także kompleksowe usługi w zakresie ich likwidacji oraz upadłości, są godne Państwa zainteresowania.

  13.10.2016 godz.: 07:18 wyśw.: 180 ID str.: 4492 Więcej
 • Rozporządzenie delegowanie - ekmp.pl

  Rozporządzenie delegowanie - ekmp.pl

  Delegowanie pracowników to temat, jaki podejmuje Europejski Kongres Mobilności Pracy. Na początku listopada w Krakowie zbiorą się eksperci w dziedzinach prawa, którzy mogą pomóc przedsiębiorcom uzyskać praktyczną wiedzę na temat delegowania pracowników. Warto jest tam być ze względu na wysoki poziom organizowanego kongresu.

  24.05.2017 godz.: 15:33 wyśw.: 68 ID str.: 4777 Więcej