zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4146

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5735

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 5343

Zgrzewarki kątowe

Zgrzewarki kątowe Wyróżnij wpis w katalogu

W ofercie posiadamy maszyny pakujące: pakowarki komorowe, zgrzewarki kątowe, transportery taśmowe oraz automaty pakujące do pakowania w folie termokurczliwe - PE, PP, Poliolefina i PCV zarówno dla dużych przedsiębiorstw, gdzie maszyny pracują w zautomatyzowanych liniach jak i osobne stanowisko pracy dostosowane do potrzeb wydajnościowych małych i średnich firm. Od 2011 roku MASTER-PACK wprowadził do oferty manualne i automatyczne maszyny klipsujące, zamykające twist włoskiej marki COMIPAK. Przeprowadzamy również naprawy serwisowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych do maszyn pakujących SMIPACK oraz maszyn klipsujących, zamykających twist COMIPAK.Podobne produkty i usługi

zgrzewarki, pakowarki, automaty pakujące, COMIPAK, termokurczliwe, pakowanie, folie, SMIPACK, MASTER-PACK, komorowe, maszyny pakujące, foliowanie

Kategorie

Zareklamuj stronę www.master-pack.com.pl:

Zgrzewarki kątowe

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Nord-Karton - produkcja opakowań kartonowych

  Nord-Karton - produkcja opakowań kartonowych

  Nord-Karton z Gdyni to firma z tradycjami jeśli chodzi o produkcję opakowań tekturowych z tektury falistej lub litej. Na kartonie i tekturze znamy się najlepiej. Produkujemy też wysokiej jakości folię do okienek. Współpracujemy z wieloma gałęziami przemysłu. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.

  16.03.2015 godz.: 13:02 wyśw.: 1057 ID str.: 2639 Więcej
 • P.P.H.U. Tokarski Małgorzata Sławińska Sp. j.

  P.P.H.U. Tokarski Małgorzata Sławińska Sp. j.

  Z opakowań pochodzących z firmy Tokarski korzysta wiele znanych, krajowych marek. Zaufanie tych firm świadczy przede wszystkim o tym, że dobrze wywiązujemy się ze swoich zadań. Wiemy, że w dzisiejszych czasach liczy się najwyższa jakość, dlatego też przez cały czas dbamy, żeby dostarczać jej naszym klientom. Produkujemy opakowania foliowe, worki foliowe, worki dla przetwórstwa mlecznego i owocowo-warzywnego, worki na śmieci i rękawy foliowe. Producent opakowań Tokarski to firma, która zawsze zapewnia najwyższy standard współpracy.

  05.10.2015 godz.: 22:08 wyśw.: 1119 ID str.: 3363 Więcej
 • LT Pack Sp. z o.o.

  LT Pack Sp. z o.o.

  LT Pack Sp. z o. o. to firma produkcyjna, której siedziba zlokalizowana jest w Tarnowskich Górach. Z makulatury, jak również włókien pierwotnych wytwarza papier kraft. Spółka wykonuje także tuby dwustronnie obudowane, oraz wszelkiego rodzaju tuleje. Produkuje również przekładki. Swoją ofertę firma kieruje do firm prowadzących sprzedaż materiałów papierniczych, do firm kurierskich, ale także do użytkowników indywidualnych

  18.02.2021 godz.: 07:24 wyśw.: 318 ID str.: 10921 Więcej
 • Miglobal.pl

  Miglobal.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mi Global z siedzibą w Batorzu w województwie lubelskim. Zajmujemy się produkcją oraz serwisem ram do sitodruku. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej klasy profili aluminiowych. Wykonujemy też naciągi na ramy sitodrukowe. Świadczymy także usługi w zakresie montażu i składania opakowań z różnorodnego rodzaju materiałów. Starannie przygotowujemy opakowania do odbioru przez zleceniodawców. Zapewniamy terminową realizację zleceń. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  23.05.2021 godz.: 23:58 wyśw.: 237 ID str.: 11719 Więcej