zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3808

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3000

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5301

 • Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom i okolice jest prowadzony od kilkunastu lat przez nas. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu samochodów oraz ich sprzedaży pozwala nam zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Prowadzimy skup samochodów Radom do 70 tysięcy złotych. Posiadamy również oddziały naszej firmy w innych miastach. Prowadzimy skup aut Kielce, skup aut Piaseczno czy też skup aut Ostrowiec Świętokrzyski oraz w innych miastach.

  Szybko i rzetelnie wycenimy Twoje auto. Przyjedziemy, zapłacimy gotówką i zabierzemy samochód. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dlatego możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.

  Podczas każdej finalizacji otrzymują Państwo: Umowę Kupna Sprzedaży, gotówkę do ręki oraz wypowiedzenie Polisy OC.
  https://auto-skup-samochodow.com.pl

  Data dodania: 17.01.2023

  ID strony: 13465

  Wyświetleń: 17

Neopak Szymon Zdziarski

Neopak Szymon Zdziarski Wyróżnij wpis w katalogu

Korzystanie z oferty firmy NEOPAK, która ma siedzibę w Warszawie, to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli tylko zależy Ci na wyjątkowych produktach do pakowania i nie tylko. Można u nas znaleźć pianki polietylenowe, woreczki, wózki magazynowe, zaklejarki, dyspensery, papier pakowy, koperty foliowe i wiele innych. To wszystko naprawdę przydaje się w życiu codziennym, dlatego warto z nich korzystać. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość. Więcej info na naszej stronie internetowej. Polecamy!Podobne produkty i usługi

Koperty Bąbelkowe, Opakowania kartonowe, Pudełka, opakowania, Kartony

Kategorie

Zareklamuj stronę www.neopak.pl:

Neopak Szymon Zdziarski

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Tedmark.pl - opakowania gastronomiczne

  Tedmark.pl - opakowania gastronomiczne

  Producent opakowań Tedmark zaprasza do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa gastronomiczne, z całego państwa. Wystarczy złożyć zamówienie poprzez naszą stronę internetową a nasze pojemniki na żywność postaramy się do Was dostarczyć najszybciej jak się tylko uda. Tedmark to hurtownia opakowań, to papierowe pojemniki, kubki papierowe, które znakomicie nadają się do zastosowania w automatach z napojami. To również kubki plastikowe, butelki, opakowania na pizzę w najróżniejszych formatach, pojemniki na ciasto, doskonale nadające się do pracy w cukierni. Oferujemy Wam również nasze jednorazowe sztućce plastikowe.

  26.02.2018 godz.: 13:01 wyśw.: 604 ID str.: 5345 Więcej
 • Www.topsa.pl

  Www.topsa.pl

  Firma TOP SA w Tychach to renomowany producent papierów, tektur i bobin o najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby w gramaturach od 100g/m2 do 2450g/m2. Oprócz tego dostarczamy testlinery, flutingi papiery makulaturowe (schrenz) i inne. Tektury lite produkujemy w zwojach, arkuszach, sklejane i laminowane. Dużą wagę przywiązujemy do ekologii i ekonomii, a potwierdzeniem tej polityki jest certyfikat FSC®. Stworzyliśmy technologię recyklingu opakowań wielomateriałowych. Zapraszamy!

  07.05.2019 godz.: 13:03 wyśw.: 1124 ID str.: 6320 Więcej
 • Irbox

  Irbox

  Firma IRBOX z 23- letnim doświadczeniem oraz nowoczesną zautomatyzowaną linią technologiczną specjalizuje się jak i wyróżnia w produkcji pudełek z tektury litej typu rigid box,  uszlachetnionymi papierami powlekanymi, zadrukowanymi, oklejanych, denko + wieko, szufladkowych i na magnesy. Zapewnia satysfakcjonujące jak i solidne  wykonanie zlecenia oraz dostawę w całej Europie.

  24.03.2021 godz.: 09:01 wyśw.: 188 ID str.: 11180 Więcej
 • Pakowanie i czekolada

  Pakowanie i czekolada

  Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w skutek połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od projektowania począwszy, poprzez montaż, dostawę, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dystrybucji produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej ilości urządzeń wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie planowania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i kompletnie przystosowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
  Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego świadczeniodawcy pozyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony artykuł zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
  Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne straty z tego tytułu.

  24.02.2022 godz.: 14:07 wyśw.: 115 ID str.: 12901 Więcej