zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1846

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3476

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4860

Andrzej Horoś Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium

Andrzej Horoś Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium Wyróżnij wpis w katalogu

Nasza firma jest specjalistą w zakresie odzyskiwania odszkodowań od firm ubezpieczeniowych z tytułu poniesionych przez naszych Klientów strat w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków rolniczych, innych wypadków, które miały miejsce na terenie posesji prywatnych i publicznych, jak również błędów medycznych, czy też szkód majątkowych i więcej. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy merytorycznej zapewnić możemy kompleksową pomoc w każdej niemal sytuacji.Podobne produkty i usługi

Odszkodowania, roszczenia odszkodowawcze, Centrum Pomocy Poszkodowanym, Odszkodowanie za urazy

Kategorie

Zareklamuj stronę www.cppp.pl:

Andrzej Horoś Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe

  Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe

  W firmie DEBITUM odkupujemy od swoich klientów ubezpieczenia, jeśli świadczenia z nich wypłacone były w przeciągu ostatnich trzech lat. Wy już na nich nic nie zarobicie. Chyba że przystaniecie na naszą ofertę. Jesteśmy Wam bowiem w stanie za nie zaoferować dodatkowe pieniądze, które warto przyjąć. Jesteście gotowi na sprzedaż swojego ubezpieczenia?

  12.05.2017 godz.: 06:19 wyśw.: 505 ID str.: 4751 Więcej
 • Odszkodowania za opóźniony lot Prawopasazera.pl

  Odszkodowania za opóźniony lot Prawopasazera.pl

  Serwis prawopasazera. pl to miejsce, w którym można uzyskać wsparcie w zakresie korzystania z usług linii lotniczych. Dotyczy to doradztwa przy takich sytuacjach jak miedzy innymi wystąpienie opóźnionych lotów, odwołanych lotów czy odmowy wpuszczenia na pokład. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić informacje, które pozwalają na uzyskanie odszkodowań. Zapewniamy zarówno stacjonarną jak też internetową obsługę naszych klientów.

  14.06.2018 godz.: 15:09 wyśw.: 473 ID str.: 5555 Więcej
 • JW Group Centrum Odszkodowań

  JW Group Centrum Odszkodowań

  Odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania jest możliwe tylko w przypadku zlecenia swojej sprawy wykwalifikowanej kadrze specjalistów, którą znajdziesz w JW GROUP Centrum Odszkodowań. Nasi rzeczoznawcy w rzetelny i fachowy sposób sprawdzą, czy nie zostałeś dodatkowo poszkodowany z tytułu zaniżonego odszkodowania po niefortunnym wypadku. Po tym procesie zaproponujemy Ci odkup odszkodowania, wypłacimy Ci wcześniej ustaloną kwotę i nie będziesz musiał się borykać ze zbyt niską zapłatą!

  24.07.2019 godz.: 07:24 wyśw.: 316 ID str.: 6881 Więcej
 • Pwar.pl

  Pwar.pl

  Chcesz odzyskać swoje odszkodowania? Jesteś firmą, która zajmuje się wynajmowaniem aut zastępczych? Zapraszamy do kontaktu z firmą PWAR z Wrocławia. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu dopłat dla wypożyczalni aut zastępczych w przypadku, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe nie uznają całej wartości faktury. Naszą agencję odszkodowawczą reprezentuje Kancelaria Radcy Prawnego Marty Babiuch. Zapraszamy!

  08.11.2019 godz.: 19:55 wyśw.: 309 ID str.: 7558 Więcej