zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

Gabinet Psychoterapii Izabela Kielczyk (Psycholog Warszawa - Pracownia Psychorozwoju)

Gabinet Psychoterapii Izabela Kielczyk (Psycholog Warszawa - Pracownia Psychorozwoju) Wyróżnij wpis w katalogu

Jesteśmy prywatną pracownią psychoterapii, która realizuje terapie grupowe oraz indywidualne. Nasze indywidualne terapie kierujemy do osób doświadczających przemocy fizycznej, psychicznej, alkoholików, w trakcie rozwodu, w wieku starszym, chorych na schizofrenię, doświadczających zaburzenia nerwicowe, osobowościowe, będących w żałobie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego ośrodka!Podobne produkty i usługi

Warszawa Psycholog, Pyschologia Warszawa, Psycholog Praga Warszawa, psycholog warszawa, terapia indywidualna warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę psychoterapia-kielczyk.pl:

Gabinet Psychoterapii Izabela Kielczyk (Psycholog Warszawa - Pracownia Psychorozwoju)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

  Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk

  Psycholog i psychoterapeuta dr Marta Melka- Roszczyk, to wykwalifikowana osoba, która ukończyła studia kierunkowe na renomowanych uczelniach.
  Gabinet psychologiczny prowadzi w Poznaniu. Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk dąży obecnie do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty psychodynamicznego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie prowadzić psychoterapię opartą na nawiązaniu długotrwałej relacji z pacjentem, co za tym idzie na trwałym i skutecznym leczeniu.
  Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk zajmuje się szerokim działem problemów psychologicznych, między innymi rozwiązywaniem problemów partnerskich, nieumiejętnością nawiązania bliskich relacji, problemami z nieśmiałością, agresją, brakiem akceptacji swojego wyglądu, nerwicami i wiele innymi. To profesjonalny psycholog z doświadczeniem, z przyjaznym gabinetem.

  12.05.2017 godz.: 12:04 wyśw.: 1579 ID str.: 714 Więcej
 • Danuta Długosz Gabinet Terapeutyczny

  Danuta Długosz Gabinet Terapeutyczny

  Krakowski gabinet terapeutyczny – Danuta Długosz, poleca swoje usługi. W centrum działalności znajdują się emocje, duchowość, ciało, relacje oraz świadomość. Pracując przy pomocy metody gestalt, proponujemy sesje terapeutyczne. Dodatkowo zapewniamy zabiegi chirurgii fantomowej która obejmuje rozmowę oraz część manualną.

  09.04.2015 godz.: 08:08 wyśw.: 1017 ID str.: 2778 Więcej
 • Psychologpoznan.pl

  Psychologpoznan.pl

  Kryzysy życiowe tj. rozwód, choroba czy depresja poporodowa, traumy, urazy, utrata bliskich to m. in. zakres rehabilitacji psychologicznej, jaką w Poznaniu, w ramach swojego Gabinetu Pomocy Psychologicznej MedArt świadczy dr n. med. Marta Czarnecka-Iwańczuk. Psycholog, psychoterapeuta, w trakcie specjalizacji z obszaru psychologii klinicznej, jest adiunktem w Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Oprócz prywatną praktyką, prowadzi dodatkowo wykłady i szkolenia, ze szczególnym uwzględnieniem psychologicznych problemów w ginekologii i położnictwie.

  04.12.2019 godz.: 07:58 wyśw.: 352 ID str.: 7871 Więcej
 • Gabinet psychologiczny w Gdańsku

  Gabinet psychologiczny w Gdańsku

  Coraz częściej ludzie doświadczający problemów zdrowia psychicznego kierują się do specjalistów takich jak psychologowie. Mimo ciągłych kontrowersji jakie wiążą się z korzystaniem z konsultacji psychologicznych, coraz częściej korzystamy z pomocy psychologicznej. Taka tendencja cieszy mnie jako psychoterapeutę. Mam szansę pomóc osobie doświadczającej sytuacji kryzysowej lub zaburzeń zdrowia psychicznego wyłaćznie wtedy, kiedy wykazuje ona chęć współpracy i ma motywację do zmian. Razem jesteśmy w stanie rozwiązać problemy, które dotyczą pacjenta.

  17.03.2021 godz.: 21:11 wyśw.: 164 ID str.: 11123 Więcej