zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1174

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4547

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3242

Terapeuta uzależnień płock uzaleznienia-plock.pl

Terapeuta uzależnień płock uzaleznienia-plock.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Fundacji Na Temat, która swoją siedzibę ma w Płocku. Jesteśmy grupą profesjonalistów zajmujących się profilaktyką i leczeniem uzależnień. Zapewniamy potrzebne wsparcie terapeutyczne i psychologiczne dla każdego, kto zmaga się z uzależnieniem od używek, korzystania z Internetu, gier komputerowych, a nawet zakupów, seksu i pracy. Proponujemy terapię grupową bądź indywidualną, które znacząco przyczyniają się do poprawy jakości życia podopiecznych fundacji. Po więcej informacji na temat oferty i działalności wystarczy wejść na stronę internetową.Podobne produkty i usługi

poradnia uzależnień płock, terapia alkoholowa płock, leczenie alkoholizmu płock, leczenie uzależnień płock, terapia uzależnień płock, terapeuta uzależnień płock

Kategorie

Zareklamuj stronę https://www.uzaleznienia-plock.pl:

Terapeuta uzależnień płock uzaleznienia-plock.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Wszywka alkoholowa Poznań - Esperal Info

  Wszywka alkoholowa Poznań - Esperal Info

  Obecnie istnieje wiele skutecznych metod leczenia uzależnienia od alkoholu, jedną z nich jest esperal poznań. Ten lek jest aktywnie stosowany w leczeniu choroby poprzez tworzenie trwałej niechęci do alkoholu. Implant z substancją czynną w znieczuleniu miejscowym wstrzykuje się pod skórę, do tkanki tłuszczowej, przez małe nacięcie łopatki lub pośladków. Szybki i bezbolesny. Nacięcie jest ostrożnie zszywane i, jeśli to konieczne, mocowane bandażem, a następnie traktowane roztworami antyseptycznymi przez kilka dni. W miejscu implantacji pozostaje ledwie zauważalna blizna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

  26.05.2019 godz.: 07:37 wyśw.: 291 ID str.: 6608 Więcej
 • Medycznydetox.pl

  Medycznydetox.pl

  Pomoc okolicznościową na kaca oferuje MEDYCZNY DETOX - ODTRUWANIE ALKOHOLOWE w Warszawie. Oferujemy preparaty witaminowe w kroplówkach, które gwarantują odtrucie, przyspieszają metabolizm i odżywiają zmęczony organizm. Przyjedziemy pod pożądany adres, przeprowadzimy badanie lekarskie i dostosujemy najlepszy zestaw leków. Oferujemy też detoks i zaszywki alkoholowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do kontaktu.

  12.11.2019 godz.: 14:24 wyśw.: 249 ID str.: 7591 Więcej
 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.

  27.03.2020 godz.: 13:55 wyśw.: 756 ID str.: 9034 Więcej
 • Alkoholizm.med.pl

  Alkoholizm.med.pl

  Leczenie indywidualne uzależnień oferuje Poradnia leczenia uzależnień ANA w Krakowie. Zakres naszej oferty obejmuje terapie uzależnień od alkoholu, hazardu, internetu oraz współuzależnień. Proponujemy również terapie dla osób chcących kontynuować leczenie po terapii odwykowej. Każdą terapię poprzedza wstępna konsultacja, która określa tor terapii także pozwala pacjentowi nabyć świadomość efektów i zweryfikować potrzeby. Gwarantujemy całkowitą anonimowość.

  28.07.2020 godz.: 15:18 wyśw.: 184 ID str.: 9849 Więcej