zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6626

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8854

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4797

Dasmed - Usługi Medyczne Michał Teresa (Transport Medyczny i Sanitarny w Łodzi)

Dasmed - Usługi Medyczne Michał Teresa (Transport Medyczny i Sanitarny w Łodzi) Wyróżnij wpis w katalogu

Firma DASMED stacjonująca w Łodzi ( centrum Łodzi oraz Widzew Wschód) świadczy komercyjne usługi Transportu Medycznego oraz Sanitarnego dla mieszkańców. Podstawowy transport chorego np. z domu do lekarza kosztuje w DASMED 80, 00 zł.

W tej cenie Pacjent otrzymuje :

- kompleksowy transport z domu do lekarza, zniesienie z dowolnego piętra
- przyśpieszenie procedur medycznych z przyjęciem do lekarza z naszym przewozem Pacjent przyjmowany jest poza kolejnością.
- wyznaczenie kolejnych wizyt u specjalistów
- faktura za wykonaną usługę (inne firmy tego nie pilnują a to należy się każdemu choremu który zamawia transport medyczny)Podobne produkty i usługi

przewóz osób niepełnosprawnych łódź, transport sanitarny łódź, transport medyczny łódź, przewóz chorych łódź

Kategorie

Zareklamuj stronę przewozchorych.pl:

Dasmed - Usługi Medyczne Michał Teresa (Transport Medyczny i Sanitarny w Łodzi)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Prywatna Lecznica CERTUS

  Prywatna Lecznica CERTUS

  Prywatna Lecznica CERTUS jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem niepublicznym w Polsce. Na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od 7 stycznia 1992 roku, oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, bardzo dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę. Szpital usytuowany jest w dogodnym punkcie dojazdowym, blisko centrum miasta. Posiada także własny parking. W placówce mieszczą się ambulatorium i trzy oddziały szpitalne: ogólny, urologiczny i zabiegowy. W ramach Ambulatorium CERTUS oferuje 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do badań laboratoryjnych, pracowni RTG i EKG. Ponadto zapewnia konsultacje lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, które prowadzone są w trzech Centrach Medycznych. Dwa z nich znajdują się w Poznaniu, trzecie na terenie Swarzędza.

  05.04.2019 godz.: 13:40 wyśw.: 2893 ID str.: 111 Więcej
 • Kroplówki Gdynia

  Kroplówki Gdynia

  Ktoś Ci bliski ciężko zachorował i potrzebuje całodobowej opieki? Szukasz zaufanej pielęgniarki? Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę. Oferujemy usługi pielęgniarskie z dojazdami do domu, działamy w porozumieniu z Pogotowiem Pielęgniarskim, mamy stosowne doświadczenie i bardzo chętnie będziemy Ci świadczyć stałe usługi.

  06.04.2017 godz.: 14:48 wyśw.: 684 ID str.: 4713 Więcej
 • Veritas Polska - Opieka domowa nad osobami starszymi

  Veritas Polska - Opieka domowa nad osobami starszymi

  Veritas Polska jest firmą opiekuńczą, która oferuje opiekę domową nad osobami starszymi. Opieka domowa polega na tym, że nasze opiekunki mieszkają w domu osoby starszej i zajmują się nią przez całą dobę.

  Opiekunka dba zarówno o kondycję fizyczną, jak i psychiczną osoby starszej. Ma za zadanie pomóc seniorowi w siadaniu, wstawaniu, poruszaniu się, ubieraniu się oraz higienie osobistej. Powinna dbać również o odpowiednie jedzenie dla osoby starszej oraz podstawowe porządki w domu.

  Wszystkie nasze opiekunki mają zawodowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Dzięki temu lepiej rozumieją problemy seniorów i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami. Koszt takiej opieki oferowanej przez Veritas Polska zaczyna się od 2300 złotych miesięcznie za opiekę nad jedną osobą.

  Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i zaproponujemy opiekunkę dopasowaną do predyspozycji podopiecznego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajduje się więcej informacji na temat naszych usług opiekuńczych.

  Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

  26.03.2020 godz.: 12:11 wyśw.: 502 ID str.: 9029 Więcej
 • NZOZ DIAGMED Sp. z o.o.

  NZOZ DIAGMED Sp. z o.o.

  Niezależny Zespół Opieki Zdrowotnej Diagmed w Nowym Sączu przy ulicy Wałowej oferuje kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Nasz zespół specjalistów z różnych dziedzin medycyny zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta, stosując nowoczesne metody diagnostyki i leczenia. Dbamy o to, aby nasi pacjenci otrzymywali szybką i efektywną pomoc medyczną.

  30.05.2024 godz.: 09:16 wyśw.: 80 ID str.: 14059 Więcej