zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2419

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5183

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3728

Mielcarek Namysł Kancelaria Adwokacka s.c. (Dobry prawnik w Poznaniu)

Mielcarek Namysł Kancelaria Adwokacka s.c. (Dobry prawnik w Poznaniu) Wyróżnij wpis w katalogu

Miejsce działalności Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Zamkowej 3/5. Nasza kancelaria zajmuje się ogólną obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych we wszystkich problemach prawnych jakie pojawiają się w wykonywanej przez nich działalności w całej Polsce. Na przykład kancelaria przygotowuje i prowadzi sprawy związane z tematyką: handlowego, (w tym prawa spółek), prawa administracyjnego w tym obsługa deweloperów, szeroko pojętego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa prawa zamówień publicznych, prawa gospodarczego (np. roszczenia wobec członków zarządu) a także prawa skarobwego, ochrony znaków towarowych i patentów, Adwokaci i radcowie prawni kancelarii z najwyższą rzetelnością reprezentują Klienta przed sądami, w prokuraturach i przed wszelkim innymi organami administracji. Nasza kancelaria zajmuje się także doradztwem, prowadzi negocjacje i skutecznie prowadzi do zawarcia korzystnych dla Klientów ugód w sytuacjach spornych. Kancelaria skutecznie prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze. Opracowujemy potrzebne dokumenty i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. rozwiązania dyscyplinarne umów, regulaminy wynagradzania i regulaminy promocji, itp. Reprezentujemy także osoby prywatne w ich sprawach m. in. w zakresie prawa rodzinnego, prawa pracy i podatkowego. Kancelaria skutecznie odzyskuje należności od dłużników swoich Klientów oraz prowadzi procesy o odszkodowania. Bronimy Klientów od zarzutów przestępstw.Podobne produkty i usługi

adwokat, usługi prawne, kancelaria adwokacka poznań, adwokaci, dobry prawnik poznań, adwokaci poznań, dobry adwokat poznań, kancelaria adwokacka

Kategorie

Zareklamuj stronę www.kancelarianmb.pl:

Mielcarek Namysł Kancelaria Adwokacka s.c. (Dobry prawnik w Poznaniu)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Adwokat Maciej Krakowiński

  Adwokat Maciej Krakowiński

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacką Macieja Krakowińskiego mieszczącą się w Łodzi. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, a co więcej przewozowego oraz nieruchomości i budowlanego. Specjalizujemy się w określonych dziedzinach prawa, a ponadto współpracujemy z innymi prawnikami na terenie całej Polski. Oferta kancelarii obejmuje konsultacje prawne, przygotowanie pism procesowych, a również reprezentację klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami. W zakresie naszej działalności mieści się także udzielanie e-porad w odpowiedzi na przesyłane przez Państwa zapytania. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  09.04.2019 godz.: 16:26 wyśw.: 1481 ID str.: 1734 Więcej
 • Wysokie-odszkodowanie.com

  Wysokie-odszkodowanie.com

  Każdy człowiek ma swoje prawa, dlatego też nie można zapominać o walce o należne nam odszkodowanie. Zgłaszając się do odpowiedniej kancelarii masz pewność, że Twoja sprawa będzie odpowiednio rozpatrzona.

  Chcąc uzyskać wysokie odszkodowanie koniecznie zgłoś się do nas i umów się na spotkanie z naszymi specjalistami. Gwarantujemy indywidualne podejście, co z kolei daje szansę na odpowiednie dostosowanie strategii działania tak, by przyniosła ona, możliwie jak najszybsze efekty.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której udostępniona została nasza oferta, wraz z opisami oferowanych przez nas usług.

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  * Posiadamy duże doświadczenie
  * Oferujemy pomoc najlepszych specjalistów
  * Zapewniamy indywidualne podejście

  11.01.2016 godz.: 16:50 wyśw.: 1054 ID str.: 3665 Więcej
 • Adwokat Jan Przemysław Kopko

  Adwokat Jan Przemysław Kopko

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Jana Przemysława Kopko zajmuje się obsługą prawną firm oraz klientów indywidualnych. Firmy mogą liczyć na profesjonalną pomoc prawną w zakresie windykacji należności, zakładania i rejestracji spółek, weryfikacji i tworzenia umów, a także na pomoc prawną w sytuacji zadłużenia. Jeszcze szerszy zakres usług jest przewidziany dla klientów indywidualnych. Można zapoznać się z nim na stronie kancelarii.

  12.05.2017 godz.: 12:51 wyśw.: 902 ID str.: 4666 Więcej
 • Walkowscy Kancelarie Adwokackie

  Walkowscy Kancelarie Adwokackie

  Kancelaria Adwokacka ''Adwokaci Walkowscy'' oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną z uwzględnieniem prawa kanonicznego i gospodarczego. W zakres specjalizacji kancelarii wchodzi także prawo rodzinne i cywilne, spadkowe, prawo pracy oraz prawo karne. Zespół kancelarii posiada odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw swoich klientów.

  16.03.2019 godz.: 06:49 wyśw.: 495 ID str.: 6147 Więcej