zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

Cenesi - odbiór złomu w Poznań

Cenesi - odbiór złomu w Poznań Wyróżnij wpis w katalogu

Firma PUH CENESI zachęca do skorzystania z oferty. Prowadzimy skup złomu stalowego oraz metali kolorowych w Luboniu. oferujemy jego odbiór od zleceniodawcy oraz dobre klasyfikacje towaru oraz obowiązujące oraz konkurencyjne ceny. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Mogą Państwo przekazać do naszego skupu wszelkie rodzaje metali kolorowych, a pośród nich m. in. cynk, miedź, aluminium i in. Skupujemy także złom stalowy oraz gruby. Zapraszamy do kooperacyj! Więcej informacji o aktywności przedsiębiorstwa znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zachęcamy już teraz.Podobne produkty i usługi

skup złomu Świerczewo, odbiór złomu Świerczewo, skup metali kolorowych luboń, skup złomu komorniki

Kategorie

Zareklamuj stronę cenesi.pl:

Cenesi - odbiór złomu w Poznań

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Cegio - odpad styropianu

  Cegio - odpad styropianu

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Cegio - Certyfikowaną Giełdę Odpadów. U nas za darmo i błyskawicznie sprzedasz, kupisz albo przetransportujesz odpady. Dysponujemy bazą profesjonalnych i doświadczonych przedsiębiorstw. Jeżeli posiadasz własną firmę to w prosty sposób możesz dodać ją do naszej bazy, zarządzać i sprawdzać statystyki. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego. Nasz zespół doświadczonych fachowców odpowie na każde pytanie. Więcej informacji i pełną propozycję zawiera strona internetowa, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.

  15.04.2015 godz.: 14:12 wyśw.: 875 ID str.: 2838 Więcej
 • Www.recykling-karat.pl

  Www.recykling-karat.pl

  KARAT Elektro Recykling S. A. w Toruniu to firma, która zajmuje się utylizacją i recyklingiem odpadów. Funkcjonujemy na rynku od 2003 r., skupiając na recyklingu bezwartościowego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, a także obsługą prawną, edukacyjną w szkołach i doradztwem w zakresie recyklingu zużytego sprzętu i ochrony środowiska. Niszczymy dokumenty i informacje poufne. Zajmujemy się również demagnetyzacją dysków. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych oraz jednostki rządowe i samorządowe.

  24.09.2019 godz.: 11:51 wyśw.: 342 ID str.: 7208 Więcej
 • Korona-odpady.pl

  Korona-odpady.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KORONA S. C.. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zezwolenia do odbioru, transportu i utylizacji odpadów oraz zagospodarowania surowców wtórnych (makulatura, folia, drewno, metal). Dysponujemy pojemnikami i kontenerami na odpady a także specjalistycznymi pojazdami. Mamy też możliwość czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu i skrobi. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy na naszą witrynę.

  11.12.2019 godz.: 11:16 wyśw.: 373 ID str.: 7998 Więcej
 • Atomspzoo.pl

  Atomspzoo.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ATOM z Elbląga. Specjalizujemy się w remediacji terenów poprzemysłowych a także obsłudze firm w zakresie ochrony środowiska, audytach środowiskowych i niezbędnej dokumentacji. Można nam powierzyć oczyszczenie gleby i wód gruntowych, wywóz i utylizację odpadów, pobory i badania, opracowanie planów remediacji jak również działania naprawcze i doradztwo. Funkcjonujemy na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i rzetelność. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie.

  17.12.2019 godz.: 10:36 wyśw.: 352 ID str.: 8098 Więcej