zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wyróżnij wpis w katalogu

Firma MDDP Outsourcing już od 2006 roku oferuje usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych dla innych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych prowadzących firmę. Outsourcing usług księgowych umożliwia zarządcom firm skupienie się na rozwoju firmy, a nie na sprawach związanych z pełnieniem obowiązków finansowych. Na stronie MDDP Outsourcing można odnaleźć pełną listę świadczonych usług.Podobne produkty i usługi

outsourcing księgowości, controlling, płace, kadry, nadzór finansowy, doradztwo księgowe, outsourcing księgowości

Kategorie

Zareklamuj stronę www.mddp-outsourcing.pl:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  Poszukują Państwo sprawdzone biuro księgowe w Warszawie? Profesjonalna i kompleksowa realizacja usług księgowych w Państwa firmie. Gamatax – rozliczy każdy rodzaj podatku PI, CIT czy VAT. Przygotowana oferta, jest odpowiedzią dla klientów potrzebujących pełen zakres usług księgowych z Warszawy i okolic. Prowadzenie księgowości, usługi kadrowe i płacowe, doradztwo podatkowe oraz pełna pomoc przy zakładaniu nowej firmy. Biuro mieści się w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Górczewskiej 216/212 – znakomita lokalizacja pod względem dojazdu oraz wiele miejsc parkingowych jest niewątpliwie, dodatkowym atutem. W naszym kraju wszystkie przedsiębiorstwa zobligowane są do ewidencjonowania przychodów i wydatków. Co więcej, nasz kraj jest czempionem pod względem poziomu skomplikowania przepisów finansowo podatkowych, z tego względu, opłacalne jest korzystanie ze specjalistów księgowych, którzy każdego dnia przeglądają zmiany w przepisach finansowo księgowych –specjaliści biura księgowego, chętnie dzielą się wiedzą i optymalizują koszty i sposób działania Twojej firmy. Biuro czynne jest codziennie od godziny 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. Odwiedź biuro księgowe Gamatax i poznaj pełną ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  07.08.2015 godz.: 00:13 wyśw.: 1159 ID str.: 3194 Więcej
 • EDG - usługi księgowe, audyt finansowy Poznań

  EDG - usługi księgowe, audyt finansowy Poznań

  EDG Spółka Audytorska z Poznania oferuje usługi księgowe oraz audyt finansowy dla firm. Wśród oferowanych usług firma podejmuje się działań takich jak: badanie sprawozdania finansowego, przygotowanie dokumentacji podatkowej oraz cen transferowych. Zapraszamy do współpracy.

  19.10.2016 godz.: 14:55 wyśw.: 791 ID str.: 4509 Więcej
 • AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

  AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

  Biuro rachunkowe AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska to jedno z najdłużej istniejących biur księgowych w Poznaniu. Prowadzi je doświadczona i licencjonowana księgowa Anna Klupczyńska.

  Biuro rachunkowe AK-PLUS specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakres usług świadczonych przez niniejsze biuro obejmuje między innymi takie usługi jak: pełna księgowość (księgi handlowe), KPiR (podatkowe księgi przychodów i rozchodów), ryczałt od przychodów ewidencjonowanych oraz obsługę kadrowo-płacową.

  AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska cieszy się nieposzlakowaną opinią na rynku poznańskim i powiatu poznańskiego. Rzetelność, terminowość, profesjonalizm i elastyczność to główne cechy biura i zatrudnionych w nim księgowych. AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska to rzetelny partner biznesowy na rynku usług księgowych w Poznaniu.

  18.05.2020 godz.: 13:34 wyśw.: 326 ID str.: 9425 Więcej
 • Www.ekfk.pl

  Www.ekfk.pl

  Obsługę księgową małych i dużych przedsiębiorstw oferuje KANCELARIA FINANSOWO-KSIĘGOWA EDYTY ULANOWICZ w Janówku. Polecamy swoje usługi w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego oraz analizy sprawozdań finansowych w ramach prowadzonych audytów. Jako biegli w sprawach prowadzenia ksiąg, posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC, co daje naszym klientom pewność i zabezpieczenie ich interesów oraz gwarantuje profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu.

  08.07.2021 godz.: 07:42 wyśw.: 132 ID str.: 11938 Więcej