zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4475

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3163

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 953

Ratownictwo medyczne śląsk -jurarescue.pl

Ratownictwo medyczne śląsk -jurarescue.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Organizując imprezę masową zapewne masz świadomość, że to na Tobie spoczywa zadanie odpowiedniego zabezpieczenia medycznego. Jura Rescue TEAM zajmuje się rozbudowaną ofertą związaną z ratownictwem medycznym. Zespół składa się z czynnych ratowników medycznych oraz lekarzy. Mogą zarówno zadbać o odpowiednie zaplecze medyczne, zależnie od rodzaju imprezy, jak i stanowić atrakcję edukacyjną. Przeprowadzają warsztaty z umiejętności udzielania niefachowej pierwszej pomocy, które doskonale mogą urozmaicić Twoje wydarzenie. nJura Rescue TEAM składa się ze specjalistów dziedziny ratownictwa medycznego. Oferują szeroki zakres usług, od kursów pierwszej pomocy, po zabezpieczenie medyczne imprez masowych różnego typu. Każdy z nich jest aktywnym pracownikiem SOR czy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego. Za pośrednictwem współpracy z nimi zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo członków swojego wydarzenia. Możesz zapewnić im pokaz czynności ratunkowych i zdobycie wiedzy, która przyda się do ratowania życia. nOferta Jura Rescue TEAM sprawdzi się przy przygotowaniu wszelkiego typu eventów na większą ilość osób. Niezależnie, czy planujesz targi, spotkanie sportowe czy szkolenie, możesz liczyć na ich zabezpieczenie medyczne. Co więcej istnieje możliwość przeprowadzenia przez nich warsztatów pierwszej pomocy i symulacji działania zespołu ratownictwa medycznego. Takie zajęcia mogą stanowić przerwę w zaplanowanych zajęciach i jednocześnie rozwijać umiejętności niezbędne do ratowania życia. nZ usług Jura Rescue TEAM możesz skorzystać w różnych sytuacjach. Szczęśliwie wiele z nich nie wymaga pomocy medycznej - służy jedynie rozwijaniu wiedzy i umiejętności. Grupa oferuje kursy i warsztaty z czynności ratunkowych. Może być to rozwijająca forma atrakcji Twojego wydarzenia. Zajmują się też zabezpieczaniem imprez masowych oraz transportem chorych. Grupa składa się z zawodowych medyków, możesz więc mieć pewność, że niezależnie od potrzeb, jesteś w dobrych rękach.Podobne produkty i usługi

transport chorych śląsk, transport medyczny śląsk, ratownictwo medyczne śląsk, transport sanitarny śląsk, transport międzynarodowy

Kategorie

Zareklamuj stronę https://www.jurarescue.pl:

Ratownictwo medyczne śląsk -jurarescue.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Www.opiekanadrodzicami.eu

  Www.opiekanadrodzicami.eu

  ONKOMED to profesjonalna firma z 18-letnim doświadczeniem. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, a specjalizuje się w domowej jak również szpitalnej opiece nad osobami starszymi i chorymi. Zespół wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i rehabilitantów pomaga w codziennej pielęgnacji a oprócz tego udziela wskazówek dotyczących opieki, przenoszenia chorego, pobierania parametrów oraz zapobieganiu powstawania odleżyn. Firma zajmuje się także leczeniem trudno gojących się ran metodą ozonoterapii. Gwarantuje najwyższą jakość usług i korzystne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji.

  14.06.2019 godz.: 15:45 wyśw.: 349 ID str.: 6737 Więcej
 • Uzdrowicielzeswiatla.pl

  Uzdrowicielzeswiatla.pl

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Uzdrowiciela Egzorcysty Romualda Statkiewicza z Opola. Zajmuje się on szeroko pojętym doradztwem, uzdrawianiem najczęstszych chorób, oczyszczaniem, usuwaniem blokad, klątw bądź czarów a także przeprowadzaniem egzorcyzmów, uleczaniem nawiedzonych miejsc a także nauczaniem o właściwych działaniach i drogach do osiągnięcia osobistych sukcesów. Oferuje też ciekawe kursy obejmujące zagadnienia zdrowotne, relacje międzyludzkie i radzenie sobie z codziennością. Zapewnia profesjonalizm i indywidualne podejście. Detale oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

  11.03.2020 godz.: 15:50 wyśw.: 188 ID str.: 8876 Więcej
 • Przychodniajarocin.pl

  Przychodniajarocin.pl

  Szukasz w Jarocinie wszechstronnej opieki medycznej? Zapraszamy do MEDAN NZOZ w Jarocinie, gdzie skorzystasz z konsultacji lekarzy specjalistów i wykonać specjalistyczne badania. Nasza oferta obejmuje opiekę osób dorosłych oraz internistyczną opiekę lekarską starszym dzieciom. W ramach naszych usług mogą Państwo skorzystać z konsultacji laryngologicznej i badania słuchu, konsultacji neurologicznej, okulistycznej i wielu innych. Wykonujemy też badania okresowe, badanie postawy oraz badanie koordynacji ruchowej. Jeśli chcą Państwo zarezerwować wizytę u lekarza, zapraszamy do kontaktu.

  07.09.2020 godz.: 11:34 wyśw.: 171 ID str.: 10056 Więcej
 • Opiekawdomu-lodz.pl

  Opiekawdomu-lodz.pl

  Całodobową opiekę nad osobami w domu oferuje Pomost Opieka z Łodzi. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z okolic Łodzi, Zgierza, Pabianic, które szukają dla swoich bliskich pełnej bądź okresowej opieki. Zapewniamy profesjonalne, życzliwe i indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Proponujemy wszechstronną opiekę nad osobą starszą bądź schorowaną na godziny, w weekendy, na noc lub całodobową z zamieszkaniem w domu podopiecznego. Więcej informacji o naszej firmie i ofercie przedstawiamy na stronie. Zapraszamy.

  22.06.2021 godz.: 19:47 wyśw.: 48 ID str.: 11880 Więcej