zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta dr Marta Melka- Roszczyk, to wykwalifikowana osoba, która ukończyła studia kierunkowe na renomowanych uczelniach.
Gabinet psychologiczny prowadzi w Poznaniu. Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk dąży obecnie do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty psychodynamicznego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie prowadzić psychoterapię opartą na nawiązaniu długotrwałej relacji z pacjentem, co za tym idzie na trwałym i skutecznym leczeniu.
Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk zajmuje się szerokim działem problemów psychologicznych, między innymi rozwiązywaniem problemów partnerskich, nieumiejętnością nawiązania bliskich relacji, problemami z nieśmiałością, agresją, brakiem akceptacji swojego wyglądu, nerwicami i wiele innymi. To profesjonalny psycholog z doświadczeniem, z przyjaznym gabinetem.Podobne produkty i usługi

terapia rodzinna, terapia, Poznań, depresje, zaświadczenia psychologiczne, choroby psychiczne, terapeuta, zaburzenia odżywiania, psycholodzy, stres, psychoterapeuta, psychoterapia, w Poznaniu, psycholog, leczenie nerwic

Kategorie

Zareklamuj stronę melka-roszczyk.pl:

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Psycholog-bydgoszcz.net

  Psycholog-bydgoszcz.net

  Konsultacje psychologiczne, treningi interpersonalne, relaksacyjno-koncentrujące oferuje Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuta Jaskólska w Bydgoszczy. Jako gabinet psychologiczny realizujemy szeroką ofertę leczenia oraz kompleksowego wsparcia. Prowadzimy terapię zaburzeń nerwicowych związanych ze stresem, zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń odżywiania się (anoreksja, bulimia). Wspieramy w przypadku problemów osobowości i problemów małżeńskich w ramach terapii par. Zapraszamy do kontaktu.

  10.01.2020 godz.: 14:27 wyśw.: 474 ID str.: 8277 Więcej
 • Edytawojcikpsycholog.pl

  Edytawojcikpsycholog.pl

  Borykasz się z trudnościami w relacjach, czy to prywatnych, czy w pracy? A może walczysz z kryzysem po rozwodzie bądź po utracie pracy? Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis w Warszawie poleca kompleksowe wsparcie psychologiczne w formie stacjonarnych konsultacji, jak i online. Centrum prowadzi Edyta Agnieszka Wójcik, psycholog i modelka, Miss Warszawy, która zapewnia profesjonalne wsparcie w odbudowie relacji z sobą i otoczeniem, w kształtowaniu samooceny i pewności siebie. Poza psychologią klasyczną, oferta obejmuje psychologię mody i stylu. Zapraszamy do kontaktu.

  02.01.2021 godz.: 18:38 wyśw.: 311 ID str.: 10698 Więcej
 • Autoprezentacja.pl

  Autoprezentacja.pl

  Terapia rodzinna i małżeńska, konsultacje indywidualne, szkolenia i treningi to oferta Centrum Psychologicznego Danuta Dercz w Gliwicach. Jestem psychoterapeutą certyfikowanym przez ECP oraz specjalistą psychologii klinicznej. Doskonalę rozwój osobisty i zawodowy, wspierając wewnętrzne zasoby, zdolności i umiejętności do tworzenia lepszej jakości życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną, partnerską, sesje rozwoju osobistego i treningi. Oferuję również szkolenia i warsztaty dla osób indywidualnych oraz firm. Zapraszam.

  25.03.2021 godz.: 23:30 wyśw.: 239 ID str.: 11196 Więcej
 • Psycholog Beata Załucka-Gosk

  Psycholog Beata Załucka-Gosk

  Terapia, która pozwoli Ci poznać bliżej siebie i swoje otoczenie.

  Nie czujesz się kochany i akceptowany? Nie czujesz zrozumienia ze strony bliskich? Często czujesz zagubienie i samotność pomimo bycia w związku, a komunikowanie tego co czujesz sprawia Ci trudności?

  Wyobraź sobie, że w końcu możesz powiedzieć na głos wszystko to co czujesz i nie zostaniesz skrytykowany lub odrzucony. Krok po kroku przejdziemy przez sytuację w której się znajdujesz i emocje z tym związane. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które pomoże Ci powrócić do wewnętrznego spokoju.

  Witaj,

  Mam na imię Beata, jako psycholog i psychoterapeuta od wielu lat wspieram osoby, pary, grupy, małżeństwa i rodziny. Specjalizuję się w profilaktyce, diagnostyce i terapii wszelkich zaburzeń w regulacji stosunków człowieka z otoczeniem, pomagając odnaleźć właściwą drogę w życiu. Do każdego człowieka podchodzę w sposób indywidualny, a sposób i metody leczenia dostosowywane są do wymagań i możliwości danej osoby. Prowadzę konsultację w swoim gabinecie w Gdyni, ale również on-line. Zapraszam Cię do kontaktu.

  22.04.2021 godz.: 15:22 wyśw.: 244 ID str.: 11443 Więcej