zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 5343

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5735

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4146

Marbud - prowadzenie budów Łódź

Marbud - prowadzenie budów Łódź Wyróżnij wpis w katalogu

Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Marbud z siedzibą w Łodzi zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 1983 roku specjalizujemy się w prowadzeniu budów oraz robót budowlanych jako kierownik i inspektor nadzoru. Wykonujemy również: kosztorysy budowlane, oceny stanu technicznego budynków, oceny stanu elementów zawierających azbest, przeglądy budowlane stanu technicznego budynków - półroczne, roczne czy pięcioletnie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz fachowe porady naszych pracowników. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa.Podobne produkty i usługi

nadzór inwestorski łódź, docieplanie budynków łódź, kierownik budowy łódź, nadzór budowlany łódź, przeglądy okresowe budynków łódź, prowadzenie budów łódź, projekty rozbiórek budowlanych łódź, roboty budowlane łódź, przeglądy budowlane łódź, nadzorowanie budowy łódź, prowadzenie książek obiektów łódź, inspektor nadzoru budowy łódź, kosztorysy budowlane łódź, przeglądy okresowe łódź, docieplanie ścian łódź, inżynier budownicywa łódź, prace budowlane łódź, odbiór techniczny łódź, remonty elewacji łódź, ocena stanu technicznego łódź

Kategorie

Zareklamuj stronę www.marbud-nadzorbudowlany.pl:

Marbud - prowadzenie budów Łódź

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • BatiPlus Polska Sp. z o.o.

  BatiPlus Polska Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo „BatiPlus” to francuska firma wchodząca na polski rynek od 2014 roku. Zajmuje się ona świadczeniem usług z zakresu kontroli technicznej w branży budowlanej. Firma zajmuje się nadzorem inwestorskim, kontrolą BHP na placu budowy, a także zajmuje się inspekcją i przeglądami okresowymi wybudowanych obiektów. Opisywane przedsiębiorstwo zajmuje się również branżą przemysłową i prowadzi przeglądy maszyn oraz linii technologicznych.

  12.05.2014 godz.: 15:50 wyśw.: 1541 ID str.: 1165 Więcej
 • 4B Budownictwo

  4B Budownictwo

  Dzięki naszej firmie, która świadczy usługi okołobudowlane, każdy może mieć wykonane u siebie prace bardzo szybko, sprawnie, rzetelnie, a przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki dużemu doświadczeniu, oraz szerokiemu wachlarzowi usług, jesteśmy w stanie zarówno klientom indywidualnym jak i firmom zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się państwo więcej dowiedzieć to zapraszamy na naszą stronę www.

  09.04.2019 godz.: 16:19 wyśw.: 1230 ID str.: 3681 Więcej
 • RenomaBud Łukasz Ratyński

  RenomaBud Łukasz Ratyński

  Odpowiadamy za przeglądy okresowe obiektów budowlanych, a także za badania termowizyjne i sporządzanie charakterystyki energetycznej obiektów. Pomagamy osobom, które kupują mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym. Realizujemy zlecenia na okresowe przeglądy budowlane (kompleksowe podejście). Rozumiemy specyfikę Prawa Budowlanego. Dysponujemy również profesjonalnym działem projektowym (domy jednorodzinne).

  30.04.2018 godz.: 20:25 wyśw.: 732 ID str.: 5457 Więcej
 • Nadzory-iwbud.pl

  Nadzory-iwbud.pl

  Szeroki wachlarz usług w zakresie kontroli budowlanej na terenie Warszawy proponuje firma Iwbud. Oferujemy nadzór budowlany i okresowe przeglądy budynków mieszkalnych, przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Wykonujemy audyty energetyczne różnorodnych obiektów, a także zajmujemy się przygotowaniem wymaganych certyfikatóworaz świadectw energetycznych. Zapewniamy wysoki standard usług, które wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  20.03.2020 godz.: 09:33 wyśw.: 480 ID str.: 8989 Więcej