zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6741

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 9054

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4804

Arsen24.pl

Arsen24.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Chcesz podwyższyć komfort budowy lub zaoszczędzić koszty związane z remontem mieszkania? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Arsen Sp. z o. o. Sp. k. w Sieradzu, który poleca hurtowy zakup materiałów budowlanych, wykończeniowych i narzędzi. Gwarantujemy techniczne doradztwo. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych, gwarantując im całościowe zaopatrzenie budowlane. Zapraszamy do kontaktu.Podobne produkty i usługi

Farba lateksowa, Farby kolorowe, Farba do metalu, Akcesoria do sprzątania, Elektronarzędzia, Akcesoria malarskie, Akcesoria ogrodowe, Farby wewnętrzne, Armatura łazienkowa, Drabina aluminiowa

Kategorie

Zareklamuj stronę https://www.arsen24.pl:

Arsen24.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Metal-Gum 3 S.C. Marek i Artur Przegendza

  Metal-Gum 3 S.C. Marek i Artur Przegendza

  Firma Metal-Gum specjalizuje się w sprzedaży gotowych zadaszeń nad drzwi, okna i balkony. Produkty Metal-Gum charakteryzują się wysoką jakością wykonania, starannym oraz estetycznym wyglądem a także wszechstronnością rozwiązań (oferujemy możliwość łączenia segmentów oraz przycinania na wymiar). Zachęcamy do kontaktu!

  23.08.2014 godz.: 14:14 wyśw.: 2047 ID str.: 1357 Więcej
 • Elgrom Sp. z o. o.

  Elgrom Sp. z o. o.

  Ogromny wybór towarów i materiałów dostępnych w naszych hurtowniach zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W ciągu 20 lat nasz firma rozrosła się z 400 do 25 tysięcy metrów kwadratowych i wciąż się powiększa, dlatego warto zaufać właśnie nam!

  12.06.2015 godz.: 19:49 wyśw.: 1353 ID str.: 3032 Więcej
 • Kotwienie ścian i murów

  Kotwienie ścian i murów

  Pojawianie się rys i pęknięć w konstrukcjach jest czymś naturalnym i stosunkowo powszechnym. Każdy budynek może ulec uszkodzeniu, przez co traci na swojej estetyce, a pęknięcie może się rozszerzać.

  Naprawa murowanych konstrukcji nie jest prosta ze względu na specyfikę ich wykonania. Aby skutecznie załatać pęknięcie i dodatkowo wzmocnić budynek, wystarczy skorzystać z metody kotwienia ścian, która pozwala uzyskać idealny i trwały efekt na lata.

  Kotwienie ścian metodą Brutt Saver polega na umieszczaniu w bruzdach i szczelinach zaprawy tixotropowej wraz z nierdzewnym prętem ze stali austenitycznej. Konstrukcja ta zapewnia wzmocnienie ściany i chroni ją przed dalszym uszkodzeniem.

  Kotwienie ścian jest sposobem, który posiada szerokie zastosowanie, nie tylko w budynkach mieszkalnych. Naprawę i poprawę stabilizacji budowli za pomocą kotwienia można także wykonać w przypadku rekonstrukcji budynków zabytkowych, naprawy mostów i wzmocnienia murów historycznych.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat metody Brutt Saver i kotwienia ścian, zapraszamy na stronę firmy PiRys z Łodzi!

  18.03.2019 godz.: 14:21 wyśw.: 590 ID str.: 6155 Więcej
 • Royal-hurt.pl

  Royal-hurt.pl

  Firma ROYAL HURT w Łodzi od 1992 roku i zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Oferujemy blachodachówki i blachy trapezowe, siding i podsufitki, gonty oraz szeroki wybór pap. Zajmujemy się także systemami dociepleń budynków, oferując folie paro-przepuszczalne i izolacyjne, czy styropian i wełnę. Polecamy także sprzedaż parapetów, płotów PCV i ogrodzeń stalowych, rynn PCV i stalowych. Poza sprzedażą, zajmujemy się też wykończeniem elewacji zewnętrznych oraz wykonaniem warstwy wykończeniowej w systemie docieplania ścian zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu.

  07.09.2020 godz.: 08:24 wyśw.: 586 ID str.: 10052 Więcej