zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 184

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3455

 • Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Przez wiele lat, od kiedy biuro rachunkowe EKSPERT we Warszawie świadczy usługi księgowe, sukcesywnie poszerza zakres swoich usług, by z powodzeniem móc pomagać naszym Klientom. Zapewniamy księgowość i doradztwo finansowe dla naszych kontrahentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia biura rachunkowego. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego sprostamy każdemu zadaniu. Oferujemy także wirtualne biura.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 5628

  Wyświetleń: 977

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 1864

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 145

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1445

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2023

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 121

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 1914

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 782

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3382

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3178

Strony związane z hasłem 'czyszczenie':

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Super Standard

  Super Standard

  Nasza firma działa na rynku już od 2006 roku. Specjalizujemy się w praniu dywanów, ubrań, odzieży roboczej, narzut czy koców. Aby skorzystać z naszych usług, nie musisz nawet wychodzić z domu, wystarczy spakować rzeczy, które chcesz wyprać i zadzwonić do nas. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy...

  04.12.2018 godz.: 08:50 wyśw.: 560 ID str.: 5895 Więcej
 • Arimex PWC Sp. z o.o.

  Arimex PWC Sp. z o.o.

  Jeżeli rozglądasz się za serwisem wymienników ciepła, czas zapoznać się z tym, co proponuje Arimex. Warto też powiedzieć, że Arimex to działalność wychodząca naprzeciw różnym oczekiwaniom, częścią oferty są choćby uszczelki do wymienników ciepła. Zadajesz sobie pytanie, dlaczego...

  21.01.2019 godz.: 08:21 wyśw.: 201 ID str.: 6017 Więcej
 • AURUM Serwis

  AURUM Serwis

  Laptop naprawa? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Jest ona gwarantem przede wszystkim wysokiej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. w naszej działalności liczy się przede wszystkim klient. to właśnie z myślą o nim przez cały czas rozwijamy...

  25.03.2019 godz.: 11:18 wyśw.: 349 ID str.: 6177 Więcej
 • Rpphprzeworno.pl

  Rpphprzeworno.pl

  Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno swoją działalność prowadzi od 1992 r., oferując usługowe czyszczenie i zaprawianie materiału siewnego zbóż i rzepaku z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej w Polsce technologii duńskiej firmy CIMBRIA. Nasza działalność to dodatkowo...

  09.05.2019 godz.: 12:43 wyśw.: 116 ID str.: 6344 Więcej
 • Utylizacja.legnica.pl

  Utylizacja.legnica.pl

  Przedsiębiorstwo Ekoprod od 2000 roku proponuje swoje profesjonalne usługi w branży asenizacyjnej. Jej zadaniem jest obsługa przedsiębiorstw z dziedzinie gospodarki odpadami. Zakres usług Ekoprod zawiera między innymi wywóz nieczystości płynnych i stałych, oczyszczanie instalacji przemysłowych...

  22.08.2019 godz.: 17:23 wyśw.: 113 ID str.: 7024 Więcej
 • Wuko24.pl

  Wuko24.pl

  Zajmujemy się w Wuko24 realizowaniem usług na rynku czyszczenia kanalizacji, gdzie posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam oferować sprawnie realizowane usługi na każdym etapie współpracy. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie oferować czyszczenia separatorów opolskie,...

  02.10.2019 godz.: 09:38 wyśw.: 67 ID str.: 7271 Więcej
 • Regeneracja-dpf-fap.com

  Regeneracja-dpf-fap.com

  Regenerację filtrów oferuje firma DPF FAP we Wrocławiu, która od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą filtrów cząstek stałych (DPF). Naszą jakość budujemy na wykwalifikowanych specjalistach, sprawdzonych technologiach i nowoczesnym zapleczu technicznym. Naszym Klientom zapewniamy fachowe...

  10.10.2019 godz.: 23:01 wyśw.: 127 ID str.: 7342 Więcej
 • Kominiarze-szczecin.pl

  Kominiarze-szczecin.pl

  Usługi Kominiarskie Adam ORELL w Szczecinie to firma, która zapewnia obsługę z zakresu kontroli, odbiorów, konserwacji, uszczelniania, budowy oraz czyszczenia systemów kominowych. Przystosowujemy też kominy do nowoczesnych urządzeń grzewczych. Używamy nowoczesnych rozwiązań gwarantujących...

  31.10.2019 godz.: 11:24 wyśw.: 77 ID str.: 7444 Więcej
 • Www.wywoz-szambalublin.pl

  Www.wywoz-szambalublin.pl

  Specjalistyczne szambiarki do profesjonanlnego wywozu szamba oferuje firma Wywóz Nieczystości Płynnych Handel Anna Tudruj w Lublinie. Nasz sprzęt jest o dużej pojemności z nowoczesnymi pompami, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywnie opróżnić trudno dostępne oczyszczalnie przydomowe i studzienki...

  04.11.2019 godz.: 09:52 wyśw.: 70 ID str.: 7453 Więcej
 • Piaskarki-oczyszczarki.pl

  Piaskarki-oczyszczarki.pl

  Grupa MDK w miejscowości Osiek zajmuje się obróbką strumieniowo-ścierną na potrzeby przemysłu. Uzyskujemy obróbkę śrutowaniem, poprzez piaskowanie lub szkiełkowanie. Powierzchni, które oczyszczamy są przygotowywane do dalszych prac a następnie pokryć (malowania, klejenia, stosowania pokryć)....

  05.11.2019 godz.: 22:54 wyśw.: 69 ID str.: 7486 Więcej
 • Dpf-warszawa.pl

  Dpf-warszawa.pl

  Zatkany filtr DPF może mieć niekorzystny wpływ na pracę silnika, a jednocześnie, prowadzi do nadmiernej emisji spalin do środowiska. Doświadczona firma dpf-warszawa. pl od wielu lat zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem oraz regeneracją filtrów cząstek stałych. Dużym udogodnieniem dla klienta...

  14.11.2019 godz.: 08:02 wyśw.: 60 ID str.: 7629 Więcej
 • Autodetailingkrakow.pl

  Autodetailingkrakow.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę salony Auto Detailing z Krakowa. Specjalizujemy się w kosmetyce samochodowej i możemy się pochwalić przeszło 7-letnim doświadczeniem w tej branży. W zakres świadczonych usług wchodzi ręczne mycie, renowacja wizualna wnętrza pojazdu,...

  15.11.2019 godz.: 10:32 wyśw.: 83 ID str.: 7655 Więcej
 • Www.inmago.pl

  Www.inmago.pl

  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Inmago, która znajduje się w Wodzisławie Śląskim. Świadczymy wszechstronne usługi z zakresu czyszczenia powierzchni w domach, biurach i przedsiębiorstwach. Skupiamy się na pracach wymagających, trudnych do przeprowadzenia bez specjalistycznego...

  15.11.2019 godz.: 12:14 wyśw.: 117 ID str.: 7659 Więcej
 • Kanalizacjawroclaw.com awaria kanalizacji

  Kanalizacjawroclaw.com awaria kanalizacji

  Usługi Hydrauliczno-Kanalizacyjne we Wrocławiu świadczy Aqua-Kret Tomasz Palmowski. Wieloletnie praktyka, wykwalifikowana kadra hydraulików i nowoczesne wyposażenie sprawia, że możemy Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy pierwszym, całodobowym pogotowiem kanalizacyjnym...

  15.11.2019 godz.: 17:20 wyśw.: 101 ID str.: 7660 Więcej
 • Auto-Reaktywacja

  Auto-Reaktywacja

  Masz problem z filtrem cząstek stałych i rozglądasz się za zaufaną pomocą? Tak się składa, że możemy zaoferować pomoc — nasza propozycja to profesjonalne czyszczenie filtra cząstek stałych Warszawa.
  Jeśli interesuje Cię jednak kompleksowa regeneracja, również możemy zaoferować...

  30.11.2019 godz.: 06:41 wyśw.: 63 ID str.: 7818 Więcej
 • Sts-ekon.pl

  Sts-ekon.pl

  Posiadająca siedzibę w Aleksandrowie Łódzkim firma S. T. S. Ekon serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy szeroki zakres usług komunalnych i transportowych. Proponujemy wywóz nieczystości płynnych, wypompowywanie wody z zalanych...

  04.12.2019 godz.: 12:05 wyśw.: 97 ID str.: 7895 Więcej
 • Www.studiourodywarszawa.com

  Www.studiourodywarszawa.com

  W Warszawie znajduje się Studio Urody świadczące szeroką gamę usług i zabiegów związanych z pielęgnacją, depilacją, relaksem oraz odmładzaniem. Wykonujemy zabiegi mikrodermabrazji, elektroliftingu, ultradźwięków, peelingu kawitacyjnego i kwasami, mezoterapię a co więcej tego pedicure...

  05.12.2019 godz.: 13:25 wyśw.: 84 ID str.: 7915 Więcej
 • Www.pipecontrol.pl

  Www.pipecontrol.pl

  Szukasz firmy, która zajmuje się kontrolą kanalizacji? Skontaktuj się z PIPE CONTROL Łukasz Lis z Przeworska. Jesteśmy liderem w czyszczeniu i monitorowaniu kanalizacji w Polsce. Nasza oferta poza inspekcją TV kanalizacji, obejmuje jej czyszczenie, próby szczelności kanałów oraz bezwykopową...

  09.12.2019 godz.: 11:36 wyśw.: 132 ID str.: 7962 Więcej
 • Kosmetykaauta.com.pl

  Kosmetykaauta.com.pl

  Specjalizująca się w kosmetyce samochodowej firma Rafi działa od 2007 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Ciecierzynie w województwie lubelskim. Zajmujemy się renowacją i oczyszczaniem lakieru z osadu, a dodatkowo renowacją kloszów i lamp. Proponujemy kompleksowe czyszczenie aut oraz...

  11.12.2019 godz.: 11:12 wyśw.: 66 ID str.: 7997 Więcej
 • Korona-odpady.pl

  Korona-odpady.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KORONA S. C.. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zezwolenia do odbioru, transportu i utylizacji odpadów oraz zagospodarowania surowców wtórnych (makulatura, folia,...

  11.12.2019 godz.: 11:16 wyśw.: 125 ID str.: 7998 Więcej
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »