zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6240

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 7584

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4607

Planika Sp. z o.o.

Planika Sp. z o.o. Wyróżnij wpis w katalogu

Firma Planika Fires zajmuje się już od wielu lat projektowaniem stylowych kominków, które mają uatrakcyjnić wygląd wnętrz. Kominki są w pełni bezpieczne dla otoczenia, ponieważ dzięki zasilaniu przez biopaliwo, nie wydzielają trujących substancji ani dymu. Firma posiada w ofercie kominki pod zabudowę, specjalne wkłady kominkowe, czy też stylowe kominki wolnostojące. Firma współpracuje też z licznymi projektantami, w tym z Christophem Pillet i Arikiem Levy.Podobne produkty i usługi

biokominki, bio-kominki, kominki na biopaliwo, kominki dekoracyjne, kominki na etanol

Kategorie

Zareklamuj stronę www.planikafires.pl:

Planika Sp. z o.o.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • AMT Holding Sp. z o.o. (Stoneo)

  AMT Holding Sp. z o.o. (Stoneo)

  Marmur, granit, wapień, piaskowiec, trawertyn, onyx, bazalt czy też kwarcyt – najwyższej jakości produkty z najlepszych surowców. W ofercie firmy Stoneo, znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania z zakresu wykończenia wnętrz oraz wyposażenia ogrodów przy wykorzystaniu kamienia naturalnego. Ponadto naszym klientom oferujemy najlepsze ceny i pomoc doradztwo. Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www. stoneo. pl.

  05.06.2017 godz.: 08:49 wyśw.: 1525 ID str.: 1065 Więcej
 • Zakład Kominiarski Jakub Małmyga

  Zakład Kominiarski Jakub Małmyga

  Zakład Kominiarski Jakuba Małmyga świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Piaseczna, zaś w jego codziennej działalności leży wykonywanie szeregu prac kominiarskich. Oferta zakładu jest nie tylko fachowa i profesjonalna, ale także cechuje się bardzo wielką różnorodnością. Czyszczenie kominów i przegląd instalacji to tylko niewielki jej wycinek. Oferuje ona również zakładanie siatek ochronnych, których celem jest uniemożliwienie gnieżdżenia się ptaków w przewodach zarówno kominowych, jak i wentylacyjnych. Firma udziela rocznej gwarancji na wszystkie wykonane przez siebie prace. Na życzenie właściciel zakładu udostępnia do wglądu wszelkie dokumenty poświadczające jego uprawienia i kompetencje. Zakład Kominiarski Jakuba Małmyga to zadowolenie klientów, które zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu.

  09.04.2019 godz.: 18:59 wyśw.: 1262 ID str.: 1297 Więcej
 • Serwis polskich kotłów na ekogroszek Ogniwo Eko

  Serwis polskich kotłów na ekogroszek Ogniwo Eko

  CARBON II - zajmuje się serwisowaniem kotłów na ekogroszek na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. W naszym zakresie są kotły takich firm jak: Ponar, HEF, Ogniwo, Brastal. Oferowane przez nas usługi serwisu bierzącego wykonujemy na najwyższym poziomie. Nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do jakości i fachowości jaką oferujemy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie świadczyć fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego pieca na ekogroszek do Państwa potrzeb.

  29.03.2015 godz.: 18:22 wyśw.: 1976 ID str.: 2715 Więcej
 • Www.kominki-lodz.com.pl

  Www.kominki-lodz.com.pl

  Centrum kominkowe KEMO z Łodzi posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, podłączaniu i zabudowie kominków, a także w sprzedaży oraz podłączaniu piecyków wolnostojących. Specjalizujemy się w budowie kominków różnego rodzaju. Dzięki rozległej wiedzy możemy wykonać w pełni bezpieczny kominek w dowolnej formie. Wykorzystujemy oryginalne rozwiązania i nowoczesne technologie, co pozwala na kompleksową realizację zleceń. Zachęcamy do skorzystania z usług.

  24.05.2019 godz.: 15:58 wyśw.: 603 ID str.: 6586 Więcej