zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5452

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3633

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3924

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta Magdalena Senderowska, prowadzi gabinet psychologiczno - terapeutyczny we Wrocławiu. Oferta Centrum Rozwoju Psychologicznego skierowana jest do osób prywatnych, par oraz grup. Specjaliści pomagają w wielu problemach, takich jak depresje, stany lękowa i inne. Oferuje również pomoc seksuologiczną. Dla osób wstydliwych bądź zbyt zapracowanych istnieje możliwość konsultacji droga mailową.

Centrum prowadzi:

- Terapię grupową
- Terapię indywidualną
- Diagnostykę i pomoc psychologiczną i psychiatryczną
- Terapię uzależnień
- Terapię małżeństw i parPodobne produkty i usługi

psychoterapeuta, depresja, seksuolog, we Wrocławiu, psycholodzy, on-line, psychiatra, Wroclaw, wizyty domowe, nerwica, psycholog, psychoterapia, psychologia, pomoc psychologiczna, Wrocław

Kategorie

Zareklamuj stronę psycholog-ms.pl:

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Ctir.pl

  Ctir.pl

  Centrum Terapii i Rozwoju to miejsce, gdzie można otrzymać kompleksową pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Jego siedziba znajduje się w Nowym Sączu. Oferta Centrum jest niezwykle rozbudowana i zawiera m. in. badania psychologiczne dla kierowców zawodowych, spotkania mające na celu rozwój osobisty i odkrycie własnych możliwości. Centrum prowadzi psycholog oraz psychoterapeuta Agnieszka Ruchała-Bochenek, która zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując w szeregu placówek na terenie Lublina, Krakowa czy Nowego Sącza. Dokładne informacje na temat oferty Centrum, znajdują się na witrynie internetowej.

  13.11.2019 godz.: 13:51 wyśw.: 481 ID str.: 6842 Więcej
 • Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha

  Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Olcha

  Masz problem z alkoholem i w związku z tym interesuje Cię terapia uzależnień? Jeśli tak, warto zastanowić się nad tym, co proponuje ośrodek OLCHA.
  Ktoś może zapytać, co przemawia za ofertą, która ma OLCHA? Na pewno musisz wiedzieć o tym, że początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 1996 roku (w końcu doświadczenie nigdy nie bierze się z niczego).

  28.09.2019 godz.: 09:25 wyśw.: 406 ID str.: 7222 Więcej
 • Dagmarakucewicz.pl coaching

  Dagmarakucewicz.pl coaching

  Dagmara Kucewicz to wykwalifikowana i doświadczona psychoterapeutka oferująca kompleksową pomoc dorosłym oraz młodzieży. Prowadzi ona profesjonalne sesje terapeutyczne, udziela konsultacji, a ponadto proponuje sesje online bądź webinary. Specjalizuje się w pomocy osobom dotkniętym depresją, lękami, stresem, zaburzeniami snu, zespołami bólowymi, wypaleniem zawodowym, atakami paniki, a także problemami w życiu codziennym, zawodowym, rodzinnym czy też w związku. Zapewnia miłą atmosferę, indywidualne podejście i konkurencyjne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.

  18.05.2020 godz.: 11:27 wyśw.: 352 ID str.: 9420 Więcej
 • Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka

  Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka

  Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka to miejsce w którym możesz udać się na odwyk alkoholowy, odwyk narkotykowy, odwyk od hazardu. Pomoc doświadczonych terapeutów, psychoterapeutów i trenerów rozwoju osobistego przeprowadzą Cię przez proces uwolnienia od nałogu. Ośrodek leczenia uzależnień Magdalenka o nazwie Insieme serdecznie zaprasza na terapię i na odwyk!

  15.04.2021 godz.: 14:25 wyśw.: 280 ID str.: 11370 Więcej