zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2419

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5183

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3728

Jarosław Andrzej Bandura - przychodnia dla zwierząt Gdynia

Jarosław Andrzej Bandura - przychodnia dla zwierząt Gdynia Wyróżnij wpis w katalogu

Przedstawiamy całodobową przychodnię Chylonia, jaka zaistniała w 1995 roku. Gabinet znajduje się w Gdyni-Chyloni. Wykonuje kompleksowe usługi weterynaryjne. Dba o dobrą kondycję także zdrowie zwierząt. Ma nowoczesny sprzęt, wyposażenie. Zatrudnia doświadczonych lekarzy, jacy fachowo opiekują się zwierzętami. Propozycja przychodni zawiera szczepienia psów i kotów oraz chipowanie zwierząt. Ponadto realizowane jest odrobaczanie, zwalczanie pasożytów. Sprzedawane są artykuły dla zwierząt takie jak karmy gotowe, preparaty witaminowe, odżywki, suplementy oraz szampony lecznicze. Informacje istotne podane zostały na witrynie internetowej.Podobne produkty i usługi

lecznica weterynaryjna gdynia, całodobowy weterynarz gdynia, badanie usg dla zwierząt gdynia, klinika weterynaryjna gdynia

Kategorie

Zareklamuj stronę lecznicachylonia.pl:

Jarosław Andrzej Bandura - przychodnia dla zwierząt Gdynia

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • W Pałacyku - chirurg weterynarz w Szczecinie

  W Pałacyku - chirurg weterynarz w Szczecinie

  Lecznica weterynaryjna W PAŁACYKU znajduje się w Szczecinie oraz przez 24 h na dobę zapewnia leczenie dla małych zwierząt. Jest ona czynna przez 24 h na dobę (także w niedziele i święta). Weterynarze specjalizują się w chirurgii, jednak zapewniają ponadto opiekę dotyczącą pełnego zakresu usług weterynaryjnych. W przychodni wykonywane są także badania, a wśród nich m. in. gastroskopia, bronchoskopia, USG, RTG. Przychodnia zatwierdzona przez Radę Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej oraz leczy zwierzęta nieprzerwanie od 18 lat. Szczegółowe informacje na jej temat, a także oferowanych usług weterynaryjnych, dostępne są na witrynie internetowej.

  12.05.2017 godz.: 12:02 wyśw.: 1261 ID str.: 1695 Więcej
 • Vita - odrobaczanie zwierząt Częstochowa

  Vita - odrobaczanie zwierząt Częstochowa

  Przychodnia Weterynaryjna VITA to miejsce, w którym Państwa pupile liczyć mogą na profesjonalną pomoc w walce z różnego rodzaju chorobami, świadczoną przez osoby nie tylko posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, lecz także lubiące zwierzęta. Komfort klientów oraz ich podopiecznych stanowi jeden z priorytetów, dlatego ogromną wagę przywiązuje się do wykorzystywania nowoczesnego sprzętu, pozwalającego przeprowadzać zabiegi w sposób mało inwazyjny, precyzyjny oraz sprawny. Bogate zaplecze oraz odpowiednio przystosowane pomieszczenia to konsekwencja nastawienia na stały rozwój, poszerzanie propozycji, a także nieustanną jej optymalizację. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej.

  12.05.2017 godz.: 12:02 wyśw.: 1128 ID str.: 2812 Więcej
 • Zwierzak Gabinet weterynaryjny Flisak R., Łukasik R.

  Zwierzak Gabinet weterynaryjny Flisak R., Łukasik R.

  Ofertą gabinetu weterynaryjnego Zwierzak jest leczenie zwierząt domowych, jak i gospodarczych oraz bydła. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze lekarzy weterynarii klienci mogą liczyć na szybkie i bezbolesne leczenie ich milusińskich. Ponadto gabinet dysponuje nowoczesną bazą sprzętową z której umiejętnie korzysta.

  31.05.2017 godz.: 12:17 wyśw.: 880 ID str.: 3585 Więcej
 • Medi-Vet - strzyżenie kotów Nowy Dwór Mazowiecki

  Medi-Vet - strzyżenie kotów Nowy Dwór Mazowiecki

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu Lecznicę Weterynaryjną Medi-Vet z Nowego Dworu Mazowieckiego. Proponujemy Państwu usługi z zakresu leczenia w oparciu o miłość do zwierząt oraz wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy pracując w najlepszych klinikach weterynaryjnych w Warszawie. Zajmujemy się leczeniem internistycznym, dermatologią i stomatologią, prowadzimy badania laboratoryjne, USG, RTG i EKG, a także przeprowadzamy szczepienia i zabiegi chirurgiczne. Poza tym mamy w sprzedaży karmy i preparaty pielęgnacyjne. Proponujemy także wizyty domowe. Pełna oferta naszej kliniki oraz szczegółowe informacje odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  31.05.2017 godz.: 12:16 wyśw.: 937 ID str.: 4358 Więcej