zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3728

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5183

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2419

Geogrunt Usługi Geologiczne Tomasz Zielski

Geogrunt Usługi Geologiczne Tomasz Zielski Wyróżnij wpis w katalogu

GEOGRUNT to firma z ugruntowaną pozycją na rynku w branży geologicznej. Oferujemy kompleksowe usługi geologiczne, hydrogeologiczne, przeprowadzamy badania geotechniczne oraz wykonujemy odwierty. W ramach współpracy otrzymują Państwo pełną dokumentację. Zapraszamy do współpracy.Podobne produkty i usługi

geolog wrocław, geotechnika, geologia inzynierska, badania geotechniczne gruntu, geogrunt uslugi geologiczne

Kategorie

Zareklamuj stronę www.geologwroclaw.pl:

Geogrunt Usługi Geologiczne Tomasz Zielski

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Geogrunt s.c. Tomasz Lenart, Marcin Lenart

  Geogrunt s.c. Tomasz Lenart, Marcin Lenart

  Firma Geogrunt s. c. świadczy pełen zakres usług geodezyjnych. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość wykonywanych prac sprawiło, że staliśmy się czołową firmą geodezyjną na terenie miasta Wrocławia i okolic.
  Wykonujemy pełny zakres prac geodezyjnych:
  - mapy do celów projektowych
  - wytyczenia budynków i budowli
  - pomiary powykonawcze
  - geodezyjna obsługa inwestycji
  - podziały nieruchomości
  - okazania granic
  - pomiary specjalne
  - opracowanie map numerycznych
  - prace na terenach kolejowych
  - pomiary objętości mas ziemnych
  - pomiary pomieszczeń
  - badanie pionowości obiektów
  - wytyczenia i pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu
  - zakładanie i obliczanie osnowy geodezyjnej
  - aktualizacja ewidencji gruntów i inne.

  09.04.2019 godz.: 19:45 wyśw.: 1350 ID str.: 1169 Więcej
 • Geodezja Myślenice - hilevelgeodezja.pl

  Geodezja Myślenice - hilevelgeodezja.pl

  Przedsiębiorstwo HiLevel Geodezja zaświadcza usługi geodezyjne Nowy Targ. Zaistniała po to, aby spełnić zapotrzebowania rynku ze względu na między innymi energiczny rozwój budownictwa.
  Firma HiLevel Geodezja konstruuje mapy do celów projektowych, mapy z inwentaryzacji powykonawczych czy też dokonuje pomiaru powierzchni użytkowej. Przedsiębiorstwo HiLevel Geodezja to również pomiary geodezyjne Wieliczka, które są niezbędne przed budową danej nieruchomości. To samo tyczy się, jeśli idzie o podział działki Kraków. Jakie inne usługi świadczy przedsiębiorstwo? Realizuje kompleksową inwentaryzację, dokonuje kompleksowego pomiaru budynków, kalkuluje objętość mas ziemnych, realizując szeregu innych, specjalistycznych badań.
  Warto zaznajomić się z dokładną ofertą przedsiębiorstwa odwiedzając ich biuro stacjonarne w Wieliczce bądź też kontaktując się z nimi telefonicznie bądź przez internet - mają własną stronę internetową. Oferta warta uwagi.

  09.04.2020 godz.: 15:27 wyśw.: 32147 ID str.: 9165 Więcej
 • Met-geo.eu

  Met-geo.eu

  Założona w 2013 roku firma MET-GEO w Trzebini w województwie małopolskim świadczy usługi w zakresie badań geologicznych, geotechnicznych, geofizycznych, inżynierskich oraz poszukiwawczych. Specjalizujemy się w lokalizowaniu Deformacji Nieciągłości Terenu, które należy uwzględniać przy planowaniu różnorodnych inwestycji. Do realizacji projektów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i nowoczesne metody badania gruntu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Wszelkie informacje na temat zaprezentowanej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  10.06.2020 godz.: 11:30 wyśw.: 339 ID str.: 9552 Więcej
 • Sklep geodezyjny Geoline Sp. z o. o.

  Sklep geodezyjny Geoline Sp. z o. o.

  Sklepgeodezyjny. pl oferuje bogaty i wszechstronny wybór urządzeń i instrumentów geodezyjnych. Dostępne produkty pochodzą z autorskiej linii produkcyjnej sklepu oraz sprawdzonych i cenionych producentów. Urządzenia zapewniają wykonanie dokładnych i precyzyjnych pomiarów. Bogaty wybór oferowany przez sklep umożliwia indywidualne dopasowanie urządzenia do aktualnych potrzeb klienta.

  24.11.2022 godz.: 07:09 wyśw.: 12 ID str.: 13322 Więcej