zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3242

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1173

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4547

Firma Eureka Tax

Firma Eureka Tax Wyróżnij wpis w katalogu

Naszym głównym celem jest wspieranie przedsiębiorców oraz osoby indywidualne w optymalizacji podatkowej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zadowloić każdego klienta. Oferujemy nie tylko usługi z zakresu doradztwa podatkowego ale również podejmujemy się planowania spadkowego. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.Podobne produkty i usługi

optymalizacja podatkowa, podatek od dochodw kapitałowych, kontrakty menadżerskie, firma offshore, transfer pokoleniowy, planowanie podatkowe, firma na Cyprze, raje podatkowe, spółka na Cyprze

Kategorie

Zareklamuj stronę www.eurekatax.com:

Firma Eureka Tax

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Norlink Małgorzata Wincel

  Norlink Małgorzata Wincel

  Zycie za granica nie jest proste, wiemy o tym doskonale. Dlatego wlasnie chcemy pomóc - Norlink to przewodnik po prawie pracy, zwrocie podatku, podatkach i systemie prawnym w Norwegii. Jestesmy pewni ze znajda u nas Panstwo pomoc której oczekuja. Jestesmy tu po to, aby nie musieli Panstwo sami odszukiwac sie w labiryncie prawnym Norwegii. Wierzymy ze nasza pomoc pozwoli oszczedzic Panstwu zarówno czas jak i pieniadze.

  04.10.2019 godz.: 13:21 wyśw.: 1603 ID str.: 729 Więcej
 • Semper Paratus - ochrona majątku

  Semper Paratus - ochrona majątku

  Kancelaria Semper Paratus udziela pomocy w kwestii prowadzenia działalności na terenie Polski, a dokładniej ochrony podatkowej i rozliczeń podatkowych, które są nieuniknionym elementem własnego biznesu.

  Ochrona podatkowa to prowadzi przede wszystkim do rozwiązań prawnych, a także użycia specjalistycznych narzędzi, które pomocą zmniejszyć lub w niektórych przypadkach całkowicie wyeliminować negatywne skutki rozliczeń podatkowych.

  Z ochrony podatkowej oferowanej przez kancelarię Semper Paratus może skorzystać każda fizyczna osoba lub też strona, która jest w trakcie sporu z Fiskusem.

  Oprócz ochrony podatkowej, Semper Paratus zapewnia także pomoc w zakresie optymalizacji podatkowej. Usługa ta jest w pełni legalna i opiera się na możliwościach, które można wykorzystać, a są one zapisane w prawie.

  Semper Paratus zapewnia także profesjonalną usługę prowadzenia księgowości oraz pomoc w kwestii rejestracji spółki LTD.

  Zapraszamy na stronę lub do kontaktu bezpośredniego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat działań Kancelarii Semper Paratus.

  04.10.2019 godz.: 13:41 wyśw.: 479 ID str.: 6086 Więcej
 • Biuro rachunkowe online

  Biuro rachunkowe online

  Prowadzenie działalności gospodarczej obarczone jest wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji księgowej. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, polskie regulacje podatkowe nakazują prowadzenie księgowości w jednej z dwóch wersji: uproszczonej w postaci książki przychodów i rozchodów; bądź szczegółowej, prowadząc księgi rachunkowe. Mamy świadomość, iż pojęcie takie jak między innymi: przychód, koszt, dochód, aktywa, pasywa, amortyzacja, podatek CIT, VAT, JPK, dla wielu osób samo ich wymienienie wzbudza zakłopotanie i przerażenie. Rozumiemy obawy właścicieli firm przed własnoręcznym prowadzeniem rozliczeń podatkowych, właśnie w kontekście często niejasnych wskazanych wyżej pojęć i coraz bardziej obostrzanych przepisów podatkowych. Wobec tego, pragnąc zaspokoić potrzeby przedsiębiorców, zwłaszcza prowadzącym niewielki samodzielny lub rodzinny biznes, nasze Biuro Rachunkowe sigmatica. pl prowadzi księgowość dla małych firm. Jako eksperci z dziedziny rachunkowości, wiemy że czas to pieniądz, dlatego świadczymy księgowość online. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pomogło nam dostrzec, iż przedsiębiorcy odczuwają stres samą rozmową w cztery oczy z księgową, co skłoniło nas do podjęcia decyzji na prowadzenie przez biuro rachunkowe online. Zaufaj nam i powierz swoje dokumenty – my zadbamy o ich prawidłową ewidencję.

  19.11.2019 godz.: 18:28 wyśw.: 287 ID str.: 7706 Więcej
 • Podatkowakancelaria.pl

  Podatkowakancelaria.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii podatkowo-księgowej Dębek Andrzej, która mieści się w Warszawie. Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm i współpracę z działem księgowym firmy. Udzielamy pomocy w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych i pomoc w sporządzaniu deklaracji i zeznań podatkowych. Udzielamy wszechstronnych porad, wyjaśnień i opinii w kwestii obowiązków podatkowych firmy i w przypadkach egzekucji administracyjnych. Klientom indywidualnym proponujemy wsparcie w obszarze podatku VAT, PIT oraz innych form opodatkowania. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

  19.12.2019 godz.: 11:15 wyśw.: 265 ID str.: 8133 Więcej