zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 317

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2714

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 499

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4091

 • Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Popularne kosmetyki wywołują niezdrową reakcję Twojej cery? Postaw na naturalne i sprawdzone metody, wybierz kosmetyki dostępne w ofercie sklepu internetowego hohde. pl. Oferujemy Wam wyłącznie naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości składników, nie zawierające SLS, parabenów ani alkoholu.
  hohde.pl

  Data dodania: 03.03.2021

  ID strony: 10861

  Wyświetleń: 93

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz Wyróżnij wpis w katalogu

Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku). Czynności notarialne dokonywane są w Kancelarii Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 30 do 16. 30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:1) sporządza akty notarialne;1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;2) sporządza poświadczenia;3) doręcza oświadczenia;4) spisuje protokoły;5) sporządza protesty weksli i czeków;6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.Podobne produkty i usługi

protokół, spadek, akt poświadczenia dziedziczenia, akt notarialny, darowizna, umowa sprzedaży, poświadczenie

Kategorie

Zareklamuj stronę www.notariusz-rumia.pl:

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • G. Wróbel, A. Letkiewicz - przechowywanie dokumentów Zabrze

  G. Wróbel, A. Letkiewicz - przechowywanie dokumentów Zabrze

  Przedstawiamy Kancelarię Notarialną Grażyna Wróbel, Andrzej Letkiewicz z Zabrza. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym Strony są zobowiązane albo pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, wykonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Więcej na stronie internetowej.

  04.10.2019 godz.: 14:10 wyśw.: 787 ID str.: 2029 Więcej
 • Simona Krukowska Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna

  Simona Krukowska Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna

  Jestem wykwalifikowanym notariuszem, świadczę kompleksowe usługi notarialne mieszkańcom Wrocławia. Oferuję swoim klientom najwyższej jakości obsługę notarialną, wysoki profesjonalizm i przejrzyste warunki współpracy. Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu z kancelarią w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

  11.07.2017 godz.: 17:10 wyśw.: 490 ID str.: 4856 Więcej
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI akty notarialne Wrocław

  TARKOWSKI & TARKOWSKI akty notarialne Wrocław

  Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą znajdującej się we Wrocławiu kancelarii notarialnej Tarkowski &Tarkowski. Już od przeszło 20 lat dostarcza ona Klientom swoją pomoc przy czynnościach notarialnych. Notariusz wykona dla Państwa projekt umowy lub aktu notarialnego, akt poświadczenia dziedziczenia jak również dostarczy oświadczenie. Oferuje on też swoją pomoc przy zdobyciu wypisu lub odpisu dokumentu, poświadczeniu zgodności kopii z oryginałem czy rejestrowaniu protokołów zebrań. Do jego obowiązków należy także przyjęcie na przechowanie pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji odnośnie usług wykonywanych przez notariuszy.

  04.10.2017 godz.: 16:51 wyśw.: 482 ID str.: 5026 Więcej
 • Notariuszwiniarska.pl

  Notariuszwiniarska.pl

  Jeśli szukasz rzetelnej kancelarii notarialnej w Bielsko-Białej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Notarialnej Maria Winiarska. Świadczymy całościowe usługi notarialne, wykonywane zgodnie z Prawem o notariacie. Mamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy ochoczo pomogą Państwu w realizacji czynności notarialnych oraz objaśnią wszystkie wątpliwości. Każdemu klientowi oferujemy życzliwość oraz kompetentne nastawienie do sprawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat przedstawionej propozycji.

  02.06.2020 godz.: 22:36 wyśw.: 170 ID str.: 9511 Więcej