zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5183

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3728

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2419

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog i psychoterapeuta Magdalena Senderowska, prowadzi gabinet psychologiczno - terapeutyczny we Wrocławiu. Oferta Centrum Rozwoju Psychologicznego skierowana jest do osób prywatnych, par oraz grup. Specjaliści pomagają w wielu problemach, takich jak depresje, stany lękowa i inne. Oferuje również pomoc seksuologiczną. Dla osób wstydliwych bądź zbyt zapracowanych istnieje możliwość konsultacji droga mailową.

Centrum prowadzi:

- Terapię grupową
- Terapię indywidualną
- Diagnostykę i pomoc psychologiczną i psychiatryczną
- Terapię uzależnień
- Terapię małżeństw i parPodobne produkty i usługi

psychologia, Wroclaw, pomoc psychologiczna, psychoterapia, nerwica, Wrocław, depresja, psycholodzy, we Wrocławiu, on-line, psycholog, seksuolog, psychoterapeuta, psychiatra, wizyty domowe

Kategorie

Zareklamuj stronę psycholog-ms.pl:

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Agnieszka-borowska.pl Psycholog

  Agnieszka-borowska.pl Psycholog

  W życiu każdego z nas przychodzi moment zwątpienia i załamania, nie każdy jednak potrafi sobie z nim odpowiednio poradzić. W takich momentach z pomocą przychodzi psycholog w Warszawie.

  Dzięki dużemu doświadczeniu jest on w stanie zapewnić odpowiednie terapie, dzięki którym leczenie będzie o wiele bardziej skuteczne i krótsze. Odpowiednia pomoc psychologiczna jest w stanie w dosyć krótkim czasie pomóc Ci w powrocie do dawnego życia, gdzie nawet najmniejsze rzeczy dawały Ci radość.

  Jeśli więc posiadasz problem, z którym nie możesz sobie poradzić to koniecznie skontaktuj się z odpowiednim specjalistą, który zadba o Twoje zdrowie psychiczne i okaże Ci oczekiwane wsparcie i pomoc.

  Dlaczego warto skontaktować się z prezentowanym specjalistom?
  * Posiada duże doświadczenie
  * Zapewnia indywidualne podejście
  * Gwarantuje dużą skuteczność terapii

  02.05.2019 godz.: 09:15 wyśw.: 761 ID str.: 3613 Więcej
 • Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori

  Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori

  Centrum Montessori zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią dla dzieci w wielu przedszkolnym i szkolnym. Wszystkie terapie są dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka, wspierają je psycholodzy, logopedzi oraz neurolodzy. Prowadzi również kursy z wielu dziedzin, dedykowane dla rodziców i opiekunów.

  11.04.2019 godz.: 16:28 wyśw.: 856 ID str.: 3921 Więcej
 • Psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog Katowice

  Psycholog-psychoterapia.slask.pl - psycholog Katowice

  Do Katowic warto pojechać. Tam przyjmuje psycholog Katowice. Ma wiedzę, wykształcenie, wszelkie kompetencje. Takiemu ekspertowi niejedna osoba zawdzięcza wsparcie oraz pomoc. Masz problemy osobiste? Dziecko nie chce chodzić do szkoły? Mąż nie interesuje się już rodziną? Poproś o pomoc psychologa w Katowicach i na pewno otrzymasz właściwą pomoc oraz doskonałe wsparcie.

  18.11.2019 godz.: 18:31 wyśw.: 391 ID str.: 7676 Więcej
 • Pomoc psychologiczna gdańsk psycholog-biofeedback.com

  Pomoc psychologiczna gdańsk psycholog-biofeedback.com

  Każdy pacjent wymaga innych technik i metod pracy, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Jednemu wystarczy oczyszczająca rozmowa, inny będzie potrzebował różnych ćwiczeń. Jeszcze kolejny może dostrzec poprawę w trakcie treningu biofeedback. Te i wiele innych możliwości otwiera przed Tobą instytut diagnozy, terapii psychologicznej i biofeedback Magdaleny Król. Placówkę znajdziesz w Gdańsku. Poza zajęciami w gabinecie psycholodzy dojeżdżają również do domu klienta, aby zagwarantować im maksymalny komfort w trakcie terapii.

  10.03.2022 godz.: 08:40 wyśw.: 122 ID str.: 12964 Więcej