zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3297

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5363

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3856

Szafy metalowe i sejfy

Szafy metalowe i sejfy Wyróżnij wpis w katalogu

Firma Konsmetal-Poltrezor Warszawa proponuje nowoczesne sejfy serii Laser System. Ich opatentowana budowa jest efektem intensywnej pracy inżynierów Biura Konstrukcyjnego. Stworzyliśmy produkt gwarantujący bezkonkurencyjny w swojej klasie stopień zabezpieczenia i niespotykany dotąd komfort użytkowania. Sejfy są odpowiednie do przechowywania gotówki, biżuterii, broni, amunicji itp. Sejfy cechuje duża pojemność przy optymalnych wymiarach zewnętrznych. Są to solidne sejfy domowe i sejfy biurowe. Certyfikat do przechowywania broni. Stonowane, uniwersalne wzornictwo ułatwia wkomponowanie sejfu w każde wnętrze.
Bezpieczniej niż kiedykolwiek
- Opatentowana konstrukcja antywłamaniowa. Unikalna rama stanowi dodatkowe wzmocnienie najczęściej atakowanych przez włamywacza miejsc sejfu.
- Wyrafinowany układ ryglowy blokowany atestowanymi zamkami. Od strony zawiasów, rygiel stały blokuje dostęp do wnętrza sejfu nawet po ich odcięciu.
- Masywne drzwi antywłamaniowe chronione kilkoma warstwami stalowego lub stalowo-kompozytowego pancerza.
- Wzmocniona ochrona rygli i zamka.
- Standardowo, zamknięcie realizowane jest zamkiem kluczowym, w opcji są zamki szyfrowe oraz elektroniczne.
- Nowoczesny i elegancki design.
Na stronie konsmetral-poltrezor. com. pl posiadamy bogatą ofertę różnego rodzaju szafy metalowe, szafy na broń, szafy pancerne, sejfy, multisejfy, sejfy gabinetowe, sejfy depozytowe, szafy kartotekowe, drzwi antywłamaniowe.Podobne produkty i usługi

sejfy kasjerskie, meble metalowe, sejfy ogniotrwałe, szafy pancerne, sejfy na broń myśliwską, , sejf, sejfy, multisejfy, sejfy Konsmetal, Konsmetal, szafy metalowe, sejf domowy

Kategorie

Zareklamuj stronę www.e-sejfy.pl:

Szafy metalowe i sejfy

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Skatom - plastikowe pojemniki na odpady

  Skatom - plastikowe pojemniki na odpady

  W województwie zachodniopomorskim znajduje się siedziba cenionej przez wielu klientów firmy Skatom. Naszą działalność zaczęliśmy w 1991 roku i prowadzimy nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji metalowych pojemników na odpady komunalne, koszy parkowych oraz stojaków na worki foliowe. W naszej ofercie znajdują się również zestawy sprzątające z pojemnikami, ławki żeliwne i betonowe, a też wózki skrzyniowe. Zapewniamy, iż każdy z naszych produktów wyróżnia się wysoką jakością i przystępną ceną. Dodatkowo często organizujemy atrakcyjne promocje. Więcej wiadomości można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  28.01.2015 godz.: 22:38 wyśw.: 1192 ID str.: 2011 Więcej
 • Nobis Data Sp.z o.o.

  Nobis Data Sp.z o.o.

  iPersonel jest systemem dla kadr i płac, obfitym w liczne funkcje, które ułatwiają i upraszczają pracę HR w Twojej firmie. Oprogramowanie HR posiada efektywne funkcje, takie jak zakładanie e-teczek dla pracowników, wysyłka e-deklaracji, rejestracja czasu pracy, wzory dokumentów oraz wiele więcej. Odwiedź naszą witrynę i sprawdź, jakie jeszcze opcje posiada program dla kadr i płac iPersonel.

  26.08.2019 godz.: 09:27 wyśw.: 483 ID str.: 7045 Więcej
 • Długopisy reklamowe Warszawa

  Długopisy reklamowe Warszawa

  Długopisy reklamowe Warszawa, ołówki reklamowe z logo firmy, smycze reklamowe z logo firmy, pendrive reklamowe, czy inne ekskluzywne gadżety reklamowe z logo Twojej firmy. W ofercie znajdziesz także profesjonalne powerbanki reklamowe i pendrive z logo firmy. Poznaj ofertę sklepu Promo5 z Warszawy - długopisy reklamowe Warszawa z logo Twojej firmy!

  13.03.2020 godz.: 12:59 wyśw.: 505 ID str.: 8919 Więcej
 • Obrazy szklane - magnetina.com

  Obrazy szklane - magnetina.com

  Firma MAGNALA Sp. z o. o. z miejscowości Wodzierady to producent tablic magnetycznych. Nasze produkty łączą estetykę z funkcjonalnością wnętrz, oferując opcja realizacji indywidualnych projektów. Oferujemy tablice magnetyczne z obrazem drukowanym na szkle, szklane tablice magnetyczne jednokolorowe, a także magnesy do tablic czy markery, gąbki, ekspozytory obrotowe elektryczne. Polecamy również listwy szklane magnetyczne. Więcej informacji nt. całej oferty prezentujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  17.02.2022 godz.: 17:52 wyśw.: 249 ID str.: 12879 Więcej