zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 1772

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3601

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 260

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 316

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3346

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 371

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1624

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 50

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 2069

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 2090

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3737

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2331

Strony związane z hasłem 'firma sprzątająca':

 • Środki czystości

  Środki czystości

  Profesjonalne i sprawne sprzątanie może odbywać się tylko z wykorzystaniem należytych specyfików i roztworów czyszczących. Firma sprzątająca Voigt ofiaruje prócz swoich bogatych usług także bardzo dobre na rynku środki czystości, które poradzą sobie z każdym rodzajem brudu bez względu...

  02.10.2015 godz.: 10:07 wyśw.: 2089 ID str.: 345 Więcej
 • Gunar Paweł Neider

  Gunar Paweł Neider

  Realizujemy kompleksowe usługi obejmują wysokiej jakości, profesjonalne sprzątanie mieszkań, czyszczenia tapicerek samochodowych oraz meblowych, kompleksowe czyszczenie samochodów. Zapewniamy wykonanie mycia witryn sklepowych, które realizujemy na rzecz sklepów, restauracji, punktów usługowych....

  11.11.2014 godz.: 08:58 wyśw.: 873 ID str.: 1543 Więcej
 • Firma sprzątająca Warszawa

  Firma sprzątająca Warszawa

  Firma sprzątająca Clipper to oczywiście wysoka jakość w przystępnych cenach. Koniecznie powinniście wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Firma działa na rynku ponad dwadzieścia lat. W swoim portfolio ma wiele udanych realizacji, wiele ciekawych działań. Do tego naturalnie może pochwalić się...

  02.07.2015 godz.: 19:40 wyśw.: 744 ID str.: 3104 Więcej
 • Dobry Serwis - serwis sprzątający w Warszawie

  Dobry Serwis - serwis sprzątający w Warszawie

  Dobry Serwis to jednostka działająca w branży sprzątającej od 2007 roku. mamy więc powyżej 5 lat doświadczenia w świadczeniu całościowych usług sprzątania na obszarze Warszawy, a również najbliższych okolic. Zajmujemy się sprzątaniem firm, porządkowaniem biurowców, sprzątaniem osiedli...

  30.01.2015 godz.: 08:45 wyśw.: 562 ID str.: 2055 Więcej
 • Sprzątanie biur Wrocław - prestigoclean.pl

  Sprzątanie biur Wrocław - prestigoclean.pl

  Prestigo to świetna firma sprzątająca. Brakuje Ci czasu na czyszczenie domu lub biura? Skorzystaj z usług sprzątania biura lub sprzątania mieszkania przez firmę Prestigo Clean. Usługi sprzątania wykonujemy we Wrocławiu oraz okolicach. Gdy Ty będziesz spędzał wolne chwile z rodziną lub po prostu...

  25.08.2017 godz.: 14:02 wyśw.: 324 ID str.: 4934 Więcej
 • Stanbest Sp.j.

  Stanbest Sp.j.

  Poszukujesz doświadczonej firmy sprzątającej, której mógłbyś powierzyć utrzymanie czystości i porządku w obiekcie? Doskonałą i rozbudowaną ofertę posiada przedsiębiorstwo Stanbest z Rzeszowa. Jest to firma sprzątająca, która zdobyła zaufanie wielu klientów. Zajmuje się w szczególności...

  08.09.2016 godz.: 10:14 wyśw.: 538 ID str.: 4410 Więcej
 • Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca

  Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca

  Jesteśmy rzetelną i kompetentną firmą sprzątającą, której teren działania to Dąbrowa Górnicza oraz okolice. Chcielibyśmy zaproponować Państwu kompleksowe usługi w zakresie sprzątania biur i budynków, mycie okien i elewacji, utrzymanie zieleni, odśnieżanie, opiekę nad grobami, czyszczenie...

  19.12.2017 godz.: 06:43 wyśw.: 266 ID str.: 5185 Więcej
 • Www.facetoddywanow.pl

  Www.facetoddywanow.pl

  Pranie dywanów i wykładzin, czyszczenie tapicerek, mycie okien i przeszkleń, jak również ciśnieniowe czyszczenie elewacji to podstawowy zakres usług, jakie świadczy firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Na rynku działamy od 7 lat, zdobywając w tym czasie zaufanie klientów Warszawy i okolic....

  17.05.2019 godz.: 12:07 wyśw.: 155 ID str.: 6470 Więcej
 • Www.axona.pl

  Www.axona.pl

  AXONA Sp. z o. o. Sp. k. to profesjonalna firma sprzątająca, działająca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się między innymi sprzątaniem powierzchni biurowych, sprzątaniem osiedli mieszkaniowych i powierzchni handlowych, sprzątaniem powierzchni magazynowych, a także profesjonalnym praniem...

  21.05.2019 godz.: 12:23 wyśw.: 1173 ID str.: 6506 Więcej
 • Rosaclean.pl

  Rosaclean.pl

  Firmy do mycia okien Warszawa – takim określeniem reklamowana jest oferta firmy Rosa Centrum. Zajmuje się ona profesjonalnym czyszczeniem i sprzątaniem różnych typów wnętrz w domach, mieszkaniach, itp. Oprócz standardowych usług porządkowych, oferta obejmuje porządkowanie po remontach i budowie....

  12.03.2019 godz.: 07:48 wyśw.: 503 ID str.: 6131 Więcej
 • Eps-gdansk.pl

  Eps-gdansk.pl

  Firma Euro-Podłoga-System z siedzibą w Gdańsku świadczy profesjonalne usługi w zakresie sprzątania obiektów handlowych i biurowych, a także budynków mieszkalnych. Oferujemy codzienne kontraktowe sprzątanie, usługi sprzątające po remontach oraz budowie, a dodatkowo specjalistyczne prace porządkowe,...

  18.11.2019 godz.: 16:37 wyśw.: 156 ID str.: 7683 Więcej
 • Www.perfektanna.pl

  Www.perfektanna.pl

  Firma Perfekt Anna świadczy kompleksowe usługi sprzątające na terenie Kielc i okolic. Odbiorcami firmy są biura, gabinety lekarskie, banki i osoby prywatne, które cenią sobie najwyższą jakość usług i fachowość. W zakres świadczonych usług, oprócz sprzątania wchodzi również mycie okien,...

  10.01.2020 godz.: 14:44 wyśw.: 127 ID str.: 8278 Więcej
 • Pro Clean

  Pro Clean

  Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Bydgoszczy? Bardzo dobrze trafiłeś! Kompleksowa usługa sprzątania każdego obiektu - biura, hali magazynowej, pływalni, placówki oświatowej czy nawet wspólnoty mieszkaniowej. Oferujemy wysokiej jakości sprzątanie dostosowane do zapotrzebowania klienta....

  16.01.2020 godz.: 21:40 wyśw.: 90 ID str.: 8341 Więcej
 • Anilop.org

  Anilop.org

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Anilop. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, a zajmujemy się sprzątaniem obiektów i terenów zewnętrznych. Oferujemy sprzątanie domów, biur, szpitali i przychodni, restauracji, hal magazynowych, siłowni, salonów spa, ośrodków...

  20.01.2020 godz.: 11:15 wyśw.: 114 ID str.: 8362 Więcej
 • Pwpniagara.pl czyszczenie mebli

  Pwpniagara.pl czyszczenie mebli

  Usługami porządkowymi na obszarze Wrocławia zajmuje się firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o. o. W zakres tej działalności wchodzi m. in. koszenie trawników czy sprzątanie terenów zielonych, w tym miejskich i prywatnych ogrodów. Polecamy ponadto sprzątanie w mieszkaniach, biurach czy domach....

  01.04.2020 godz.: 19:16 wyśw.: 92 ID str.: 9050 Więcej
 • Firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca Poznań

  Firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca Poznań

  Szukasz wydajnej firmy sprzątającej? Sprawdź ofertę TSUNAMI Agata Roszkiewicz z Poznania. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń biurowych, sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych oraz mniejszych powierzchni przemysłowych, dbamy o porządek w domach i mieszkaniach. Oferujemy też profesjonalne...

  15.04.2020 godz.: 07:59 wyśw.: 71 ID str.: 9205 Więcej
 • Firma sprzątająca Katowice

  Firma sprzątająca Katowice

  Fachowe-sprzątanie to świetna firma realizująca usługi związane ze sprzątaniem na terenie Katowic i Śląska. Oferujemy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak również małych i dużych firm. Gwarantujemy nie tylko usługi sprzątania na godnym uwagi poziomie, ale także czyszczenie parowe,...

  21.07.2020 godz.: 09:05 wyśw.: 44 ID str.: 9718 Więcej