zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

  • eKampania.pl - domeny, reklama dla firm

    eKampania.pl - domeny, reklama dla firm

    Poszukujesz dobrego adresu internetowego dla siebie lub swojej firmy? Jeśli tak to przeszukaj naszą listę domen. Na stronie eKampania. pl przedstawiamy prestiżowe domeny internetowe na których możesz zareklamować swoją firmę lub stronę firmową już dziś.
    www.ekampania.pl

    Data dodania: 01.04.2019

    ID strony: 4972

    Wyświetleń: 1478

  • Biuro podatkowe Łódź

    Biuro podatkowe Łódź

    Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
    www.biurorachunkoweabak.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 1400

    Wyświetleń: 1102

  • Sigmapartner.pl - pełna księgowość

    Sigmapartner.pl - pełna księgowość

    Wraz z rozwojem młodej firmy, każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że konieczne do jej dalszego rozwoju będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Decydując się na konkretne biuro rachunkowe należy zastanowić się nad tym, jaka forma współpracy będzie odpowiednia. Jedną z takich form współpracy z biurem rachunkowym jest popularna pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym krokiem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Koszty współpracy z biurem księgowym różnią się w zależności od tego, jaką formę współpracy z wybranym biurem księgowym obierzemy, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Oczywiście prowadzenie pełnej księgowości nie jest jedyną usługą biura księgowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych są także dbanie o księgę przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy. Aby dowiedzieć się więcej na temat form współpracy oraz samej pracy biura rachunkowego warto odwiedzić stronę sigmapartner. pl.
    sigmapartner.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 7242

    Wyświetleń: 56

  • Badania Psychologiczne Jasło - psycholog Anna Gorczyca-Świędrych

    Badania Psychologiczne Jasło - psycholog Anna Gorczyca-Świędrych

    Strona internetowa psychotestyjaslo. pl przedstawia ofertę psychologa transportu i medycyny pracy w mieście Jasło. Psycholog prowadzi badania psychologiczne pracowników firm oraz osób prywatnych. Testy psychologiczne i psychotechniczne wykonywane są w Jaśle na nowoczesnej aparaturze przez psychologa o wysokich kwalifikacjach.

    Badania psychologiczne prowadzone w Pracowni Badań Psychologicznych dotyczą:

    - kierowców zawodowych oraz amatorów;
    - kierowców skierowanych na badania psychologiczne na wniosek lekarza;
    - kierowców po zatrzymaniu uprawnień przez Policję na wniosek Starostwa;
    - operatorów maszyn i urządzeń;
    - osób pracujących na wysokości (badania wysokościowe);
    - osób posiadających lub ubiegających się o broń palną;
    - osób ubiegających się lub pracujących przy materiałach wybuchowych;
    - pracowników lub kandydatów do pracy w służbach mundurowych.


    Siedziba Pracowni Badań Psychologicznych:

    38-200 Jasło, ul. Mickiewicza 8


    Rejestracja telefoniczna:

    +48. 574 256 598
    www.psychotestyjaslo.pl

    Data dodania: 12.08.2019

    ID strony: 5189

    Wyświetleń: 2329

  • Meble szkolne producent

    Meble szkolne producent

    Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
    Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
    drzewiarzbis.com.pl

    Data dodania: 18.03.2019

    ID strony: 3502

    Wyświetleń: 1549

  • Haft komputerowy

    Haft komputerowy

    Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
    www.arlena.pl

    Data dodania: 18.03.2019

    ID strony: 1613

    Wyświetleń: 2794

  • Top1.pl - katalog stron internetowych

    Top1.pl - katalog stron internetowych

    Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
    www.top1.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 4773

    Wyświetleń: 1537

  • Porównywarka finansowa - Banki24.pl

    Porównywarka finansowa - Banki24.pl

    Nowoczesna porównywarka finansowa działająca pod adresem Banki24. pl umożliwia porównanie parametrów produktów finansowych takich jak kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, kont bankowych, lokat oraz kart kredytowych. Banki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu to oferta naszego serwisu. Dzięki kalkulatorom i rankingom finansowym szybko i wygodnie poznasz swoją zdolność kredytową i obliczysz wysokość rat oraz odsetek. Porównywarka Banki24 oferuje również szereg atrakcyjnych produktów pozabankowych takich jak chwilówek (pożyczek pozabankowych), rezerwacji hoteli i sklepów online.
    banki24.pl

    Data dodania: 26.07.2019

    ID strony: 6473

    Wyświetleń: 229

  • Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

    Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

    Przez wiele lat, od kiedy biuro rachunkowe EKSPERT we Warszawie świadczy usługi księgowe, sukcesywnie poszerza zakres swoich usług, by z powodzeniem móc pomagać naszym Klientom. Zapewniamy księgowość i doradztwo finansowe dla naszych kontrahentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia biura rachunkowego. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego sprostamy każdemu zadaniu. Oferujemy także wirtualne biura.
    www.ekspertspj.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 5628

    Wyświetleń: 507

  • Sklep z artykułami bhp

    Sklep z artykułami bhp

    W naszym sklepie bhppabianice. com. pl znajdą Państwo artykuły BHP najwyższej jakości, podzielone na przejrzyste kategorie z zakresu BHP, by każdy klient mógł w krótkim czasie zamówić wszystkie niezbędne artykuły BHP. Sklep BHP posiada w swoim asortymencie wytrzymałe i wygodne rękawice oraz obuwie robocze, kaski robocze do ochrony głowy, czy wkładki i nauszniki przeciwhałasowe dla kompleksowej ochrony słuchu. Jako sklep BHP z wieloletnim doświadczeniem posiadamy w naszej ofercie wyłącznie sprawdzone i przetestowane produkty renomowanych producentów branży BHP. Nasz sklep poleca także różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa.
    https://bhppabianice.com.pl

    Data dodania: 21.06.2019

    ID strony: 6156

    Wyświetleń: 344

  • Gruzbob.pl

    Gruzbob.pl

    Nie dziwi sytuacja, w której dla większości z nas wywóz gruzu Warszawa może być czymś trudnym a tym samym zadaniem jakiemu nie będziemy w stanie sprostać na własną rękę. Dlatego firma GruzBob jest nie tylko gotowa do tego by zrealizować wywóz gruzu Warszawa oraz okolicy, ale również podejść do takiego zlecenia w najbardziej odpowiedzialny i profesjonalny sposób. Oznacza to nic innego jak konieczność adaptacji środka transportu, za pośrednictwem którego dostarczymy kontener który wykorzystany zostanie do napełnienia go gruzem, odbierzemy go jednocześnie w wyznaczonym do tego terminie. Sam gruz zostanie przewieziony w wyznaczone co do tego miejsce.
    www.gruzbob.pl

    Data dodania: 09.10.2019

    ID strony: 7323

    Wyświetleń: 71

  • Akcesoria dla niepełnosprawnych - zyjlatwiej.pl

    Akcesoria dla niepełnosprawnych - zyjlatwiej.pl

    W ofercie sklepu seniora zyjlatwiej. pl znajdziecie Państwo produkty ułatwiające wykonywanie codziennych czynności wszystkim osobom zmagającym się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Wyposażenie przeznaczone jest głównie dla seniorów, jednakże proponujemy go także osobom z ograniczoną sprawnością, chorym oraz ich opiekunom.
    zyjlatwiej.pl

    Data dodania: 19.03.2019

    ID strony: 6157

    Wyświetleń: 280

  • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

    SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

    Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
    www.seodirect.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 4775

    Wyświetleń: 2982

  • Eko zabawki

    Eko zabawki

    Szanowny Rodzicu, zatroszcz się o kreatywność swojej pociechy. Nie pozwól by prędko poznało wirtualny świat, lecz pokaż mu przyjemniejsze i zdrowsze formy walki z nudą. Puzzle dla dzieci są pełne ulubionych postaci i zwierząt, pozytywnie wpływają na wytrwałość dzieci. Jeśli osobiście masz możliwość znaleźć chwilę, zagraj wspólnie z całą rodziną w gry planszowe dla dzieci, które uczą uczciwości i zdrowej konkurencji. Zbadaj, czy Twoja pociecha posiada umiejętności konstruktorskie – do tego najlepiej nadają się klocki drewniane. Kto powiedział, że zabawki dla dzieci nie mogą radować również dorosłych – samochód zdalnie sterowany to uciecha nie tylko dziecka, lecz nierzadko niezrealizowane pragnienie z dzieciństwa ojca. Najlepszy sklep z zabawkami odszukasz na stronie anglob. pl – najbardziej pożądane skarby dla swojej pociechy, w ty, eko zabawki, są na wyciągnięcie ręki. Nie zwlekaj – dzieciństwo to bardzo krótki okres. To zależy od Ciebie, jak Twoje dziecko będzie wspominać własne najmłodsze lata.
    anglob.pl

    Data dodania: 04.10.2019

    ID strony: 7241

    Wyświetleń: 66

  • Stacja diagnostyczna Jasło - skpjaslo.pl

    Stacja diagnostyczna Jasło - skpjaslo.pl

    Na stacji diagnostycznej w Jaśle przy ul. Bieszczadzkiej 29 przeprowadzamy urzędowe badania pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3, 5t. Diagnostykę samochodów, motocykli i ciągników rolniczych wykonujemy na urządzeniach najwyższej klasy, przez doświadczonych diagnostów samochodowych. Zapraszamy do naszej stacji diagnostycznej na okresowe badanie techniczne pojazdu.

    Wykonujemy okresowe badania:

    - pojazdów przystosowanych do zasilania gazem (LPG)

    - pojazdów z napędem na cztery koła (4x4)

    - pojazdów skierowanych na badania przez uprawnione organy

    - pojazdów sprowadzonych z zagranicy (pierwsze badanie techniczne w kraju)

    - pojazdów marki "SAM" co do zgodności z warunkami technicznymi


    Dodatkowo na SKP Jasło świadczymy takie usługi jak:

    - sprawdzanie i ustawianie świateł
    - badanie amortyzatorów
    - sprawdzanie geometrii kół
    - pomiar poziomu hałasu
    - analizę spalin
    - sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed zakupem


    Adres Stacji Kontroli Pojazdów:

    Jasło, ul. Bieszczadzka 29 (trasa Jasło-Krosno, przy stacji paliw Grosar)

    Tel. : 13 445 86 52
    www.skpjaslo.pl

    Data dodania: 25.07.2019

    ID strony: 5911

    Wyświetleń: 776

Strony związane z hasłem 'diagnostyka samochodu jasło':

  • Stacja diagnostyczna Jasło - skpjaslo.pl

    Stacja diagnostyczna Jasło - skpjaslo.pl

    Na stacji diagnostycznej w Jaśle przy ul. Bieszczadzkiej 29 przeprowadzamy urzędowe badania pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3, 5t. Diagnostykę samochodów, motocykli i ciągników rolniczych wykonujemy na urządzeniach najwyższej klasy, przez doświadczonych diagnostów samochodowych....

    25.07.2019 godz.: 10:02 wyśw.: 776 ID str.: 5911 Więcej