zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4475

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 953

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3163

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta dr Marta Melka- Roszczyk, to wykwalifikowana osoba, która ukończyła studia kierunkowe na renomowanych uczelniach.
Gabinet psychologiczny prowadzi w Poznaniu. Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk dąży obecnie do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty psychodynamicznego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie prowadzić psychoterapię opartą na nawiązaniu długotrwałej relacji z pacjentem, co za tym idzie na trwałym i skutecznym leczeniu.
Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk zajmuje się szerokim działem problemów psychologicznych, między innymi rozwiązywaniem problemów partnerskich, nieumiejętnością nawiązania bliskich relacji, problemami z nieśmiałością, agresją, brakiem akceptacji swojego wyglądu, nerwicami i wiele innymi. To profesjonalny psycholog z doświadczeniem, z przyjaznym gabinetem.Podobne produkty i usługi

Poznań, terapeuta, psycholog, zaburzenia odżywiania, terapia rodzinna, psychoterapia, psycholodzy, psychoterapeuta, choroby psychiczne, leczenie nerwic, terapia, zaświadczenia psychologiczne, w Poznaniu, depresje, stres

Kategorie

Zareklamuj stronę melka-roszczyk.pl:

Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja

  Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja

  Jeśli poszukujesz pomocy psychologicznej to skontaktuj się z poznańskim Ośrodkiem Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja”. Zespół Ośrodka tworzy grupa doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala na dobór odpowiedniej formy pomocy w każdej sytuacji. W ofercie „Pomarańczowego Ja” są między innymi konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, grupy terapeutyczne, terapia par i małżeństw i wiele innych.

  26.06.2015 godz.: 11:01 wyśw.: 878 ID str.: 3080 Więcej
 • Ctir.pl

  Ctir.pl

  Centrum Terapii i Rozwoju to miejsce, gdzie można otrzymać kompleksową pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Jego siedziba znajduje się w Nowym Sączu. Oferta Centrum jest niezwykle rozbudowana i zawiera m. in. badania psychologiczne dla kierowców zawodowych, spotkania mające na celu rozwój osobisty i odkrycie własnych możliwości. Centrum prowadzi psycholog oraz psychoterapeuta Agnieszka Ruchała-Bochenek, która zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując w szeregu placówek na terenie Lublina, Krakowa czy Nowego Sącza. Dokładne informacje na temat oferty Centrum, znajdują się na witrynie internetowej.

  13.11.2019 godz.: 13:51 wyśw.: 300 ID str.: 6842 Więcej
 • Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha

  Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha

  Masz problem z alkoholem i w związku z tym interesuje Cię terapia uzależnień? Jeśli tak, warto zastanowić się nad tym, co proponuje ośrodek OLCHA.
  Ktoś może zapytać, co przemawia za ofertą, która ma OLCHA? Na pewno musisz wiedzieć o tym, że początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 1996 roku (w końcu doświadczenie nigdy nie bierze się z niczego).

  28.09.2019 godz.: 09:25 wyśw.: 246 ID str.: 7222 Więcej
 • Www.rehabilitacjadladzieci.com.pl

  Www.rehabilitacjadladzieci.com.pl

  Niepubliczna Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Garwolinie oferuje szeroki zakres usług w obszarze zdrowia psychicznego. Realizujemy ofertę dedykowaną dzieciom i młodzieży, aby zapewnić im najlepsze warunki rozwoju we współpracy z rodzicami i nauczycielami. Zapraszamy na specjalistyczne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka oraz na bezpłatne konsultacje terapeutyczne kończące się wydaniem opinii terapeutycznej - nasze opinie są uznawane przez wszystkie szkoły. Zachęcamy do kontaktu.

  11.08.2021 godz.: 08:14 wyśw.: 46 ID str.: 12073 Więcej