zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5363

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3856

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3296

Imsserwis.pl

Imsserwis.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Analiza pracy maszyny, integracja systemów automatyki, a także projektowanie kompletnych układów sterowania bądź modernizacja starych to oferta usług IMS - INDUSTRIAL MACHINERY SERVICE. Nasza firma działa w obszarze automatyki i inżynierii maszynowej. Mamy bogate doświadczenie w programowaniu, diagnostyce, modernizacji i serwisie zaawansowanych systemów automatyki, a nasze usługi obejmują serwis maszyn, konserwacja, remonty maszyn, programowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą ofertą.Podobne produkty i usługi

parametryzacja urządzeń, Konserwacja maszyn tychy, pneumatyka przemysłowa tychy, hydraulika siłowa tychy, Programista plc, automatyka przemysłowa tychy, Serwis maszyn tychy, wizualizacje hmi, integracja systemów automatyki

Kategorie

Zareklamuj stronę https://imsserwis.pl:

Imsserwis.pl

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Www.gmautomatyka.pl

  Www.gmautomatyka.pl

  Projektowaniem linii montażowych, maszyn, urządzeń oraz wyposażenia zajmuje się firma GM Automatyka z Ogrodzieńca w województwie śląskim. Firma proponuje realizację maszyn kontrolno-montażowych, testerów szczelności, automatycznych podajników komponentów, szaf sterowniczych i rozdzielczych, przenośników taśmowych a ponadto podajników wibracyjnych i wielu innych. Są to jedynie najwyższej klasy urządzenia wykonane z wysokiej jakości komponentów. Firma gwarantuje fachową obsługę i doradztwo, konkurencyjne ceny i terminowość. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie i dane kontaktowe.

  17.05.2019 godz.: 10:56 wyśw.: 1156 ID str.: 6462 Więcej
 • Dasko.pl

  Dasko.pl

  Układy regulacji prędkości obrotowej, regulacji temperatury i wilgotności, urządzenia pomiarowe bądź automatykę do rekuperatorów i wentylacji z odzyskiem ciepła oferuje firma DASKO ELECTRONIC w Gdańsku. Jesteśmy firmą projektowo-wdrożeniowo-produkcyjną i liderem w zakresie tworzenia nowoczesnych urządzeń regulacji i systemów sterowania dla branży wentylacji i klimatyzacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu.

  15.12.2019 godz.: 08:58 wyśw.: 416 ID str.: 8064 Więcej
 • Robotyzacja elektrowni - efekt-automatyka.com.pl

  Robotyzacja elektrowni - efekt-automatyka.com.pl

  Efekt-Automatyka Sp. z o. o. w Rudzie Śląskiej to firma, która specjalizuje się projektowaniu, wytwarzaniu oraz uruchomieniach systemów sterowania w dziedzinach energetyki i przemysłu. Oferujemy systemy nadzoru technologicznego dla odlewnictwa, systemy automatyki i sterowania dla energetyki oraz Tryton Energy - narzędzie do zarządzania zużyciem mediów. Posiadamy też doświadczenie w zakresie rozwiązań dla hydrotechniki i robotyzacji procesów przemysłowych. Wykorzystujemy światowe standardy, gwarantując bezpieczeństwo, trwałość systemów oraz profesjonalną współpracę. Zapraszamy.

  20.01.2022 godz.: 20:18 wyśw.: 146 ID str.: 12777 Więcej
 • Pakowanie i czekolada

  Pakowanie i czekolada

  Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w skutek połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od projektowania począwszy, poprzez montaż, dostawę, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dystrybucji produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej ilości urządzeń wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie planowania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i kompletnie przystosowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
  Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego świadczeniodawcy pozyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony artykuł zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
  Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne straty z tego tytułu.

  24.02.2022 godz.: 14:07 wyśw.: 131 ID str.: 12901 Więcej