zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4966

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1973

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3562

Wojciech Staniek Stan-Trans

Wojciech Staniek Stan-Trans Wyróżnij wpis w katalogu

Jesteśmy jednym z liderów w branży logistyczno-spedycyjnej. Zapraszamy klientów indywidualnych i firmy zainteresowane transportem krajowym oraz międzynarodowym. Obsługujemy trasy praktycznie we wszystkich krajach europejskich. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów o różnej ładowności (od 1, 5 do 10 t). Na stałe współpracujemy także z wieloma firmami zewnętrznymi. Nasz sztab spedytorów zadba o dobór maksymalnie ekonomicznych tras. Przewozimy także ładunki niestandardowe (możemy podstawić na przykład niestandardowe naczepy przystosowane do transportu nienormatywnego, izotermy lub chłodnie). Ładunki na europaletach na terenie Polski przewozimy maksymalnie w 48 godzin. Samochód w dowolne miejsce Europy podstawimy nie później niż po 24 godzinach od złożenia zamówienia.Podobne produkty i usługi

Logistyka, Spedycja międzynarodowa, outsourcing logistyki, outsourcing, Kraków transport, Transport krajowy, Łódź

Kategorie

Zareklamuj stronę www.stan-trans.com.pl:

Wojciech Staniek Stan-Trans

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Spedition Dąbrowski - usługi magazynowania Wałbrzych

  Spedition Dąbrowski - usługi magazynowania Wałbrzych

  Przedsiębiorstwo Spedition Dąbrowski zajmuje się usługami transportowymi oraz logistycznymi. Poza tym prowadzimy działalność doradczą w obszarze przewozów materiałów niebezpiecznych. Rozporządzamy wieloma autami o rozmaitej ładowności, które są dopasowane do przewozu przesyłek ekspresowych oraz mogą pokonywać długie trasy międzynarodowe. Wszelki z naszych pojazdów wyposażony jest w monitoring, który pozwala śledzić jego pozycję podczas przewożenia ładunku dla klienta. Uzyskaliśmy wszelkie licencje niezbędne do wykonywania zarobkowego przewozu drogowego. Dodatkowe informacje na temat naszej działalności odnajdziesz na witrynie internetowej.

  06.10.2019 godz.: 10:32 wyśw.: 1050 ID str.: 1812 Więcej
 • Suret-logistyka.pl

  Suret-logistyka.pl

  Logistyka produkcji to proces logistyczny, który planuje, wdraża i kontroluje, w najbardziej efektywny sposób, produkty przychodzące lub gotowe usługi, dostępne dla użytkowników końcowych. Logistyka produkcji to zestaw działań mających na celu zapewnienie zarządzania transportem produktów na liniach produkcyjnych w takich sektorach jak przemysł spożywczy, samochodowy, elektroniczny, kosmetyczny, a nawet farmaceutyczny. Logistyka produkcji odnosi się do takich aspektów jak transport, pakowanie, pakowanie i paletyzowanie produktów.

  10.10.2018 godz.: 11:55 wyśw.: 414 ID str.: 5784 Więcej
 • Www.hnstransport.pl

  Www.hnstransport.pl

  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy HNS Transport & Spedition. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a specjalizujemy się w krajowych oraz międzynarodowych usługach transportowych oraz spedycyjnych. Przewozimy ładunki o standardowych gabarytach, ładunki drobnicowe, chłodnicze jak też ADR. Kompleksowo zajmujemy się logistyką i spedycją, co gwarantuje bezpieczny i terminowy dowóz towaru we wskazane miejsce. Dysponujemy flotą nowoczesnych, sprawnych i odpowiednio przystosowanych pojazdów i zatrudniamy profesjonalistów w swojej branży. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej.

  24.05.2019 godz.: 18:35 wyśw.: 375 ID str.: 6601 Więcej
 • Ticalogistics.pl

  Ticalogistics.pl

  Tica-logistics w Poznaniu to firma spedycyjna, która zajmuje się organizacją procesów logistycznych na terenie całej Europy o typie zabudowy standard, mega i zestaw 7+7 do 24t ładowności. Zajmujemy się obsługą i świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie ładunków, ich perfekcyjnego przewozu oraz rozładunku i przekazania kompletu dokumentów dla klienta. Dbamy o swoich kontrahentów, a wieloletnie praktyka naszych pracowników pozwala nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Zapraszamy do współpracy.

  24.03.2020 godz.: 09:59 wyśw.: 272 ID str.: 9005 Więcej