zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 1798

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3026

 • Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Nowoczesna porównywarka finansowa działająca pod adresem Banki24. pl umożliwia porównanie parametrów produktów finansowych takich jak kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, kont bankowych, lokat oraz kart kredytowych. Banki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu to oferta naszego serwisu. Dzięki kalkulatorom i rankingom finansowym szybko i wygodnie poznasz swoją zdolność kredytową i obliczysz wysokość rat oraz odsetek. Porównywarka Banki24 oferuje również szereg atrakcyjnych produktów pozabankowych takich jak chwilówek (pożyczek pozabankowych), rezerwacji hoteli i sklepów online.
  banki24.pl

  Data dodania: 26.07.2019

  ID strony: 6473

  Wyświetleń: 544

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3315

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1351

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 25

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 1765

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3279

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 569

 • Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Przez wiele lat, od kiedy biuro rachunkowe EKSPERT we Warszawie świadczy usługi księgowe, sukcesywnie poszerza zakres swoich usług, by z powodzeniem móc pomagać naszym Klientom. Zapewniamy księgowość i doradztwo finansowe dla naszych kontrahentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia biura rachunkowego. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego sprostamy każdemu zadaniu. Oferujemy także wirtualne biura.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 5628

  Wyświetleń: 856

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 24

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 1893

RENTCAM S.C., Filip Wajnert, Paweł Stradecki

RENTCAM S.C., Filip Wajnert, Paweł Stradecki Wyróżnij wpis w katalogu

Firma RENTCAM oferuje wynajem profesjonalnego sprzętu filmowego oraz zajmuje się realizacją projektów filmowych, zarówno w Warszawie jak i w całej Polsce.

Nasze projekty tworzy profesjonalnie zorganizowana ekipa filmowa, która dzięki swojej pasji oraz doświadczeniu kompleksowo zrealizuje oczekiwany produkt.
Sprzęt na którym pracujemy cechuje wysoka jakość, gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów w dziedzinie produkcji filmowej oraz cieszy się uznaniem wśród znawców branży.

Nasza oferta sprzętowa jest sukcesywnie rozszerzana.

Staramy się dobierać sprzęt do potrzeb naszych klientów oraz wychodzić naprzeciw technologii wprowadzając nowe oferty sprzętowe.Pasja, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwalają naszej ekipie tworzyć wspaniałe projekty filmowe. Oryginalność, precyzja wykonania jak również najwyższa jakość to cechy które przewodzą podczas ich realizacji.

Nasze filmy realizujemy w standardzie High Definition, zarówno przy minimalnych budżetach jak i przy wysokobudżetowychzd produkcjach. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak rownież z klientami indywidualnymi. Nietypowe pomysły, elastyczne formy zapisu obrazu, różnorodność wykonywanych projektów dają nam możliwość tworzenia jeszcze lepszych filmów nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Wykorzystujemy kamery Red One, Sony Cinealta PMW-EX3, PMW-EX1 oraz aparaty Canon 5D Mark II i Canon 7D.
Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktu, wykorzystując specjalistyczną wiedzę oraz najnowsze technologe.

REALIZUJEMY :

spoty reklamowe, filmy reportażowe, relacje z eventów, filmy edukacyjne, wideoklipy, koncerty, castingi, making of-y, wideowizytówki firm, teledyski

filmy na potrzeby www, konferencje, filmy szkoleniowe, filmy korporacyjne, wyjazdy integracyjne, prezentacje multimedialne, filmy okolicznościowePodobne produkty i usługi

produkcja filmowa wynajem sprzętu filmowego wynajem kamer warszawa canon 5d mark II 7d sony ex3 sony ex1 letus extreme shoulder mount monitor podgladowy 7'' sony z1 canon 7d filmy targowe fimy korporacyjne spoty reklamowe filmy szkoleniowe filmy reportażowe relacje z eventow reklamy internetowe teledyskiprodukcja filmowa wynajem sprzętu filmowego wynajem kamer warszawa canon 5d mark II 7d sony ex3 sony ex1 letus extreme shoulder mount monitor podgladowy 7'' sony z1 canon 7d filmy targowe fimy korporacyjne spoty reklamowe filmy szkoleniowe filmy reportażowe relacje z eventow reklamy internetowe teledyski

Kategorie

Zareklamuj stronę www.rentcam.pl:

RENTCAM S.C., Filip Wajnert, Paweł Stradecki

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • ZTstudio Wideofilmowanie i Fotografia Zbigniew Tadrzak

  ZTstudio Wideofilmowanie i Fotografia Zbigniew Tadrzak

  Kamerzysta Mława Wideofilmowanie Mława i Fotografia Zbigniew Tadrzak. Firma ZTStudio oferuje Panstwu profesjonalne filmowanie Wesel Ślubów Chrztów Studniówek Balów i innych imprez okolicznościowych. Wideofilmowaniem zajmuję się od 2008 roku. Polecanie moich usług innym osobom bądź firmom jest dla mnie najlepszym świadectwem dobrze wykonanej pracy. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie do wideofilmowania i fotografii. Filmuję na następująych obszarach: Mława Przasnysz Działdowo Ciechanów. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://www. ztstudio. pl i zapoznania się z wykonanymi przeze mnie realizacjami. Zaufanie klienta jest dla nas najwiekszą satysfakcją. Zadowolony klient poleca nasze usługi nowym klientom. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, ze sprzętem jakiego używam.

  06.02.2014 godz.: 07:20 wyśw.: 1044 ID str.: 954 Więcej
 • Technika Filmowa - wózek kamerowy

  Technika Filmowa - wózek kamerowy

  Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sprzętu podkamerowego (wózków, głowic czy kranów). Oferujemy także możliwość dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Mamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji sprzętu filmowego, jaki zachwyca swoją postacią wykonania. W przypadku problemów z użytkowaniem zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostawę oryginalnych części zamiennych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe i więcej informacji o firmie "Technika filmowa” Krzysztof Reliszka.

  14.04.2015 godz.: 13:16 wyśw.: 652 ID str.: 2815 Więcej
 • Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

  Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

  Dzięki wynajęciu Studia nagraniowego StreamOnline na warszawskim Mokotowie można skorzystać ze studia w technologii green screen, idealne do kreowania profesjonalnych nagrań wideo, ciekawych webinarów czy niezwykłych sesji zdjęciowych. Cale studio ma powierzchnię 260 m. kw. i wysokość 5 m, a cyklorama ma wymiary 5, 2 na 5, 5 m i wysokość 3m. Są to parametry umożliwiające swobodną pracę w pełni profesjonalnych warunkach. Klienci mogą korzystać z reżyserki, garderoby, viproomu, widownię, kuchnię i pomieszczenie do wizażu.

  11.03.2019 godz.: 21:07 wyśw.: 139 ID str.: 6129 Więcej
 • Filmowanie z powietrza - usługi dronem

  Filmowanie z powietrza - usługi dronem

  Wszystkie polskie jak i zagraniczne przedsiębiorstwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług dronowych proponowanych przez Dronography - specjalistów od filmowania dronem. Jesteśmy dynamiczną spółką, która kocha to co robi, gdyż łączy pasję i umiejętności do filmów jak i dronów. Oferujemy wykonanie filmów z lotu ptaka, które przygotowujemy w dostosowany do oczekiwań klientów sposób. Jesteśmy małą agencją z wielkim sercem do filmowania z lotu ptaka i kreatywnego montażu - docenili to klienci z różnych branż, w tym takie marki jak Lidl, Skanska, Pneumat System, Browar Prost. Filmujemy w 4K, a nasz dron może latać dodatkowo w pomieszczeniach. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić transmisję na żywo z kamery dronowej np. meczu, koncertu, imprezy miejskiej, wydarzenia społecznego itd. Opcjonalnie możemy również podjąć się przygotowania fotografii z powietrza, bowiem nasz dron robi przyjemne dla oka zdjęcia. Zapytaj nas o szczegóły oferty!

  16.05.2019 godz.: 17:44 wyśw.: 81 ID str.: 6451 Więcej