zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3856

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 3296

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5363

Ost-West Partnervermittlung Robert Łaszczych (Opieka Robert)

Ost-West Partnervermittlung Robert Łaszczych (Opieka Robert) Wyróżnij wpis w katalogu

Oferujemy stabilną, dobrze płatną i legalną pracę w Niemczech, w charakterze opiekunki osób starszych. Wspomóż nas swoim doświadczeniem i umiejętnościami, aby zmniejszyć grono osób potrzebujących naszej codziennej pomocy. Skontaktuj się z nami i pomóż nam już dziś.Podobne produkty i usługi

niemcy, opiekunka, opieka

Kategorie

Zareklamuj stronę www.opiekarobert.pl:

Ost-West Partnervermittlung Robert Łaszczych (Opieka Robert)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Prywatny Dom Opieki - muzykoterapia Warszawa

  Prywatny Dom Opieki - muzykoterapia Warszawa

  W Warszawie mieści się siedziba Prywatnego Domu Opieki, który prowadzi swoją działalność od 1998 roku. Placówka kierowana jest przez dwie pielęgniarki specjalizujące się w opiece geriatrycznej. Polecamy pokoje dla jednej lub kilku osób wraz z węzłami sanitarnymi oraz odpowiednio zabezpieczonymi balkonami i tarasami. Nasz dom przystosowany jest nie tylko dla zdrowych osób starszych, ale również dla cierpiących na demencję czy też chorobę Alzheimera. Gwarantujemy opiekę lekarską i pielęgniarską oraz rehabilitację ruchową i muzykoterapię. Więcej informacji jest dostępne na naszej stronie internetowej.

  07.10.2019 godz.: 14:29 wyśw.: 689 ID str.: 3910 Więcej
 • Domopiekilesnagora.pl

  Domopiekilesnagora.pl

  Dom opieki Łochów? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza działalność jest prowadzona od długiego czasu. To świadczy przede wszystkim o naszym dużym doświadczeniu. Posiadamy sporą wiedzę na ten temat i za każdym razem staramy się ją wykorzystać. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Przede wszystkim jesteśmy gwarancją dobrej jakości. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

  07.10.2019 godz.: 14:27 wyśw.: 467 ID str.: 6179 Więcej
 • Domopiekimodrzew.pl

  Domopiekimodrzew.pl

  Dom Opieki Modrzew w Morągu zapraszamy seniorów do skorzystania z opieki czasowej lub stałej! Jako placówka, działamy na podstawie Zezwolenia Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i dbamy o osoby starsze, chore i niepełnosprawne. Naszym seniorom zapewniamy pobyt w komfortowych warunkach, możliwość realizacji programu rehabilitacji i utrzymywania sprawności fizycznej. Wszystko pod czujnym okiem fizjoterapeuty i lekarza. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  30.12.2019 godz.: 10:25 wyśw.: 366 ID str.: 8184 Więcej
 • Przedszkole gdańsk - krolestwofantazji.pl

  Przedszkole gdańsk - krolestwofantazji.pl

  Królestwo Fantazji to przedszkole niepubliczne w Gdańsku Wrzeszczu, które koncentruje się na wsparciu najmłodszych w radosnym i bezpiecznym odkrywaniu przez nich świata. Nasza placówka wspiera relacje, nawiązywanie przyjaźni i odkrywanie swoich talentów. Kameralne grupy około 15 dzieci dają możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Szeroka oferta zajęć dodatkowych oraz atrakcyjna oferta pakietów przedszkolnych w zależności od potrzeb dziecka i rodziców to doskonała propozycja, aby zagwarantować maluchom to, czego najbardziej potrzebują. Zapraszamy do kontaktu.

  09.12.2021 godz.: 17:56 wyśw.: 164 ID str.: 12627 Więcej