zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6482

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8335

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4716

Comest Wojciech Kwaśnicki (Dmuchawy i sprężarki)

Comest Wojciech Kwaśnicki (Dmuchawy i sprężarki) Wyróżnij wpis w katalogu

Jesteśmy specjalistyczną firmą inżynierską złożoną z fachowców o wieloletnim doświadczeniu w zakresie technik sprężonego powietrza. Jesteśmy dostawcą dmuchaw LuToS (Rootsa i śrubowych) i sprężarek firm Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Projektujemy i budujemy nie tylko sieci sprężonego powietrza, ale też innych gazów. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym sprężarek łopatkowych oraz dmuchaw.
Zrealizowane przez nas projekty to między innymi:
1. kompleksowe dostawy dmuchaw do oczyszczalni ścieków, wraz z: podłączeniami elektroenergetycznymi i sterowaniem, pracami spawalniczymi na rurociągach ze stali nierdzewnej, wykonaniem postumentów betonowych,
2. projektowanie i wykonawstwo sieci sprężonego powietrza z tworzyw sztucznych (produkty firmy John Guest lub polipropylen) i stali (nierdzewnej i czarnej),
3. dostawy sprężarek łopatkowych Gnutti System i Gardner Denver Wittig, wraz z późniejszym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,

W naszej firmie znajduje się również dział automatyki przemysłowej i elektroenergetyki. Projektujemy i dostarczamy, a także modernizujemy układy sterowania, napędów i pomiarów oraz monitoringu i wizualizacji.

Dobrze rozumiejąc potrzeby naszych klientów, oferujemy rozwiązania, które mają na celu obniżenie kosztów produkcji. Jednocześnie dążymy do zwiększenia bezpieczeństwa i ciągłości pracy, poprzez dobór sprawdzonych urządzeń firm mających ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki temu klient unika kłopotliwych awarii i kosztownych przestojów.Podobne produkty i usługi

Gnutti System, automatyka przemysłowa, sprężarka łopatkowa, sieci sprężonego powietrza, dmuchawy śrubowe, dmuchawy Lutos, dmuchawa śrubowa, wizualizacja pomorskie, dmuchawy Rootsa, kompresor, sieci sprężonego powietrza pomorskie, kompresory łopatkowe pomorskie, dmuchawy, falowniki pomorskie, kompresor łopatkowy pomorskie, Gardner Denver Wittig, sprężarki, sieć sprężonego powietrza pomorskie, dmuchawa Rootsa, dmuchawy Roots'a, kompresory, automatyka przemysłowa, dmuchawa Lutos, dmuchawy śrubowe pomorskie, dmuchawa Rootsa pomorskie, kompresor, kompresory, dmuchawa śrubowa pomorskie, dmuchawa Rootsa, instalacja John Guest, dmuchawa Lutos, dmuchawy Roots, instalacja sprężonego powietrza pomorskie, sprężarki łopatkowe pomorskie, sprężarka, dmuchawy Rootsa pomorskie, sprężarka łopatkowa pomorskie, kompresor łopatkowy

Kategorie

Zareklamuj stronę www.comest.pl:

Comest Wojciech Kwaśnicki (Dmuchawy i sprężarki)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Pneumaticon Białowąs Krzysztof Spółka Jawna

  Pneumaticon Białowąs Krzysztof Spółka Jawna

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu Pneumaticon. pl. Znajdą tu Państwo szeroki wybór produktów związanych z pneumatyką, m. in. kompresory, siłowniki, narzędzia, instalacje i wiele więcej. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów.

  29.08.2014 godz.: 17:40 wyśw.: 1302 ID str.: 1378 Więcej
 • Pneumatik S.A - Sprężaki, Osuszacze, Filtry

  Pneumatik S.A - Sprężaki, Osuszacze, Filtry

  Zespół Penumatik SA to specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej. Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem marki Hankinson oraz Boge, którzy na rynku niemieckim są liderami w zakresie oferowanych usług. Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, zapewniając dostęp do sprężarek bezolejowych, sprężarek olejowych, kompresorów o zróżnicowanych parametrach, osuszaczy sprężonego powietrza dopasowanych do indywidualnych potrzeb, jak i wielu innych rozwiązań, które skutecznie wpłyną na jakość usług. Dbamy o to,  by każdy klient miał dostęp do korzystnych usług serwisowania, dlatego oferujemy pakiety w bardzo atrakcyjnej cenie, które zapewnią kompleksową usługę. Ponadto nasi klienci mają szanse na wdrożenie zaawansowanych technologicznie systemów, które usprawnią proces monitorowania i zarządzania systemem pneumatycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zainteresowani współpracą z kontrahentami z całego kraju.

  08.11.2017 godz.: 10:10 wyśw.: 635 ID str.: 5098 Więcej
 • PNEUMARK

  PNEUMARK

  Kompresor airpress kupisz od firmy PNEUMARK. Na rynku działamy od prawie trzech dekad i w tym czasie zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, a także nauczyliśmy się, jakie produkty z zakresu kompresorów aipress są najlepsze. Dzięki temu oferujemy Ci bogaty asortyment, jak i również naprawę kompresorów w Warszawie. Odwiedź naszą witrynę i dowiedz się więcej.

  24.08.2019 godz.: 06:37 wyśw.: 842 ID str.: 7035 Więcej
 • Instalacje sprężonego powietrza

  Instalacje sprężonego powietrza

  Czemar. pl to świetna marka. Firma działa najlepiej jak potrafi i jest do dyspozycji wielu osób. Jej działania są solidne i przebiegają dobrze. Można na niej polegać. To marka znana ii lubiane. Warto jej zaufać. Firma działa dobrze i solidnie. Jest doskonałą w swoich działaniach. Sprzedaje sprężarki oraz dmuchawy. W jej ofercie są także osuszacze. Można w niej kupić kompresory. Zapewnia też serwis sprężarek. Posiada instalację sprężonego powietrza. Jej sprężarki do przemysłu są doskonale. Warto nawiązać stała współpracę z tą firmą.

  08.08.2021 godz.: 17:34 wyśw.: 279 ID str.: 12061 Więcej