zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5183

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2418

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3728

Adwokatzamirska.pl

Adwokatzamirska.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Jagoda Zamirska to doświadczona adwokat, prowadzi Kancelarię Adwokacką w Katowicach. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, karnym, cywilnym, rodzinnym, rzeczowym, spadkowym i gospodarczym, a w szczególności własnością i współwłasnością, służebnościami, kwestiami dotyczącymi spadków, sprawami o alimenty czy opiekę nad dzieckiem, sporami na tle wykonywania umów. Sporządza opinie prawne, pisma, wnioski i środki odwoławcze, udziela porad i opinii, a przede wszystkim reprezentuje przed sądami, organami państwowymi oraz samorządowymi. Więcej szczegółów i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.Podobne produkty i usługi

pisma procesowe katowice, kancelarie adwokackie katowice, analizy dokumentów katowice, adwokaci katowice, usługi prawne katowice, prawnik katowice, prawnicy katowice, usługi adwokackie katowice

Kategorie

Zareklamuj stronę www.adwokatzamirska.pl:

Adwokatzamirska.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Spolka-w-organizacji.pl

  Spolka-w-organizacji.pl

  Obsługa spółek Wrocław? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej kancelarii, która specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, windykacji i prawa pracy. Rozwiązania niektórych problemów związanych z prowadzeniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością znajdziesz również na prowadzonym przeze mnie blogu, na którym opisuję różne zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych.

  15.01.2019 godz.: 10:59 wyśw.: 614 ID str.: 6009 Więcej
 • Adwokatbienias.pl

  Adwokatbienias.pl

  Wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców i pomoc prawną dla klientów indywidualnych zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bienias, która mieści się w Grójcu. Posiadamy również filie w Warce i w Nowym Mieście nad Pilicą. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, prawie spadkowym oraz prawie karnym. Oferujemy usługi w sprawach związanych z podziałem majątku. Zapewniamy wszechstronną pomoc w ciągu postępowania sądowego i przesądowego. Gwarantujemy zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na naszej stronie internetowej.

  17.03.2020 godz.: 17:58 wyśw.: 368 ID str.: 8956 Więcej
 • Staszakkancelaria.pl adwokat kraków

  Staszakkancelaria.pl adwokat kraków

  Prezentujemy Państwu propozycję Kancelarii Adwokacka Adwokata Tomasza Staszaka w Krakowie, która specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo początkującym przedsiębiorcom, w tym startupom i pomoc przy rejestracji działalności i prowadzeniu negocjacji z inwestorami i kontrahentami. Zajmujemy się także bieżącą obsługą przedsiębiorstw, przygotowujemy i analizujemy umowy oraz prowadzimy windykację roszczeń. Klientom indywidualnym dostarczamy wsparcie z obszaru prawa cywilnego oraz prawa karnego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  05.10.2020 godz.: 19:03 wyśw.: 307 ID str.: 10242 Więcej
 • Www.adwokat-kielsznia.pl

  Www.adwokat-kielsznia.pl

  Adwokat rozwodowy to asystent w przypadku rozpadu rodziny i rozpoczęcia rozwodu. Oficjalnie zarejestrowany związek dwojga ludzi może zostać rozwiązany sądowo. Na pewno będziesz potrzebować naszego prawnika rozwodowego, który może bronić Twoich interesów w odpowiedniej instancji. Skonsultowanie się z prawnikiem rozwodowym pomoże ci to rozgryźć. Rozwód rodzi spory rodzinne o podział majątku, alimenty, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka. Znacznie częściej dochodzi do rozgrywek przed sędzią, który rozstrzyga kwestie wspólnie nabytego majątku, miejsca zamieszkania dzieci i inne ważne kwestie. Możesz skontaktować się z naszym prawnikiem takim jak adwokat rozwodowy, aby uzyskać profesjonalną poradę prawną w sprawie postępowania rozwodowego i przeprowadzić rozwód w sądzie bez zbędnych kłopotów. Pomoże ci także w takich kwestiach jak porady prawne, prawo spadkowe, sprawy spadków. Nie zawsze jest możliwe samodzielne rozwiązanie kwestii związanych z zakończeniem oficjalnych stosunków rodzinnych. Profesjonalne porady prawne Szczecin pomogą zrozumieć i poradzić sobie z sytuacją. Jeżeli przewidziane jest postępowanie rozwodowe w obecności małoletnich dzieci, strony zwracają się do sądu o ustalenie dokładnego miejsca zamieszkania osób pozostających na utrzymaniu. Małżonkowie przedstawiają dowód godnych warunków. Jednocześnie jedna ze stron może wnioskować o wyznaczenie niektórych świadczeń alimentacyjnych. Zadaniem adwokata lub adwokata rozwodowego w takich przypadkach jest zapewnienie poszanowania praw małżonka ustanowionych w Kodeksie rodzinnym, w szczególności prawa do udziału małżeńskiego w masie spadkowej.

  30.11.2021 godz.: 11:39 wyśw.: 154 ID str.: 12579 Więcej