zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3634

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

Kontenery na gruz Warszawa

Kontenery na gruz Warszawa Wyróżnij wpis w katalogu

Ciepło inwitujemy do poznania się z propozycją s. c. W. GROMEK i Synowie. Zakład świadczy gruntownie najwyższej jakości usługi w obrębie najmu kontenerów oraz wywozu gruzu, gleby, eternitu, wełny mineralnej, papy odpadowej, odrzutów budowlanych oraz natomiast gliny, skrawków gabarytowych a także złomu wspólnie z spedycją. W własnej ofercie spółka posiada dodatkowo usługi powiązane z letnim jak również zimowym utrzymaniem dróg i placów. Spółka posiada obfite doświadczenie w dziedzinie, funkcjonuje na rynku od 15 lat. Wynajem kontenerów Warszawa przebywa w sposób mało uciążliwy dla użytkownika. Kontenery na gruz Warszawa mają różnorodne rozmiary, by dostosować je do potrzeb interesanta. Priorytetem jednostki jest przede wszelkim zaspokojenie interesanta.Podobne produkty i usługi

kontenery na gruz Warszawa, wywóz gruzu Warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę www.wynajmekontener.pl:

Kontenery na gruz Warszawa

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • El-Kop

  El-Kop

  Jeśli szukasz rzetelnej firmy przygotowującej teren pod budowę, wówczas zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. EL-KOP to przedsiębiorstwo, jakie od lat wykonuje prace ziemne oraz realizuje najtrudniejsze zadania. Nie boimy się wyzwań oraz spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oprócz standardowych robót ziemnych zapewniamy rozbiórki, wyburzenia, a także usługi elektro-energetyczne tj. linie kablowe, napowietrzne, pomiary bądź instalacje elektryczne. Słyniemy z kompetencji naszych fachowców, konkurencyjnych cen i dobrej jakości sprzętu. Zapewniamy, że nie pożałują Państwo decyzji o nawiązaniu z nami kooperacyj. Szczegóły na stronie internetowej.

  12.04.2019 godz.: 11:05 wyśw.: 1753 ID str.: 2078 Więcej
 • Maciej Kubicki - nagrobki marmurowe Warszawa

  Maciej Kubicki - nagrobki marmurowe Warszawa

  W naszej propozycji odnajdziecie państwo projektowanie, renowacje oraz wykonawstwo pomników, nagrobków oraz posadzek. Jesteśmy zakładem kamieniarskim z wieloletnią tradycją. Rodzina Kubickich jest znaną w Warszawie familią, jakiej doświadczenie w kamieniarstwie, rzeźbie i architekturze sięga XVIII wieku. Do dziś konsekwentnie proponujemy naszym klientom najwyższej klasy usługi. Nasz zakład powstał w 1936 roku. Przy Powązkach prowadzimy też własną kwiaciarnię i usługi pogrzebowe. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z nami. Więcej informacji mieści się na naszej stronie.

  04.05.2016 godz.: 12:19 wyśw.: 1133 ID str.: 2814 Więcej
 • Termocent - badanie termowizyjne budynku

  Termocent - badanie termowizyjne budynku

  Pomiar szczelności budynku wykorzystywany jest zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i halach produkcyjnych. Zadbanie o komfort cieplny mieszkańców czy pracowników to jedna z najważniejszych czynności podczas prac izolacyjnych i wykończeniowych. Utrata ciepła wiąże się z dodatkowymi kosztami, których każdy stara się unikać. W momencie gdy pojawią się wady bądź nieszczelności konstrukcji warto zadziałać natychmiast i od ręki zlikwidować problem. Odnalezienie miejsc przepływów powietrza często nie jest możliwe gołym okiem. W takim przypadku niezbędne jest skorzystanie z testu szczelności budynku. Specjalna kamera wykonuje zdjęcia poszczególnych kondygnacji i uwydatnia obszary utraty energii termicznej. Zdobyta wiedza przyspieszy czynności prac budowlanych i pomoże przywrócić niezbędny komfort.

  Smoluchowskiego 6/1
  30-069 Kraków

  27.02.2018 godz.: 13:09 wyśw.: 666 ID str.: 5348 Więcej
 • Www.bpplan.pl analizy akustyczne przy inwestycjach

  Www.bpplan.pl analizy akustyczne przy inwestycjach

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Biura Projektów PLAN. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. Działalność firmy obejmuje wykonywanie projektów drogowych, analiz akustycznych czy też opracowań środowiskowych. Zajmujemy się dokumentacją, obliczeniami jak też współpracą ze specjalistami z innych dziedzin. Zatrudniamy pracowników z doświadczeniem i dysponujemy niezbędnymi, precyzyjnymi urządzeniami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i terminowość. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  19.02.2020 godz.: 06:51 wyśw.: 427 ID str.: 8634 Więcej