zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3649

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3927

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5456

Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Wyróżnij wpis w katalogu

Posiadające swoją siedzibę w Szczecinie Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o. o. zaprasza do skorzystania z propozycji. Od 1957 roku działamy w branży geologicznej. Oferujemy Państwu badania polowe, badania laboratoryjne, oprogramowanie, opracowania, roboty ziemne i budowlane. Zlecane nam badania geologiczne kierujemy z wykorzystaniem szerokiej gamy nowoczesnego sprzętu badawczego. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. W celu ustalenia obszaru prac zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, nasi pracownicy pomogą państwu ustalić zakres prac konieczny do wykonania zadania geologicznego. Więcej na naszej stronie internetowej.Podobne produkty i usługi

Wiercenia, Obsługa budów, Opinie geotechniczne, Roboty budowlane, Dokumentacja hydrogeologiczna, Usługi geotechniczne, Dokumentacja geologiczno-inżynierska, Badania geologiczne, Roboty ziemne

Kategorie

Zareklamuj stronę www.geoprojekt.szczecin.pl:

Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Geo-Laf - pomiary geodezyjne w Olsztynie

  Geo-Laf - pomiary geodezyjne w Olsztynie

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Usługi Geodezyjne Geo - Laf. Na rynku funkcjonujemy już od 2007 roku. Posiadamy biura w Olsztynie, Gdańsku i Ornecie. Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych 2D i 3D, pomiary powykonawcze, podział nieruchomości, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, geodezję kolejową, wznowienie granic i wiele innych. Nasi pracownicy to zespół młodych profesjonalistów, którzy służą radą oraz pomocą. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  09.04.2019 godz.: 19:44 wyśw.: 1044 ID str.: 1864 Więcej
 • Www.aquapomp.pl

  Www.aquapomp.pl

  Specjalizujemy się w realizowaniu usług geologicznych, jak odwierty do pomp ciepła. Działamy na terenie całego kraju wykonując odwierty pod pompy ciepła z wykorzystaniem wysokiej jakości wiertnic. Zapewniamy również wiercenia geologiczne, badania geologiczne. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

  06.07.2019 godz.: 15:51 wyśw.: 1770 ID str.: 3021 Więcej
 • Www.geomarko.eu

  Www.geomarko.eu

  W Brzesku w województwie małopolskim swoją siedzibę posiada firma geodezyjna Geomarko. Działamy w branży już od 1991 roku a do współpracy zapraszamy odbiorców indywidualnych, firmy i jednostki administracyjne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie precyzyjnych pomiarów, sporządzanie map, inwentaryzacje, tyczenie obiektów, obsługa geodezyjna inwestycji, sporządzanie dokumentacji jak też wykonywanie rozgraniczeń czy podziałów nieruchomości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy doświadczonych fachowców. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.

  28.07.2019 godz.: 23:44 wyśw.: 1103 ID str.: 6902 Więcej
 • Met-geo.eu

  Met-geo.eu

  Założona w 2013 roku firma MET-GEO w Trzebini w województwie małopolskim świadczy usługi w zakresie badań geologicznych, geotechnicznych, geofizycznych, inżynierskich oraz poszukiwawczych. Specjalizujemy się w lokalizowaniu Deformacji Nieciągłości Terenu, które należy uwzględniać przy planowaniu różnorodnych inwestycji. Do realizacji projektów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i nowoczesne metody badania gruntu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Wszelkie informacje na temat zaprezentowanej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  10.06.2020 godz.: 11:30 wyśw.: 427 ID str.: 9552 Więcej