zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6626

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8848

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4797

EuroMedical Karolina Bijoch (Ultrasonografy)

EuroMedical Karolina Bijoch (Ultrasonografy) Wyróżnij wpis w katalogu

Firma EuroMedical to zaawansowane usługi gwoli branży medycznej w ramach sprzedaży i serwisu urządzeń USG marki SonoScape. Zajmujemy się świadczeniem obsługi kompleksowej, za każdym razem profesjonalnej, a ponadto w korzystnych cenach. Od lat współpracujemy z SonoScape, dostarczając naszym kontrahentom sprzęt do obrazowania 4D, badań Dopplera najwyżej jakości – zarówno urządzenia przenośne, jak i stacjonarne wraz z akcesoriami takimi jak printery, dodatkowe głowice, materiałami eksploatacyjnymi. Doradzamy w doborze wyjątkowo optymalnych aparatów USG do gabinetów, oferujemy lukratywne formy finansowania zakupu sprzętu medycznego. Prowadzimy przeglądy techniczne ultrasonografów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, warto wybrać naszą obsługę i dołączyć go grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie!Podobne produkty i usługi

ultrasonograf, aparat, usg, medycyna

Kategorie

Zareklamuj stronę www.euromedical.net.pl:

EuroMedical Karolina Bijoch (Ultrasonografy)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Hol-Dental Depot - dystrybutor Shofu

  Hol-Dental Depot - dystrybutor Shofu

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo HOL-DENTAL DEPOT. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów stomatologicznych i protetycznych. Jesteśmy przedstawicielem firm Vertex Dental, Shofu, Mani, Dekema, Primotec, Yamahachi, Smile Line, 8853, DUX Dental, Jovident, New York Dental KFT. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę, w związku z tym stale poszerzamy nasz asortyment i gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  21.03.2016 godz.: 13:05 wyśw.: 1277 ID str.: 3873 Więcej
 • ORTO-FAN® Michał Zdybel

  ORTO-FAN® Michał Zdybel

  Jeśli wybieracie Orto-Fan możecie sięgnąć możecie skorzystać z usług firma, która stara się promować nowoczesne rozwiązania w zakresie ortodoncji. By te nowoczesne formy rozwijać Orto-Fan organizuje szkolenia, konferencje, spotkania, na których właśnie te nowoczesne formy są stale promowane, gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego naszego kontrahenta.

  18.12.2017 godz.: 06:47 wyśw.: 809 ID str.: 5179 Więcej
 • Kmk.szczecin.pl

  Kmk.szczecin.pl

  Przedstawiamy Państwu propozycję firmy KMK Inspektorzy Ochrony Radiologicznej w Szczecinie, która specjalizuje się w ochronie radiologicznej. Zapewniamy wszechstronną pomoc w przygotowaniu wymaganej dokumentacji i uruchomieniu pracowni. Działamy także w zakresie testów kontroli fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich. Posiadamy zabudowy ścian, okien i sufitów, osłony w postaci drzwi, wzmocnienia do drzwi, a także parawany ochronne. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację usług. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  01.10.2020 godz.: 08:07 wyśw.: 352 ID str.: 10199 Więcej
 • Www.labo24.pl

  Www.labo24.pl

  Firma Labo24. pl z siedzibą w Gliwicach zapewnia bogaty wybór wysokiej jakości wyposażenia laboratoryjnego. W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, urządzenia i sprzęt badawczy, odczynniki chemiczne i materiały zużywalne. Zajmujemy się produkcją szklanych wyrobów laboratoryjnych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Tworzymy projekty i kompletujemy aparaturę procesową. Gwarantujemy kompleksowe usługi serwisowe. Posiadamy bogatą bazę dostawców i licznych partnerów handlowych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą, przedstawioną na stronie internetowej.

  20.11.2020 godz.: 13:37 wyśw.: 365 ID str.: 10453 Więcej