zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 4699

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 6340

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 8107

Klimatyzacja w Łodzi

Klimatyzacja w Łodzi Wyróżnij wpis w katalogu

AC KLIMAT to imponujący klimat w każdym pomieszczeniu a także o wszelkiej godzinie. Firma od więcej niż dziesięciu lat profesjonalizuje się w planowaniu, montażu plus naprawie systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Jej bazę stanowi gruntownie przygotowana oraz doświadczona załoga. Kompleks speców odpowiadając za komfort i bezpieczeństwo swoich interesantów, do wszelkiego zamówienia podchodzi w sposób dbały oraz dodatkowo kompetentny. W ofercie firmy odnajdziemy między in. czyszczenie klimatyzacji Łódź, czy serwis klimatyzacji Łódź. AC KLIMAT to fabrycznie nowy wymiar usług. To klimatyzacja Łódź, która zapewnia kompletną satysfakcję klienta. Bo to jego potrzeby, wygoda, bezpieczeństwo i dodatkowo osobiste oczekiwania są tutaj priorytetem.Podobne produkty i usługi

wentylacja Łódź, serwis klimatyzacji Łódź, czyszczenie klimatyzacji Łódź, montaż klimatyzacji Łódź, klimatyzacja Łódź, daikin Łódź

Kategorie

Zareklamuj stronę www.ac-klimat.pl:

Klimatyzacja w Łodzi

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski

  Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski

  Plamy na wykładzinie często są bardzo trudne do wyczyszczenia. Zwłaszcza w biurach, gdzie chodzi wiele osób. Jest na to sposób, wystarczy zatrudnić specjalistów od mokrej roboty i patrzeć na efekty. Oferujemy najwyższej jakości sprzątanie biur i pensjonatów. Oprócz tego komfortowe sprzątanie na przykład po remontach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  10.01.2019 godz.: 08:36 wyśw.: 647 ID str.: 5999 Więcej
 • CityClean24

  CityClean24

  Porządek w miejscu pracy poprawia efektywność wykonywania obowiązków oraz zwiększa satysfakcję. Jako przedsiębiorca powinieneś więc zadbać, aby w Twojej firmie było wszystko, co potrzebne pracownikom. Pomoże Ci firma sprzątająca z Warszawy - CityClean24, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu biur, domów oraz mieszkań. Jesteś zainteresowany?

  20.05.2021 godz.: 15:50 wyśw.: 264 ID str.: 11694 Więcej
 • Polita.com.pl

  Polita.com.pl

  Sprzątanie standardowe, specjalistyczne, przemysłowe oferuje firma Polita Sp. z o. o. ze Szczecina. Obsługujemy centra handlowe, instytucje kulturalne i sportowe czy zakłady produkcyjne. Świadczymyponadto usługi „złotej rączki” czy dezynfekcję pomieszczeń, gwarantując najwyższy standard i jakość. Nasz zespół to ponad 500 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy stosują z bezpiecznych, profesjonalnych środków oraz zarządzają nowoczesnym parkiem maszyn. Zapraszamy do skorzystania z usług i do kontaktu.

  23.08.2021 godz.: 11:10 wyśw.: 523 ID str.: 12128 Więcej
 • Finest Sp. z o.o.

  Finest Sp. z o.o.

  Finest Cleaning to Twoja odpowiedź na potrzeby sprzątania biura we Wrocławiu. Nasza firma sprzątająca dostosowuje się do wymagań każdej firmy, oferując usługi, które nie tylko utrzymują czystość, ale również dbają o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Dzięki naszym profesjonalnym usługom, Twoje biuro będzie miejscem, w którym czystość idzie w parze z wydajnością i profesjonalnym wyglądem.

  21.12.2023 godz.: 10:28 wyśw.: 54 ID str.: 13911 Więcej