zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8104

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6340

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4699

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta dr Marta Melka- Roszczyk, to wykwalifikowana osoba, która ukończyła studia kierunkowe na renomowanych uczelniach.
Gabinet psychologiczny prowadzi w Poznaniu. Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk dąży obecnie do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty psychodynamicznego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie prowadzić psychoterapię opartą na nawiązaniu długotrwałej relacji z pacjentem, co za tym idzie na trwałym i skutecznym leczeniu.
Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk zajmuje się szerokim działem problemów psychologicznych, między innymi rozwiązywaniem problemów partnerskich, nieumiejętnością nawiązania bliskich relacji, problemami z nieśmiałością, agresją, brakiem akceptacji swojego wyglądu, nerwicami i wiele innymi. To profesjonalny psycholog z doświadczeniem, z przyjaznym gabinetem.Podobne produkty i usługi

depresje, stres, psychoterapia, terapeuta, terapia rodzinna, zaburzenia odżywiania, w Poznaniu, psychoterapeuta, Poznań, psycholog, terapia, zaświadczenia psychologiczne, leczenie nerwic, choroby psychiczne, psycholodzy

Kategorie

Zareklamuj stronę melka-roszczyk.pl:

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Opplublin.pl

  Opplublin.pl

  Z wielką radością prezentujemy Państwu ofertę Ośrodka Psychoterapii Psychoanalitycznej, który znajduje się w Lublinie. Przeprowadzamy psychoterapię psychoanalityczną dla osób dojrzałych i nastolatków. Nasz zespół tworzą doświadczeni oraz wykwalifikowani psycholodzy i psychoterapeuci, którzy przynoszą fachową pomoc naszym pacjentom. Nasza działalność ma formę psychoterapii analitycznej i cyklicznych seminariów oraz wydarzeń analitycznych. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszego Ośrodka i jego oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  11.11.2019 godz.: 14:38 wyśw.: 489 ID str.: 7569 Więcej
 • Psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog Katowice

  Psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog Katowice

  Do Katowic warto pojechać. Tam przyjmuje psycholog Katowice. Ma wiedzę, wykształcenie, wszelkie kompetencje. Takiemu ekspertowi niejedna osoba zawdzięcza wsparcie oraz pomoc. Masz problemy osobiste? Dziecko nie chce chodzić do szkoły? Mąż nie interesuje się już rodziną? Poproś o pomoc psychologa w Katowicach i na pewno otrzymasz właściwą pomoc oraz doskonałe wsparcie.

  18.11.2019 godz.: 18:31 wyśw.: 549 ID str.: 7676 Więcej
 • Psychologpoznan.pl

  Psychologpoznan.pl

  Kryzysy życiowe tj. rozwód, choroba czy depresja poporodowa, traumy, urazy, utrata bliskich to m. in. zakres rehabilitacji psychologicznej, jaką w Poznaniu, w ramach swojego Gabinetu Pomocy Psychologicznej MedArt świadczy dr n. med. Marta Czarnecka-Iwańczuk. Psycholog, psychoterapeuta, w trakcie specjalizacji z obszaru psychologii klinicznej, jest adiunktem w Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Oprócz prywatną praktyką, prowadzi dodatkowo wykłady i szkolenia, ze szczególnym uwzględnieniem psychologicznych problemów w ginekologii i położnictwie.

  04.12.2019 godz.: 07:58 wyśw.: 599 ID str.: 7871 Więcej
 • Kontra-garwolin.pl

  Kontra-garwolin.pl

  Efektywną pomoc psychologiczną oferuje Pracownia Psychologiczna Kontra w Garwolinie, którą prowadzi psycholog Irmina Wysocka. Zajmuje się psychologią, psychodietetyką, coachingiem. W swojej praktyce specjalizuję się w pracy z młodzieżą i rodzicami, zapewniając fachowe wsparcie w kryzysie, w przypadku doświadczonych urazów, traumy lub innych ciężkich przeżyć. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w zakresie wspomagania ich rozwoju. Zapraszam do współpracy.

  21.05.2020 godz.: 09:53 wyśw.: 467 ID str.: 9436 Więcej