zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 5343

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5735

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4146

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta Magdalena Senderowska, prowadzi gabinet psychologiczno - terapeutyczny we Wrocławiu. Oferta Centrum Rozwoju Psychologicznego skierowana jest do osób prywatnych, par oraz grup. Specjaliści pomagają w wielu problemach, takich jak depresje, stany lękowa i inne. Oferuje również pomoc seksuologiczną. Dla osób wstydliwych bądź zbyt zapracowanych istnieje możliwość konsultacji droga mailową.

Centrum prowadzi:

- Terapię grupową
- Terapię indywidualną
- Diagnostykę i pomoc psychologiczną i psychiatryczną
- Terapię uzależnień
- Terapię małżeństw i parPodobne produkty i usługi

psycholog, we Wrocławiu, psychoterapeuta, depresja, psychologia, psychoterapia, Wrocław, nerwica, seksuolog, on-line, wizyty domowe, pomoc psychologiczna, Wroclaw, psychiatra, psycholodzy

Kategorie

Zareklamuj stronę psycholog-ms.pl:

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Psycho-Centr Katarzyna Ambroziak

  Psycho-Centr Katarzyna Ambroziak

  Sprawdzamy predyspozycje pracowników, wykonujących zawody obarczone większym ryzykiem. Przeprowadzimy badania kierowców, operatorów wózków widłowych, a także badania wysokościowe. Centrum znajduje się na terenie miasta Oława. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy!

  05.04.2019 godz.: 13:57 wyśw.: 2095 ID str.: 703 Więcej
 • Agnieszka-borowska.pl Psycholog

  Agnieszka-borowska.pl Psycholog

  W życiu każdego z nas przychodzi moment zwątpienia i załamania, nie każdy jednak potrafi sobie z nim odpowiednio poradzić. W takich momentach z pomocą przychodzi psycholog w Warszawie.

  Dzięki dużemu doświadczeniu jest on w stanie zapewnić odpowiednie terapie, dzięki którym leczenie będzie o wiele bardziej skuteczne i krótsze. Odpowiednia pomoc psychologiczna jest w stanie w dosyć krótkim czasie pomóc Ci w powrocie do dawnego życia, gdzie nawet najmniejsze rzeczy dawały Ci radość.

  Jeśli więc posiadasz problem, z którym nie możesz sobie poradzić to koniecznie skontaktuj się z odpowiednim specjalistą, który zadba o Twoje zdrowie psychiczne i okaże Ci oczekiwane wsparcie i pomoc.

  Dlaczego warto skontaktować się z prezentowanym specjalistom?
  * Posiada duże doświadczenie
  * Zapewnia indywidualne podejście
  * Gwarantuje dużą skuteczność terapii

  02.05.2019 godz.: 09:15 wyśw.: 867 ID str.: 3613 Więcej
 • Poradniahomine.com

  Poradniahomine.com

  Poradnia psychologiczna Homine posiada w swojej ofercie szerokie spektrum zajęć dedykowanych najmłodszym dzieciom, młodzieży, a także dorosłym. Psychologowie i terapeuci dziecięcy specjalizują się we współpracy z dziećmi oraz młodzieżą, które dotknęły problemy emocjonalne. Na podstawie konsultacji stawiana jest diagnoza, a następnie podjęta zostaje decyzja o sposobie leczenia. Przejście przez ten proces z ekspertami to gwarancja skutecznego działania. Ważny, by w tym wszystkim dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo.

  13.06.2019 godz.: 21:16 wyśw.: 534 ID str.: 6730 Więcej
 • Pomagamy.pro

  Pomagamy.pro

  Firma Pomagamy. pro swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które znalazły się w kryzysie zdrowia psychicznego. Na pierwszym miejscu stawia komfort i dobrostan swoich klientów. Oferuje usługi w zakresie psychoterapii online, porady psychologa czy terapeuty online. Dzięki temu można uzyskać szybką, skuteczną oraz profesjonalną pomoc specjalistów.

  09.12.2022 godz.: 07:12 wyśw.: 79 ID str.: 13359 Więcej