zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1846

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4860

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3476

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz Wyróżnij wpis w katalogu

Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku). Czynności notarialne dokonywane są w Kancelarii Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 30 do 16. 30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:1) sporządza akty notarialne;1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;2) sporządza poświadczenia;3) doręcza oświadczenia;4) spisuje protokoły;5) sporządza protesty weksli i czeków;6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.Podobne produkty i usługi

protokół, darowizna, akt poświadczenia dziedziczenia, spadek, umowa sprzedaży, poświadczenie, akt notarialny

Kategorie

Zareklamuj stronę www.notariusz-rumia.pl:

Kancelaria Notarialna Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Notariusze Katowice

  Notariusze Katowice

  Kancelaria Notarialna w Katowicach – Notariusz Agnieszka Dyszlewska-Tarnawska. Kancelaria notarialna Notariusza Agnieszki Dyszlewskiej-Tarnawskiej mieści się w Katowicach, przy ul. Francuskiej 57 (ulica rozpoczyna swój bieg od skrzyżowania z ulicą Warszawską, następnie krzyżuje się z ulicą Powstańców. )
  Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego, a także w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach, jak również głównych arterii komunikacyjnych Katowic: Al. Górnośląska oraz ulicy Powstańców.
  Do kancelarii można dotrzeć zarówno samochodem (KANCELARIA OFERUJE WŁASNY BEZPŁATNY PARKING dla klientów, usytuowanym za budynkiem kancelarii), jak i środkami komunikacji miejskiej (tramwajem od rynku linii nr 6, 16 i 41, autobusami komunikacji miejskiej wszystkimi jadącymi w kierunku południowym), jak również na piechotę (od Rynku około 10 minut).

  23.11.2016 godz.: 08:32 wyśw.: 720 ID str.: 4565 Więcej
 • Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska s.c.

  Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska s.c.

  Na naszej stronie internetowej znajdują się konkretne informacje, które dotyczą działań realizowanych przez naszą kancelarię notarialną z siedzibą w Białymstoku. Zajmujemy się między innymi aktami ustanowienia hipotek, umowami zamiany a także wszelkimi innymi aktami notarialnymi. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  25.03.2018 godz.: 06:13 wyśw.: 545 ID str.: 5408 Więcej
 • Kancelarianotarialna.wroc.pl

  Kancelarianotarialna.wroc.pl

  Kancelaria Notarialna notariusz Agnieszka Richter-Witosza i notariusz Dominik Sterc we Wrocławiu świadczy czynności notarialne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Sporządzamy akty notarialne oraz poświadczenia, m. in. umowy przedwstępne, umowy sprzedaży, darowizny, a także testamenty i umowy o podział majątku. Udzielamy także pomocy telefonicznej, bezpłatnie, w celu uświadomienia konsekwencji związanych z daną czynnością. Zapraszamy!

  02.01.2020 godz.: 13:54 wyśw.: 322 ID str.: 8208 Więcej
 • Notariusz-lewinska.pl

  Notariusz-lewinska.pl

  Kancelaria Notarialna Notariusz Teresa Lewińska w Szczecinie to całościowa obsługa notarialna klientów indywidualnych i firm. Oferuję Państwu wsparcie i porady w zakresie niezbędnych formalności a rozstrzygania kwestii formalno-prawnych z zakresu aktów notarialnych, sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie protestów, weksli i czeków oraz wielu innych usług, jakie prezentuję na stronie. Zajmuję się poza tym sprawami spadkowymi związanymi z przyjęciem bądź odrzuceniem spadku, a także z jego podziałem. Zapraszam do współpracy!

  10.02.2020 godz.: 13:03 wyśw.: 280 ID str.: 8547 Więcej