zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 517

 • Psycholog Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Psycholog Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Strona internetowa psychotestyjaslo. pl przedstawia ofertę psychologa transportu i medycyny pracy w mieście Jasło. Psycholog prowadzi badania psychologiczne pracowników firm oraz osób prywatnych. Testy psychologiczne i psychotechniczne wykonywane są w Jaśle na nowoczesnej aparaturze przez psychologa o wysokich kwalifikacjach.
  www.psychotestyjaslo.pl

  Data dodania: 04.01.2018

  ID strony: 5189

  Wyświetleń: 180

 • Panorama Firm

  Panorama Firm

  PanoramaFirm jest wyszukiwarką firm oraz usług. Codziennie odwiedzana przez dużą liczbę użytkowników internetu jest przydatnym narzędziem do promowania firmy w sieci internet. Panorama Firm skutecznie wypromuje Twoją firmę w internecie. Nie czekaj - zamieść wpis w Panoramie Firm już dziś.
  https://panoramafirm.pl

  Data dodania: 17.01.2018

  ID strony: 5241

  Wyświetleń: 134

 • eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  eKampania.pl - domeny internetowe na sprzedaż

  Poszukujesz dobrego adresu internetowego dla swojej firmy? Jeśli tak to przeszukaj naszą listę domen przeznaczonych do sprzedaży. Na stronie eKampania. pl przedstawiamy prestiżowe domeny internetowe które można kupić już dziś. Wynegocjuj dobrą cenę za swoją domenę.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4972

  Wyświetleń: 457

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 487

 • Projekty domów

  Projekty domów

  Znany portal internetowy oferujący typowe, gotowe projekty domów jednorodzinnych autorstwa grupy projektowej Dominanta z Białegostoku. Znajdą Państwo tutaj ponad 100 starannie dopracowanych projektów - wysokiej jakości wizualizacje, rzuty, kosztorysy oraz zdjęcia z realizacji.
  Witryna jest wykonana w oparciu o lekki, autorski skrypt. Grafika serwisu jest czytelna, a nawigacja intuicyjna - aby szybko znaleźć odpowiedni projekt, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej.
  www.dominanta.pl

  Data dodania: 07.05.2017

  ID strony: 1453

  Wyświetleń: 1997

Zakład Opieki Zdrowotnej Norman

Zakład Opieki Zdrowotnej Norman

Zachęcamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z rozwiązaniami dostępnymi w ramach naszych turnusów usprawniających. Grupą, do której adresujemy swoje działania są osoby po udarach mózgu. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę, która gwarantuje maksymalizację efektywności osiągniętych rezultatów.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Podobne produkty i usługi

ośrodek rehabilitacji po udarze

Kategorie

Zareklamuj stronę normanrehabilitation.com:

Zakład Opieki Zdrowotnej Norman

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stowarzyszenie Świętego Celestyna

  Stowarzyszenie Świętego Celestyna

  Pierwszy ośrodkiem w Polsce rozwiązującym organizacyjnie wszechstronną pomoc dla osób niepełnosprawnych to Stowarzyszenie Świętego Celestyna działające od 1991 roku. Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową i do jego zadań należy pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym. W ośrodku pracują psychiatrzy, neurolodzy, lekarze rehabilitacji, pielęgniarki, psycholodzy, logopedzi, pedagodzy, terapeuci zajęciowi i opiekunki. Na terenie Ośrodka można znaleźć kilka podjednostek takich jak przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła przysposabiająca do pracy, warsztaty terapii zajęciowej, ośrodek wolontariatu, grupa rehabilitacyjno-wychowawcza, Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii oraz Ośrodek Hipoterapii i Zakład Aktywności Zawodowej. W ośrodku pomoc znajdą niepełnosprawni z terenu całego kraju i zagranicy bez względu na wiek

  05.05.2017 godz.: 09:53 wyśw.: 573 ID str.: 1113 Więcej
 • NAVITA Rehabilitacja Sp. z o.o.

  NAVITA Rehabilitacja Sp. z o.o.

  Usługi rehabilitacji dla dzieci i dorosłych w oparciu o Toruński Model Rehabilitacji stanowią przedmiot działalności firmy Navita Rehabilitacja sp. z o. o.. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są w stanie wstępnie zaplanować program rehabilitacji, realizować zajęcia w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym w Toruniu, czy też kontynuować ćwiczenia z pacjentem u niego w domu.

  03.06.2014 godz.: 11:09 wyśw.: 539 ID str.: 1201 Więcej
 • Gabinet Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej Sylwetka Stanisław Listwoń

  Gabinet Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej Sylwetka Stanisław Listwoń

  Przedsiębiorstwo działające w Warszawie pod nazwą „Gabinet Sylwetka” oferuje swoim klientom szereg zabiegów poprawiających stan zdrowia i wygląd zewnętrzny. Między innymi można zdecydować się na specjalne masaże azjatyckie i orientalne, a także lecznicze odpowiadające za leczenie kręgosłupa i innych części ciała. Dodatkowo w ofercie dostępna jest specjalna bieżnia Vacu Term wspomagająca budowanie szczupłej i zdrowej sylwetki.

  25.06.2014 godz.: 14:12 wyśw.: 545 ID str.: 1243 Więcej
 • Trener personalny Warszawa

  Trener personalny Warszawa

  Trener osobisty Warszawa? Wyłącznie na tej witrynie wyszukają Państwo najatrakcyjniejszą ofertę dla kogokolwiek, kto chce uzyskać doświadczenie w lepszym kierowaniu własnym życiem, znaleźć własne słabości, znaleźć swój największy problem a także go pokonać! Motywacja do życia? Wyłącznie z nami osiągniesz tak wiele w tak krótkim okresie! Właściwy trener personalny to w dzisiejszych czasach autentyczny skarb. Zachęcamy do inwestycji, która się zwróci jako usługi specjalistyczne. Nauka motywacji w stosunku do działania, radzenia sobie z problemami, pokonywania trudności do tej pory w żadnym wypadku nie była tak łatwa! Perfekcyjny trener personalny Warszawa tylko u nas - zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją zapewniającą najważniejsze wyniki!

  30.08.2016 godz.: 09:07 wyśw.: 2137 ID str.: 1390 Więcej
 • Maciej Laskowski - lekarz ortopeda Trójmiasto

  Maciej Laskowski - lekarz ortopeda Trójmiasto

  Nazywam się Maciej Laskowski i jestem specjalistą chirurgii urazowej i ortopedycznej. Posiadam dwa gabinety w Gdańsku i jeden w Gdyni. Prowadzę także wizyty domowe na terenie Trójmiasta i okolicach. Pacjentom oferuję: zabiegi artroskopowi stawu kolanowego, barkowego, skokowego, mikrochirurgię ręki, alloplastykę stawu kolanowego i biodrowego, haluksy, rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego, urazówkę kończyn górnych i dolnych. W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt telefoniczny. Więcej wiadomości zawiera strona internetowa.

  10.02.2015 godz.: 11:20 wyśw.: 369 ID str.: 2196 Więcej
 • Masaż Shantala

  Masaż Shantala

  Im wcześniej zgłosisz się do naszego ośrodka ze swoim maluchem, tym szybciej podejmiemy działania terapeutyczne. Dzięki temu, jako rodzice będziecie mieli większe szanse na opanowanie kłopotu natury rozwojowej czy behawioralnej u własnego dziecka. Integracja sensoryczna Targówek to jedna z metod jaką wykorzystujemy w procesie terapeutycznym u dzieci z różnego typu opóźnieniami rozwoju. Możesz się do nas zgłosić też z dzieckiem, u którego stwierdzono symptomy ADHD. Nasi fachowcy opierają się wyłącznie na takich metodach leczenia, które zostały sprawdzone w świecie medycznym. Wykorzystujemy między innymi masaż Shantala. Nasz logopeda Targówek zajmuje się zaburzeniami mowy, a jego wiedza praktyczna przekłada się na multum sukcesów terapeutycznych i zadowolenie pacjentów.

  06.03.2015 godz.: 11:03 wyśw.: 348 ID str.: 2559 Więcej
 • Orvit Clinic

  Orvit Clinic

  Nasza klinika specjalizuje się w ocenie oraz leczeniu chorych potrzebujących opinii od najlepszych specjalistów, między innymi z dziedziny dietetyki bądź urologii. Świadczymy profesjonalną pomoc we wszystkich rodzajach dolegliwości reumatologicznych na terenie naszego kraju. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów jest gotowa zarekomendować indywidualny proces leczenia, zawierający profesjonalną konsultację lekarską, rehabilitację, zajęcia fitness, a w przypadku, gdy istnieje taka potrzeba pionierskie, miniinwazyjne leczenie rekonstrukcyjne. Posiadamy najbardziej nowoczesną w regionie bazę diagnostyki i terapii zawierającą: blok operacyjny, jak również tomograf oraz scyntygrafię. Serdecznie zachęcamy do poznania z naszą ofertą na stronie www Orvit. pl.

  16.04.2015 godz.: 14:43 wyśw.: 516 ID str.: 2845 Więcej
 • Wszy u dzieci - paranit.pl

  Wszy u dzieci - paranit.pl

  Naszym klientom zapewniamy do wielu lat skuteczne oraz bezpieczne preparaty, które przeznaczone są dla rodziców dzieci oraz dorosłych osób a które pozwalają na skuteczne prowadzenie walki z insektami. Preparaty naszej firmy pozwalają na uzyskanie usunięcia wszy głowowych. Jednocześnie nasze preparaty oparte są na nowoczesnych recepturach, które pozwalają na uzyskanie również ochrony, która pozwala na zabezpieczenie również w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do współpracy z naszą firmą!

  19.08.2015 godz.: 09:32 wyśw.: 383 ID str.: 3226 Więcej
 • Rehabilitacja Warszawa

  Rehabilitacja Warszawa

  Dobra Rehabilitacja Warszawa. Zajmujemy się rehabilitacja urazów ortopedycznych takich jak skręcenia stawów, urazy więzadeł, bólami przeciążeniowymi czy wynikającymi ze złej biomechaniki ruchu jak np. bocznym przyparciem rzepki, leczeniem ostrogi piętowej, rehabilitacją przed i po operacjach kolana. W naszym gabinecie bazujemy na zapewnieniu jak najwyższej jakości usług, opartych na wiedzy i doświadczeniu.

  02.05.2016 godz.: 21:04 wyśw.: 252 ID str.: 4022 Więcej
 • Rehabilitacja Katowice

  Rehabilitacja Katowice

  Rehabilitacja Katowice - centrum Galen to ośrodek w którym wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci zajmują się rehabilitacją dzieci i dorosłych. Rehabilitacja to bardzo ważny moment w powrocie do zdrowia wielu pacjentów i w takim przypadku najważniejsza jest wiedza i indywidualne podejście fizjoterapeuty do pacjenta. Zajmujemy sie rehabilitacją po różnego rodzaju kontuzjach, wypadkach, chorobach i stanach pooperacyjnych. Oferujemy: rehabilitacje dorosłych, rehabilitację dzieci, masaże, trening funkcjonalny jako forma rehabilitacji, drenaż limfatyczny oraz wiele innych zabiegów, które pomogą Ci wrócić do zdrowia.

  26.07.2016 godz.: 11:17 wyśw.: 301 ID str.: 4311 Więcej