zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3163

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4475

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 953

Czytniki zbliżeniowe

Czytniki zbliżeniowe Wyróżnij wpis w katalogu

Sprawna identyfikacja i ewidencja czasu pracy w innowacyjnych i silnie rozwijających się zakładach może odbywać się w bardzo szybki i w zupełności elektroniczny sposób. Wykorzystując towary zakładu Unicard można zaopatrzyć swój zakład pracy w elektroniczne czytniki zbliżeniowe, a swoich pracowników w specjalnie zaprojektowane karty zbliżeniowe dzięki czemu całkowity przebieg odbywa się w szybkim i uporządkowanym tempie. Automatyzacja taka ma wiele zalet z której jedną z najkorzystniejszych jest oszczędność czasu i znoju człowieczego, gdyż wszystkie informacje gromadzone są drogą cyfrową przez specjalny system komputerowy.Podobne produkty i usługi

czytniki zbliżeniowe, ewidencja czasu pracy, kontrola dostępu, karty zbliżeniowe, identyfikatory

Kategorie

Zareklamuj stronę www.unicard.pl:

Czytniki zbliżeniowe

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Lux Interiors

  Lux Interiors

  Jeśli poszukujesz firmy remontowej, która ma podejście kompleksowe, abyś nie musiał szukać żadnych dodatkowych fachowców do innych prac, to bardzo dobrze trafiłeś. Mamy w swoim dorobku wiele realizacji, którym możesz się bliżej przyjrzeć poprzez zdjęcia na naszej stronie internetowej, gdzie wszystko zamieściliśmy.

  09.04.2019 godz.: 16:54 wyśw.: 1354 ID str.: 2947 Więcej
 • Contact center CCIG

  Contact center CCIG

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie między innymi usług z zakresu telemarketingu, które dla naszych klientów możemy wykonać w sposób zarówno profesjonalny jak też kompleksowy zarówno w przypadku prowadzenia infolinii jak też realizowania skutecznych usług sprzedażowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  06.04.2019 godz.: 10:00 wyśw.: 2795 ID str.: 3273 Więcej
 • Pranie tapicerek CZYSTKO

  Pranie tapicerek CZYSTKO

  Na stronie czystko. pl możesz zapoznać się z naszą szeroką ofertą dotyczącą usług sprzątających w Szczecinie i okolicach. Zajmujemy się czyszczeniem tapicerek, wykładzin i dywanów, wyłącznie z wykorzystaniem sprzętu najlepszej jakości, pochodzącego od najlepszych producentów i środków oraz detergentów pochodzących od najlepszych firm.

  09.08.2017 godz.: 10:30 wyśw.: 463 ID str.: 4902 Więcej
 • Target-media24.pl

  Target-media24.pl

  Umiejscowiona w Skórzewie obok Poznania firma Target Media zaprasza do korzystania ze swoich usług. Naszym klientom oferujemy wysokiej klasy Biznesowe oraz Konsumenckie bazy danych o zróżnicowanym targecie. Dzięki klasyfikowanym wedle konkretnych kryteriów grup konsumentów, możemy zaproponować naszym klientom aktualne bazy danych idealnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Co więcej oferujemy profesjonalnie przygotowywane i realizowane kampanie mailinowe, kampanie mobilne, AdWords i wielokanałowe kampanie w Social Mediach. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  06.08.2020 godz.: 10:02 wyśw.: 170 ID str.: 9894 Więcej