zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3000

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5301

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3808

 • Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom i okolice jest prowadzony od kilkunastu lat przez nas. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu samochodów oraz ich sprzedaży pozwala nam zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Prowadzimy skup samochodów Radom do 70 tysięcy złotych. Posiadamy również oddziały naszej firmy w innych miastach. Prowadzimy skup aut Kielce, skup aut Piaseczno czy też skup aut Ostrowiec Świętokrzyski oraz w innych miastach.

  Szybko i rzetelnie wycenimy Twoje auto. Przyjedziemy, zapłacimy gotówką i zabierzemy samochód. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dlatego możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.

  Podczas każdej finalizacji otrzymują Państwo: Umowę Kupna Sprzedaży, gotówkę do ręki oraz wypowiedzenie Polisy OC.
  https://auto-skup-samochodow.com.pl

  Data dodania: 17.01.2023

  ID strony: 13465

  Wyświetleń: 17

Elpol Andrzej Leśniak (Archiwizacja dokumentów)

Elpol Andrzej Leśniak (Archiwizacja dokumentów) Wyróżnij wpis w katalogu

W obecnych okresach przyuważyć można wiele instytucji, które zajmują się na co dzień przechowywaniem akt różnorodnego rodzaju. Przedstawiane przechowywanie dokumentów nie kosztuje zbyt moc środków finansowych, a będziemy posiadali w tamtym czasie wszechogarniającą pewność tego, że nasze akta będą słusznie zatuszowane oraz nie będą nikomu śmieciły położenia w archiwalnych szafkach. Jeżeli skutkiem tego potrzebujemy skorzystać z ich usług, to w opcjonalnym momencie swojego życia można przedstawić się z bieżącego modelu propozycjami, za przysługą internetu. Wytypujemy dla nas samych adekwatną instytucję, która z takowym przechowywaniem akt nie będzie miała kłopotów. Często determinują się na taki etap jednostki, które mają osobistą działalność gospodarczą oraz dowolnych w tym momencie nie reflektują, jednakowoż nie pragną, ażeby dotarły one w niewłaściwe dłoni. W tym przypadku należałoby zdecydować się na wykorzystanie z służb specjalistów, którzy zajmują się takim przechowywaniem akt na zobowiązanie. Ociupinę pieniędzy będzie można w to zainwestować, natomiast na całkowite powodzenie nie są to nazbyt wysokie ceny, jednak uzależnione jest to w olbrzymiej mierze od tego, z której jednostki skorzystamy. Na pewno także można zdecydować się w tamtym czasie na posługę, jaką jest archiwizacja dokumentów, jeżeli tylko nie będziemy pożądali ich nadto ekspresowo uszkadzać, a więc jak widać otwarcie zaleca się tutaj zadumać nad takowym przypadkiem, aby potem nie żałować własnej woli. Jeszcze większa liczba osób ochoczo predestynuje się na wykorzystanie takich usług, w czym nie ma zupełnie czegokolwiek osobliwego, ponieważ w ten sposób szybko oraz skutecznie wolno pozbyć się niezdatnych dokumentów firmowych.Podobne produkty i usługi

utylizacja danych, niszczenie dokumentacji, archiwizacja dokumentów, przechowywanie akt

Kategorie

Zareklamuj stronę www.elpol.eu:

Elpol Andrzej Leśniak (Archiwizacja dokumentów)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Aleksandra Grądziel - usługi BHP Opole

  Aleksandra Grądziel - usługi BHP Opole

  Poszukują Państwo profesjonalnej firmy prowadzącej szkolenia BHP? Zapraszamy do nas. Już dziś zamówcie nasze usługi w zakresie zarządzania bezpieczeństwem, oceny ryzyka zawodowego czy także organizowania instrukcji BHP. Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa związanego z wprowadzaniem metod połączonych z organizacją stanowisk pracy. Niesiemy pomoc w realizacji wystąpień oraz nakazów POP i decyzji PIS. Zapewniamy konkurencyjne ceny, indywidualne podejście i fachową obsługę. Zatrudniamy specjalistów, którzy w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę oraz kompleksowo wywiązują się z powierzonych im zamówień. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  22.05.2017 godz.: 08:11 wyśw.: 1028 ID str.: 1958 Więcej
 • Ubrania robocze Łódź

  Ubrania robocze Łódź

  Firma Vertor produkuje ubrania robocze Łódź szyte na miarę, co powoduje większą wygodę użytkowania, wyższą swobodę ruchów a takie czynniki mają niezwykle ważne znaczenie w trakcie pracy. Przedsiębiorstwo produkuje kostiumy na każdą porę roku oraz różnego typu przeznaczenia. Odzież robocza Łódź trudnopalna, odblaskowa, przeciwdeszczowa, ostrzegawcza, kwasochłonna, oraz także reklamowa jest produkowana w naszej firmie. Odzież szyta na zlecenie jak także ta z katalogu jest znakowana bogatą technologią. Producent odzież zajmuje się też zdobieniem każdego typu odzieży, sitodruk Łódź jest niezwykle mocny, realizowany podług najwyższych standardów. Natychmiastowa realizacja zleceń jak również dogodna cena to wizytówka tej firmy odzieżowej.

  20.01.2016 godz.: 15:30 wyśw.: 910 ID str.: 3718 Więcej
 • Servus Comp Data Security

  Servus Comp Data Security

  Servus Comp Data Security to marka należąca do krakowskiej firmy Servus Comp. W ofercie tej firmy znajdą Państwo usługi audytorskie, wdrożenia postanowień audytów oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Na współpracę z Servus Comp Data Security warto zdecydować się szczególnie wtedy, gdy brakuje pewności co do spełnienia wymagań prawnych z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w firmie lub informatycznego. Szczegóły tej oferty oraz informacje o firmie dostępne są na jej stronie internetowej. Link do witryny zamieściliśmy w szczegółach tej wizytówki.

  13.02.2018 godz.: 14:30 wyśw.: 475 ID str.: 5315 Więcej
 • Oznakowanie-dakro-bytom.pl

  Oznakowanie-dakro-bytom.pl

  Chcesz zapewnić bezpieczeństwo na drodze w ramach prowadzonej inwestycji? Zapraszamy do współpracy z firmą Dakro Józef Karkoszka z Bytomia, która od wielu lat specjalizuje się w oznakowaniu poziomym i pionowym dróg, parkingów, hal magazynowych, obiektów usługowych. W ofercie mamy znaki drogowe oraz szereg usług, tj. malowanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego. Dzięki temu można zapewnić prawidłowe utrzymanie ruchu drogowego. Poza tym prowadzimy sprzedaż znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zachęcamy do kontaktu.

  16.01.2021 godz.: 19:22 wyśw.: 215 ID str.: 10774 Więcej