zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4146

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5735

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 5341

Zakład Produkcji i Handlu Materiałami Budowlanymi Oła-Bet Zbigniew Truskawiecki (KNT Solar)

Zakład Produkcji i Handlu Materiałami Budowlanymi Oła-Bet Zbigniew Truskawiecki (KNT Solar) Wyróżnij wpis w katalogu

Oławska firma KNT Solar oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Proponujemy wykorzystanie m. in. kolektorów słonecznych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy wszystkie niezbędne unijne certyfikaty. Zapraszamy!Podobne produkty i usługi

Baterie słoneczne, knt solar, kolektory słoneczne, ekologia, oława, ekologiczne, energia odnawialna

Kategorie

Zareklamuj stronę www.kntsolar.pl:

Zakład Produkcji i Handlu Materiałami Budowlanymi Oła-Bet Zbigniew Truskawiecki (KNT Solar)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Zakład Usług Wysokościowych S.C.

  Zakład Usług Wysokościowych S.C.

  Specjalizujemy się w pracach budowlanych na wysokości i w trudno dostępnych miejscach. zachęcamy do współpracy z Zakładem Usług Wysokościowych z siedzibą w Gliwicach, jaki prosperuje z sukcesami już od 1988 r. Znakomicie odnajdujemy się w pracach na tzw. obiektach wieżowych, innymi słowy budowlach wysokich, chłodniach kominowych oraz kominach. Współdziałaliśmy już z dużymi czołowymi firmami, świadcząc kompleksowe usługi. Współpracujemy z wieloma naukowcami i inżynierami przy pracach koncepcyjnych oraz projektowych. Zapraszamy już w dniu dzisiejszym do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej.

  28.01.2015 godz.: 13:54 wyśw.: 1439 ID str.: 2000 Więcej
 • Mazbestos - instalacja rynien Olsztyn

  Mazbestos - instalacja rynien Olsztyn

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją usług wykonywanych przez firmę Mazbestos. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, ale prowadzimy funkcjonowanie na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. mamy odpowiednie zezwolenia i przeszkolonych pracowników, żeby fachowo demontować azbest i utylizować dachy wykonane z eternitu. Do tego oferujemy wykonywanie usług dekarskich, w tym montaż dachówek przeróżnego typu, naprawę kominów oraz instalację rynien. Zapewniamy rzetelne zrealizowanie każdej z naszych prac. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.

  07.02.2015 godz.: 23:01 wyśw.: 1464 ID str.: 2111 Więcej
 • Termocent - badanie termowizyjne budynku

  Termocent - badanie termowizyjne budynku

  Pomiar szczelności budynku wykorzystywany jest zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i halach produkcyjnych. Zadbanie o komfort cieplny mieszkańców czy pracowników to jedna z najważniejszych czynności podczas prac izolacyjnych i wykończeniowych. Utrata ciepła wiąże się z dodatkowymi kosztami, których każdy stara się unikać. W momencie gdy pojawią się wady bądź nieszczelności konstrukcji warto zadziałać natychmiast i od ręki zlikwidować problem. Odnalezienie miejsc przepływów powietrza często nie jest możliwe gołym okiem. W takim przypadku niezbędne jest skorzystanie z testu szczelności budynku. Specjalna kamera wykonuje zdjęcia poszczególnych kondygnacji i uwydatnia obszary utraty energii termicznej. Zdobyta wiedza przyspieszy czynności prac budowlanych i pomoże przywrócić niezbędny komfort.

  Smoluchowskiego 6/1
  30-069 Kraków

  27.02.2018 godz.: 13:09 wyśw.: 744 ID str.: 5348 Więcej
 • Chmurabudownictwo.pl

  Chmurabudownictwo.pl

  Przedsiębiorstwo Chmura Budownictwo w miejscowości Wolbrom działa w sferze budownictwa budownictwa inżynieryjnego, użyteczności publicznej i handlowej, budownictwa przemysłowego oraz inwestycji mieszkaniowych. Realizujemy konstrukcje żelbetowe kompleksowo, zapewniając wykwalifikowaną kadrę i nadzór nad całością robót. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju, gwarantując solidność wykonywanych konstrukcji żelbetonowych. Zapraszamy do długofalowej współpracy. Na naszej stronie przedstawiamy wybrane realizacje.

  21.02.2021 godz.: 23:58 wyśw.: 422 ID str.: 10980 Więcej