zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3428

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4763

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1747

 • Hotel Estera

  Hotel Estera

  Hotel Estera oferuje nocleg w Krakowie na Kazimierzu. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych dzielnic grodu Kraka. Ponadto Hotel Estera w Krakowie jest położony niedaleko takich historycznych punktów, jak Stara Synagoga oraz Zamek Królewski na Wawelu. Hotel Estera oferuje aż 54 pokoje o różnym metrażu, każdy z nich cechuje się wysokim standardem i unikalnym designem. Olbrzymią zaletą hotelu Estera na Kazimierzu jest znajdująca się w jego obrębie restauracja Esterante. Jest to lokal o najwyższym standardzie, gdzie można spróbować dań kuchni polskiej oraz żydowskiej. Ponadto Estera hotel w Krakowie na Kazimierzu udostępnia komfortowy Lobby Bar umożliwiający wypicie filiżanki aromatycznej kawy o każdej porze dnia. Do dyspozycji gości udostępniona została równeiż klimatyczna Sala Kominkowa, w której można przeprowadzać ważne, poufne spotkania. Kraków to miejsce godne zobaczenia, a hotel Estera znacznie uprzyjemnia pobyt w dawnej stolicy Polski. Zapewniamy komfortowe warunki i profesjonalną obsługę, które gwarantują udany pobyt na Kazimierzu.

  Hotel Estera
  Estery 6
  31-056 Kraków
  woj. małopolskie
  Tel: 12 354 37 77
  https://hotelestera.pl

  Data dodania: 09.05.2022

  ID strony: 13126

  Wyświetleń: 30

Obsługa klienta szkolenia - Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży

Obsługa klienta szkolenia - Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży Wyróżnij wpis w katalogu

Szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych profesjonalistów? Znajdziesz je w Szkole Profesjonalnej Sprzedaży. To tu poznasz szkolenia sprzedażowe, a przy okazji weźmiesz udział w szkoleniach dla handlowców. To szkoła zarządzania sprzedażą, która jest niezbędna każdemu właścicielowi prężnego biznesu.Podobne produkty i usługi

szkolenia z obsługi klienta, szkolenia dla handlowców, szkolenia sprzedażowe, szkolenia z technik sprzedaży, szkolenia telemarketing, szkolenia biznesowe, szkoła sprzedaży, szkoła zarządzania sprzedażą

Kategorie

Zareklamuj stronę https://www.szkolaprofesjonalnejsprzedazy.pl:

Obsługa klienta szkolenia - Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Agrosalon Alicja Augustyn-Zielińska

  Agrosalon Alicja Augustyn-Zielińska

  Ciesząca się licznymi pozytywnymi rekomendacjami firma Agro Salon swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 2003 roku. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami, specjalistami oraz praktykami firma ta wdraża nowatorskie rozwiązania szkoleniowe, działa elastycznie i dostosowuje się do oczekiwań wszystkich swoich klientów jak również publikuje liczne artykuły w czasopismach branżowych. Z jej usług skorzystało już wielu klientów.

  24.05.2017 godz.: 09:13 wyśw.: 926 ID str.: 2890 Więcej
 • Personalreactor.pl

  Personalreactor.pl

  Profesjonalny rozwój osobisty pod okiem medialnych ekspertów, Gwiazd i najlepszych polskich konferansjerów - Personal Reactor, czyli warszawska firma szkoleniowa, która odpowiada za wykłady motywacyjne, power speech i szkolenia, które dopasuje do Twoich - lub Twojego zespołu - indywidualnych potrzeb. Zapewnimy nie tylko praktyczną wiedzę, ale także ciekawą rozrywkę na Twoją imprezę. W naszym zespole ekspertów odnajdziesz takie osoby, jak Tomasz Kammel, Przemysław Babiarz, Piotr Kraśko, Włodzimierz Szaranowicz, Urszula Chincz i wielu innych. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej!

  03.12.2019 godz.: 23:55 wyśw.: 290 ID str.: 7872 Więcej
 • E-proficlub.pl

  E-proficlub.pl

  Szkolenia instalatorów dla branży budowlano-instalacyjnej rekomenduje firma szkoleniowa e-Profi Club z Warszawy. Jesteśmy organizatorem i inicjatorem szkoleń instalacyjnych online, zapewniając wygodną i wydajną formę nauki oraz pogłębienia swoich kwalifikacji. Zapraszamy także instalatorów sanitarnych pracujących z systemami instalacyjnymi czy armaturą instalacyjną oraz wykonawców sieci zewnętrznych. Objaśniamy trudne tematy, prezentujemy nowości technologiczne, inspirujemy i zapewniamy certyfikaty. Wszystkie szczegóły zw. z ofertą prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy.

  26.05.2021 godz.: 09:05 wyśw.: 117 ID str.: 11736 Więcej
 • Ekspert-edu.pl

  Ekspert-edu.pl

  Przedstawiamy Państwu propozycję edukacyjną Ośrodka Szkoleniowego Ekspert w Białymstoku. Prowadzimy Liceum Ogólnokształcące z zajęciami w trybie zaocznym oraz Policealne Studium Zawodowe o kierunkach: opiekunka środowiskowa, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny oraz technik administracji. Organizujemy szkolenia komputerowe i szkolenia z zakresu prawa, ekonomii, marketingu, BHP oraz kursy doskonalenia zawodowego. Zatrudniamy najlepszych lektorów oraz teoretyków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat przedstawionej oferty i naszej działalności.

  17.08.2021 godz.: 22:12 wyśw.: 90 ID str.: 12104 Więcej