zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3100

 • Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Kosmetyki naturalne Hohde Warszawa

  Popularne kosmetyki wywołują niezdrową reakcję Twojej cery? Postaw na naturalne i sprawdzone metody, wybierz kosmetyki dostępne w ofercie sklepu internetowego hohde. pl. Oferujemy Wam wyłącznie naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości składników, nie zawierające SLS, parabenów ani alkoholu.
  hohde.pl

  Data dodania: 03.03.2021

  ID strony: 10861

  Wyświetleń: 345

 • Biuro detektywistyczne detektyw.best

  Biuro detektywistyczne detektyw.best

  Podejrzewasz, że w życiu Twojego partnera pojawił się ktoś inny? Nie możesz oprzeć się przeczuciu, że Twój biznesowy partner nie jest uczciwy wobec Ciebie? A może martwisz się o swoje dziecko, które coraz później wraca do domu i nie wiesz w jakim towarzystwie przebywa? W każdym z powyższych przypadków powinieneś koniecznie skontaktować się z nami. Nasze biuro detektywistyczne Bydgoszcz zaprasza. Twoją sprawą zajmą się licencjonowani detektywi i specjaliści IT. Zapraszamy do współpracy.
  detektyw.best

  Data dodania: 10.10.2021

  ID strony: 12304

  Wyświetleń: 21

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 772

 • Perfumowe Love - Twoje francuskie perfumy

  Perfumowe Love - Twoje francuskie perfumy

  Uwielbiasz piękne kwiatowe zapachy? A może gustujesz tylko w perfumach francuskich? Świetnie się składa, bo posiadamy same wyjątkowe perfumy z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz dziesiątki wyjątkowych perfum, za rozsądną cenę.
  https://perfumowelove.com

  Data dodania: 11.10.2021

  ID strony: 12313

  Wyświetleń: 36

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4429

Www.notariuszjaskulska.pl

Www.notariuszjaskulska.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii notarialnej notariusz Aleksandry Jaskulskiej z Dąbrowy Górniczej. Przygotowujemy akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, protesty weksli i czeków, a dodatkowo wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Proponujemy przechowanie dokumentów, papierów wartościowych, pieniędzy oraz danych na informatycznym nośniku danych. Wszystkie czynności wykonywane są z zachowaniem pełnej dyskrecji. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat działalności Kancelarii i przedstawionej oferty zapraszamy na stronę internetową.Podobne produkty i usługi

darowizna Dąbrowa Górnicza, protesty czeków Dąbrowa Górnicza, protesty weksli Dąbrowa Górniczarejent Dąbrowa Górnicza, notariusz Dąbrowa Górnicza, akty notarialne Dąbrowa Górnicza, projekty aktów Dąbrowa Górnicza, poświadczenie dziedziczenia Dąbrowa Górnicza, kancelaria notarialna Dąbrowa Górnicza, akty poświadczenia dziedziczenia Dąbrowa Górnicza

Kategorie

Zareklamuj stronę www.notariuszjaskulska.pl:

Www.notariuszjaskulska.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • J. Skoneczny, D.J. Kaszyński - biuro notarialne w Łodzi

  J. Skoneczny, D.J. Kaszyński - biuro notarialne w Łodzi

  Prezentujemy Kancelarię Notarialną J. Skoneczny i D. J. Kaszyński z siedzibą w Łodzi. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  09.04.2019 godz.: 21:44 wyśw.: 959 ID str.: 2763 Więcej
 • Antkowiak Irena - kancelarie notarialne Poznań

  Antkowiak Irena - kancelarie notarialne Poznań

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Notarialną Irena Antkowiak z siedzibą w Poznaniu. Notariusz jako osoba zaufania publicznego dopełnia czynności, jakim strony mają obowiązek lub pragną nadać formę aktu notarialnego, jaki ma charakter dokumentu urzędowego. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne i udziela stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynność notarialna może być dokonana również poza Kancelarią, jeśli przemawia za tym charakter czynności. Więcej na stronie internetowej.

  12.06.2017 godz.: 08:17 wyśw.: 768 ID str.: 3534 Więcej
 • Rafał Szmal - dobry notariusz Czeladź

  Rafał Szmal - dobry notariusz Czeladź

  Kancelaria Notarialna Rafał Szmal znajduje się w Czeladzi i wykonuje czynności notarialne dla osób prywatnych i posiadaczy firm. Wśród nich można wymienić sporządzanie aktów notarialnych ( w tym umowa darowizny, sprzedaży lub zamiany, intercyza, spadek i inne), doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, przygotowywanie czeków bądź weksli. Oprócz tego dokonywane są także inne czynności prawne, jakie wynikają z odrębnych przepisów. Notariusz udziela darmowe porady, informacje w zakresie dokonywanych czynności notarialnych, a wszystko to przy zatrzymaniu wysokiej kultury osobistej i zasad etyki zawodowej. Szczegółowe wiadomości na temat prowadzonych czynności zawarte są na stronie www.

  15.06.2016 godz.: 11:54 wyśw.: 671 ID str.: 4179 Więcej
 • Zabrze-notariusz.pl kancelaria notarialna

  Zabrze-notariusz.pl kancelaria notarialna

  Kancelaria Notarialna Anna Kleszczewska Notariusz w Zabrzu realizuje pełny zakres czynności notarialnych zgodnie z zasadami bieżącego prawa. Nasza kancelaria mieści się w samym centrum miasta. Przygotowujemy akty notarialne, poświadczenia, protesty weksli i czeków, a dodatkowo projekty oświadczeń oraz innych dokumentów. Zajmujemy się sporządzaniem testamentów, umów zbycia oraz pełnomocnictw. Sporządzamy protokoły, a także przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty oraz dane na informatycznym nośniku danych. Szczegółowe informacje na nasz temat znajdują się na stronie internetowej.

  02.03.2020 godz.: 06:17 wyśw.: 213 ID str.: 8760 Więcej