zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5301

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3000

 • Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom skup samochodów Piaseczno do 70 tys

  Skup aut Radom i okolice jest prowadzony od kilkunastu lat przez nas. Wieloletnie doświadczenie w branży skupu samochodów oraz ich sprzedaży pozwala nam zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Prowadzimy skup samochodów Radom do 70 tysięcy złotych. Posiadamy również oddziały naszej firmy w innych miastach. Prowadzimy skup aut Kielce, skup aut Piaseczno czy też skup aut Ostrowiec Świętokrzyski oraz w innych miastach.

  Szybko i rzetelnie wycenimy Twoje auto. Przyjedziemy, zapłacimy gotówką i zabierzemy samochód. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dlatego możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.

  Podczas każdej finalizacji otrzymują Państwo: Umowę Kupna Sprzedaży, gotówkę do ręki oraz wypowiedzenie Polisy OC.
  https://auto-skup-samochodow.com.pl

  Data dodania: 17.01.2023

  ID strony: 13465

  Wyświetleń: 17

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3808

Inwemer System Sp. z o.o.

Inwemer System Sp. z o.o. Wyróżnij wpis w katalogu

Kontrahenci firmy „Inwemer” z Piotrkowa Trybunalskiego mogą liczyć na utrzymanie odpowiedniej czystości w miejscu ich pracy. Oprócz usług związanych ze sprzątaniem dostępna jest pomoc w zakresie obsługi technicznej obiektów, a także ich ochrony razem z pracownikami i firmowym mieniem. Opisywany usługodawca prowadzi również agencję pracy tymczasowej, dzięki której może udostępniać klientowi pracowników tymczasowych.



Podobne produkty i usługi

agencja ochrony, sprzątanie biur, agencja pracy tymczasowej, sprzątanie obiektów przemysłowych, szkolenia bhp

Kategorie

Zareklamuj stronę www.inwemer.pl:

Inwemer System Sp. z o.o.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Czystko.eu

  Czystko.eu

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami czyszczenia i sprzątania dla klientów ze Szczecina i okolic. Oferujemy między innymi odplamianie tapicerek, pozbywanie się zabrudzeń z obić meblowych, mycie i wyczyszczenie obszyć na meblach, odkurzanie oraz czyszczenie mebli po remontach w domu czy też pranie wypoczynków po przeprowadzkach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług za bardzo dobrą cenę.

  22.04.2019 godz.: 12:21 wyśw.: 1122 ID str.: 3586 Więcej
 • Gruzbob.pl

  Gruzbob.pl

  Nie dziwi sytuacja, w której dla większości z nas wywóz gruzu Warszawa może być czymś trudnym a tym samym zadaniem jakiemu nie będziemy w stanie sprostać na własną rękę. Dlatego firma GruzBob jest nie tylko gotowa do tego by zrealizować wywóz gruzu Warszawa oraz okolicy, ale również podejść do takiego zlecenia w najbardziej odpowiedzialny i profesjonalny sposób. Oznacza to nic innego jak konieczność adaptacji środka transportu, za pośrednictwem którego dostarczymy kontener który wykorzystany zostanie do napełnienia go gruzem, odbierzemy go jednocześnie w wyznaczonym do tego terminie. Sam gruz zostanie przewieziony w wyznaczone co do tego miejsce.

  09.10.2019 godz.: 14:03 wyśw.: 708 ID str.: 7323 Więcej
 • Okwiet Clean Service

  Okwiet Clean Service

  Siedziba firmy usługowej Okwiet Clean Service znajduje się w Katowicach. Oferuje przedsiębiorcom z Zagłębia i Śląska czyszczenie obiektów magazynowych i sprzątanie biur. Mycie obiektów przez doświadczoną firmę czyszczącą, wykonywane jest przy zastosowaniu najlepszych, wysoce skutecznych środków chemicznych. Na cenę usługi wpływ ma powierzchnia i charakterystyka obiektów oraz to, jak często mają być sprzątane.

  19.02.2021 godz.: 07:17 wyśw.: 193 ID str.: 10928 Więcej
 • Czyszczenie posadzek gdynia clean-art.pl

  Czyszczenie posadzek gdynia clean-art.pl

  Firma sprzątająca Clean Art z Gdyni to sprzątanie biur w Trójmieście. Zapraszamy do skorzystania z usług wszechstronnego czyszczenia posadzek. Oferujemy sprzątanie biur, przychodni, muzeum, zakładów przemysłowych i produkcji. Zajmujemy się tez sprzątaniem magazynów oraz klubów fitness. Dostarczamy biegłe środki higieny i zajmiemy się ich stałym zaopatrzeniem. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zadbamy o dobrą atmosferę w Twoim biurze - nie tylko zamieciemy podłogę, ale będziemy pamiętać o świeżym zapachu i kwiatach.

  07.03.2022 godz.: 07:22 wyśw.: 98 ID str.: 12942 Więcej