zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

Geogrunt s.c. Tomasz Lenart, Marcin Lenart

Geogrunt s.c. Tomasz Lenart, Marcin Lenart Wyróżnij wpis w katalogu

Firma Geogrunt s. c. świadczy pełen zakres usług geodezyjnych. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość wykonywanych prac sprawiło, że staliśmy się czołową firmą geodezyjną na terenie miasta Wrocławia i okolic.
Wykonujemy pełny zakres prac geodezyjnych:
- mapy do celów projektowych
- wytyczenia budynków i budowli
- pomiary powykonawcze
- geodezyjna obsługa inwestycji
- podziały nieruchomości
- okazania granic
- pomiary specjalne
- opracowanie map numerycznych
- prace na terenach kolejowych
- pomiary objętości mas ziemnych
- pomiary pomieszczeń
- badanie pionowości obiektów
- wytyczenia i pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu
- zakładanie i obliczanie osnowy geodezyjnej
- aktualizacja ewidencji gruntów i inne.Podobne produkty i usługi

usługi geodezyjne, geodezja Wrocław, usługi geodezyjne Wrocław, geodeta Wrocław

Kategorie

Zareklamuj stronę www.geogrunt.eu:

Geogrunt s.c. Tomasz Lenart, Marcin Lenart

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Bugeo - badania geologiczne Warszawa

  Bugeo - badania geologiczne Warszawa

  Biuro Geologiczne BUGEO z Zielonki tworzą specjaliści od geotechniki, geologii inżynierskiej oraz hydrogeologii. Firma istnieje na rynku już od 1999 roku. Jej propozycja obejmuje m. in. wiercenia badawcze wiertnicą mechaniczną oraz ręczne w celu sondowania gruntów, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, projekty odwodnień wykopów budowlanych oraz dokumentacje hydrogeologiczne oraz badania dla potrzeb ujęć wody. Ceny za usługi ustalane są indywidualnie. Przedsiębiorstwo BUGEO ma na swoim koncie wiele zrealizowanych badań i dokumentacji dla obiektów w Warszawie i okolicach. Więcej o ofercie na stronie internetowej.

  03.03.2015 godz.: 13:16 wyśw.: 1128 ID str.: 2498 Więcej
 • Transprojekt Geotechnika Sp. z o.o.

  Transprojekt Geotechnika Sp. z o.o.

  Nasza firma Transprojekt Geotechnika od lat zajmuje się między innymi usługami hydrogeologicznymi. W naszej ofercie znajduje się poszukiwanie wód podziemnych, projektowanie i montaż piezometrów, projekty robót i dokumentacje hydrogeologiczne, pobieranie prób wód gruntowych do szczegółowych badań laboratoryjnych, jak i również projekty robót dla pomp ciepła. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie www.

  11.06.2018 godz.: 11:54 wyśw.: 610 ID str.: 5543 Więcej
 • Drog-lab.pl

  Drog-lab.pl

  Zapraszamy do skorzystania z usług laboratorium drogowego Drog-Lab w Warszawie. Specjalizujemy się w realizacjach związanych z geotechniką i geologią inżynierską, zapewniając obsługę związaną z prowadzeniem nadzorów geotechnicznych w przypadku prac obejmujących wykopy, nasypy, zasypki inżynierskie oraz podbudowy. Mamy wieloletnie doświadczenie, techniczny zespół specjalistów, zapewniając indywidualne podejście do każdej inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

  20.02.2021 godz.: 22:48 wyśw.: 276 ID str.: 10969 Więcej
 • Sklep geodezyjny Geoline Sp. z o. o.

  Sklep geodezyjny Geoline Sp. z o. o.

  Sklepgeodezyjny. pl oferuje bogaty i wszechstronny wybór urządzeń i instrumentów geodezyjnych. Dostępne produkty pochodzą z autorskiej linii produkcyjnej sklepu oraz sprawdzonych i cenionych producentów. Urządzenia zapewniają wykonanie dokładnych i precyzyjnych pomiarów. Bogaty wybór oferowany przez sklep umożliwia indywidualne dopasowanie urządzenia do aktualnych potrzeb klienta.

  24.11.2022 godz.: 07:09 wyśw.: 69 ID str.: 13322 Więcej