zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 3667

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 2126

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 5080

Wikami sp. j.

Wikami sp. j. Wyróżnij wpis w katalogu

Sprzątanie biur, odśnieżanie dachów i posesji oraz pielęgnacja zieleni na terenie Wrocławia i okolic to główny obszar działalności firmy WIKAMI. Gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nią usług jest indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz zastosowanie ekologicznych środków czystości. Skuteczność i renomę WIKAMI potwierdzają liczne pochlebne opinie zadowolonych klientów.Podobne produkty i usługi

firma sprzątająca, pięlęgnacja klatek, sprzątanie

Kategorie

Zareklamuj stronę wikami.com.pl:

Wikami sp. j.

Zobacz podobne firmy w tej branży:

 • Ma-Met - skup złomu Warszawa

  Ma-Met - skup złomu Warszawa

  Ma-Met to przedsiębiorstwo specjalizujące się w skupie złomu i metali kolorowych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie. Skupujemy złom: żeliwny, kolorowy, stalowy, gruby (gaźniki, chłodnice), z konstrukcji stalowych, metali kolorowych (aluminium, miedź, cynk, ołów, brąz, mosiądz), stali chromowej, stali nierdzewnej i chromoniklowej. Istnieje możliwość odebrania przez nas towarów bądź podstawienia specjalnych kontenerów. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.

  10.04.2019 godz.: 21:27 wyśw.: 894 ID str.: 1986 Więcej
 • Sprzatanie-aist.pl

  Sprzatanie-aist.pl

  Szeroki zakres prac porządkowych oferuje firma AIST w Wołominie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło zbudować nam solidną ofertę oraz fachowe zaplecze. Dzięki temu możemy zaproponować indywidualne i solidne podejście do każdego zlecenia oraz elastyczność w doborze rozwiązań. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców, jak również zarządców wspólnot mieszkaniowych, czy też właścicieli domów i mieszkań. zgodnie z każdym rodzajem wytycznych. W przypadku osiedli gwarantujemy też obsługę terenów zewnętrznych. Zapraszamy do współpracy.

  06.05.2020 godz.: 13:02 wyśw.: 266 ID str.: 9313 Więcej
 • Czyszczenie posadzek gdynia clean-art.pl

  Czyszczenie posadzek gdynia clean-art.pl

  Firma sprzątająca Clean Art z Gdyni to sprzątanie biur w Trójmieście. Zapraszamy do skorzystania z usług wszechstronnego czyszczenia posadzek. Oferujemy sprzątanie biur, przychodni, muzeum, zakładów przemysłowych i produkcji. Zajmujemy się tez sprzątaniem magazynów oraz klubów fitness. Dostarczamy biegłe środki higieny i zajmiemy się ich stałym zaopatrzeniem. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zadbamy o dobrą atmosferę w Twoim biurze - nie tylko zamieciemy podłogę, ale będziemy pamiętać o świeżym zapachu i kwiatach.

  07.03.2022 godz.: 07:22 wyśw.: 68 ID str.: 12942 Więcej
 • BrudOut

  BrudOut

  Czyszczenie dywanów oferują profesjonaliści. Ich praca jest ważna, a niejedna osoba dostaje dokładnie to, co jest dla niej najważniejsze. Pralnia dywanów i wykładzin Warszawa daje rękojmię jakości. Usuwa brud i plamy, ruguje wirusy oraz bakterie. Czyszczenie tapicerek, pranie dywanów Warszawa i pranie tapicerki meblowej to najważniejsze czynności. Czyszczenie dywanów i wykładzin Warszawa to jakość, czystość i trwałość. Bez tego ani rusz, a klienci są zainteresowani takimi czynnościami, ponieważ one przekładają się na najwyższą jakość aktywności.

  04.04.2022 godz.: 07:26 wyśw.: 77 ID str.: 13086 Więcej