zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 4966

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3562

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 1973

Transpolis Tomasz Leszczuk (Biuro tłumaczeń)

Transpolis Tomasz Leszczuk (Biuro tłumaczeń) Wyróżnij wpis w katalogu

Firma oferuje tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Tłumaczymy na miejscu w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku i okolicy oraz przez Internet. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, różnego typu: konferencyjne, handlowe, dokumentacji, przysięgłe, zwykłe oraz inne.Podobne produkty i usługi

tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, angielski, biuro tłumaczeń, tłumasz, tłumaczenia, Toruń

Kategorie

Zareklamuj stronę www.transpolis.pl:

Transpolis Tomasz Leszczuk (Biuro tłumaczeń)

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Biuro Tłumaczeń Centrum - tłumacz niemieckiego Wrocław

  Biuro Tłumaczeń Centrum - tłumacz niemieckiego Wrocław

  Organizujesz międzynarodową konferencję i zależy Ci na najwyższej klasy obsłudze tłumaczeniowej? Wspaniale trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Biuro Tłumaczeń Centrum. Nasza firma powstała w 1997 roku we Wrocławiu. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia pisemne oraz ustne języka angielskiego i niemieckiego. Przekładamy teksty handlowe, finansowe, prawnicze i techniczne. Podejmujemy się także tłumaczenia symultanicznego na dużych konferencjach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mieści się więcej wiadomości.

  29.04.2015 godz.: 08:21 wyśw.: 811 ID str.: 2901 Więcej
 • Tłumaczenie z angielskiego - Wrocław, Opole - Słowo w słowo

  Tłumaczenie z angielskiego - Wrocław, Opole - Słowo w słowo

  Tłumaczenia umów we Wrocławiu na najwyższym poziomie? Tylko w biurze tłumaczeń „Słowo w słowo”. Dbamy o zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie. Tłumacze, z którymi współpracujemy, cechują się nieprzeciętnie wysokimi kompetencjami językowymi, ale również mają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej z poszczególnych branż. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Większość umów jest skonstruowana schematycznie, jednakże ważne są niuanse, które tworzą kontekst wypowiedzi. Język, słownictwo odpowiednie odwzorowanie zdań, to tylko niewiele z aspektów, na które należy zwrócić uwagę. Wybierając usługi doświadczonego zespołu, masz gwarancje, że tłumaczenie sprosta wysokim wymaganiom.

  01.12.2017 godz.: 12:43 wyśw.: 486 ID str.: 5145 Więcej
 • Tłumaczenia angielski Warszawa

  Tłumaczenia angielski Warszawa

  Jedynie firma, która zasłuży na zaufanie klientów, będzie mogła marzyć o wielkich kontraktach z zagranicznymi inwestorami. Jeśli jesteś taką właśnie firmą, nie zapomnij odpowiednio się przygotować na przyjazd swoich gości – tłumaczenia pisemne czy słowne, prowadzone na bieżąco, również w Warszawie mogą się przydać.

  23.04.2019 godz.: 12:06 wyśw.: 533 ID str.: 5161 Więcej
 • Www.lukaszbrzana.eu

  Www.lukaszbrzana.eu

  Dr n. hum. Łukasz Brzana specjalizuje się w zakresie literaturoznawstwa germańskiego i poleca tłumaczenie przysięgłe, poświadczone oraz tłumaczenie dokumentów. Swoje usługi świadczy w ramach KANCELARII TŁUMACZA JĘZYKA NIEMIECKIEGO w Lublinie, a ich zakres obejmuje tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki i z języka niemieckiego na polski. Laureat Orłów Tłumaczeń oferuje obszerne i wysokospecjalistyczne tłumaczenia w krótkim czasie, zapewniając najwyższą jakość usług. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie kancelarii, na którą zapraszamy.

  23.09.2021 godz.: 07:01 wyśw.: 116 ID str.: 12238 Więcej