zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4716

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8335

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6482

Biuro rachunkowe Sopot

Biuro rachunkowe Sopot Wyróżnij wpis w katalogu

Bardzo dobry księgowy to podstawa działalności. W pewnych sytuacjach jednakże dostajemy tylko podstawowe usługi rachunkowe, a nam potrzebne jest zazwyczaj coś więcej. Odpowiednie biuro rachunkowe powinno służyć nam poradą w postaci prowadzenia księgowości. Jak wiele razy nie wiemy przecież, o tym, że są jakieś poukrywane w kodeksach, paragrafy umożliwiające nam oszczędzać pieniądze, odliczyć więcej od podatku, czy również korzystać z praw, które nam się należą. Odpowiednie rachunkowe nie tylko podliczy, doradzi nam co mamy uczynić byśmy finansowo z nasza korporacją wyszli korzystniej i to właśnie za poradą jednego- stosując pozostałe usługi rachunkowe, nie tylko kłopoty samego rozliczania, niemniej jednak też usługi dotyczące doradztwa podatkowego. Np w miastach Trójmiasta: w Gdyni albo Sopocie natknęliśmy się na niemało ciekawych biur rachunkowych. Oprócz priorytetową ofertę rozliczania i odprowadzania za nas podatków, możemy zdobyć także usługi takie jak: opinie podatkowe, czy mapę ryzyka podatkowego. Tak jak w Sopocie dobre biuro rachunkowe znajdziemy również w innych aglomeracjachPodobne produkty i usługi

usługi rachunkowe, księgowość, podatki, biuro rachunkowe, biura rachunkowe

Kategorie

Zareklamuj stronę partnerzy.net:

Biuro rachunkowe Sopot

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Optymalni Biuro Doradczo-Księgowe

  Optymalni Biuro Doradczo-Księgowe

  Przedsiębiorców, którzy szukają solidnego partnera w biznesie, zachęcamy do sprawdzenia oferty biura doradczo-księgowego Optymalni. Firma oferuje kompleksową obsługę księgowości oraz doradztwo gospodarcze i pomoc w pozyskaniu środków unijnych. Zainteresowanych ofertą odsyłamy na stronę internetową firmy. Link do niej zamieściliśmy w szczegółach tej wizytówki.

  04.10.2019 godz.: 13:22 wyśw.: 793 ID str.: 5852 Więcej
 • Status.waw.pl biuro rachunkowe

  Status.waw.pl biuro rachunkowe

  Z wielką radością przedstawiamy Państwu Biuro Rachunkowe „STATUS” z Warszawy. Przeprowadzamy rozliczenia podatku dochodowego PIT oraz wszelkie czynności powiązane z obsługą kadrowo-płacową, jak i obsługą księgowo-podatkową. Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe. Pomagamy osobom rozpoczynającym swoją działalność w sprawach podatkowych, wspieramy klientów w tworzeniu pism urzędowych, a również reprezentujemy ich w kontaktach z Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia Biura zapraszamy na stronę internetową.

  07.10.2019 godz.: 07:52 wyśw.: 503 ID str.: 7309 Więcej
 • Www.saldo.vr.pl

  Www.saldo.vr.pl

  Kompletna księgowość, ewidencja przychodów, wszechstronna obsługa kadrowa oraz doradztwo podatkowe to wybrane usługi, jakie w ramach działalności prowadzi Biuro Rachunkowe SALDO S. C. w Dąbrowie Górniczej. Naszym klientom zapewniamy też doradztwo finansowe wraz z analizą finansowo-księgową i sprawozdawczą oraz możliwość sporządzania dokumentów na potrzeby klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz w razie pytań - do kontaktu telefonicznego.

  07.11.2019 godz.: 14:33 wyśw.: 501 ID str.: 7524 Więcej
 • Biuro rachunkowe znany księgowy

  Biuro rachunkowe znany księgowy

  Na życzenie klienta oferujemy możliwość odbioru dokumentów z jego siedziby. Naszymi klientami są jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego. Mamy wszystkie niezbędne kwalifikacje i kilkunastoletnie doświadczenie. Nasze biuro rozliczeniowe znajduje się w wielu polskich miastach. Potrafimy świetnie zrozumieć oczekiwania przedsiębiorstwa na każdym etapie rozwoju. Nasza oferta obejmuje: generowanie listy płac pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowę cywilnoprawną, opracowanie ewidencji urlopów, opracowanie listy płac pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę cywilnoprawną, sporządzanie kartotek ewidencji czasu pracy, doglądanie terminów kończących się umów, szkoleń, badań, obliczanie oraz naliczanie nadgodzin, premii, zasiłków chorobowych według obowiązującego regulaminu, wynagradzania oraz innych świadczeń pracowniczych przewidzianych kodeksem pracy, tworzenie comiesięcznych składek zus i deklaracji, szykowanie miesięcznych deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie rocznych informacji o wysokości otrzymanego dochodu dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę cywilnoprawną, tworzenie deklaracji gus, tworzenie i zarządzanie zgodnie z przepisami kartotek osobowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w aplikowaniu o środki unijne przeznaczone na tworzenie nowych firm, rozwój przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Jeżeli znalazłeś naszą firmę przez internet i rozpoczniesz z nami współpracę proponujemy przez pierwsze 3 miesiące zniżkę w wysokości 20 % ceny usługi. Mamy nadzieję, że nasza oferta przekona cię do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że możemy pomóc tobie oraz twojemu biznesowi. Wystarczy, że nam zaufasz. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy.

  17.01.2021 godz.: 18:27 wyśw.: 568 ID str.: 10789 Więcej