Eliza Omelańczuk - terapia rodzinna Szczecin
Eliza Olemańczuk, psycholog i socjolog doradztwa społecznego z wieloletnim doświadczeniem, przyjmuje pacjentów w prowadzonym przez siebie gabinecie psychologicznym w Szczecinie. Z możliwości konsultacji z psychologiem lub uczestniczenia w psychoterapii mogą skorzystać osoby nieradzące sobie z przeróżnego typu problemami, np. odczuwające lęk czy żyjące w ciągłym stresie. Oferta gabinetu skierowana jest też do osób przeżywających problemy małżeńskie bądź rodzinne. Z myślą o potrzebach naszych pacjentów organizujemy terapie dla małżeństw, dla dzieci, a też dla całych rodzin. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej, do której odwiedzenia zachęcamy.
- Aktualizacja - data: 05.03.2015, godz: 09:03
- ID strony w katalogu: 2532
- Link nie działa? / Spam? - Kliknij
Podobne produkty i usługi
psychoterapia szczecin, terapia szczecin, terapia par, psycholog dziecięcy szczecin, terapia małżeńska szczecin, psychoterapia rodzinna szczecin, psychoterapeuta szczecin, gabinet psychologiczny szczecin, psycholog szczecin, psycholodzy szczecin, psychoterapia małżeńska, poradnia psychologiczna szczecin, terapia rodzinna szczecin
Kategorie
Zareklamuj stronę www.psychologdlaciebie.com:
Zobacz podobne firmy w tej branży:
-
Gabinet Psychologiczny Marta Melka-Roszczyk
Psycholog i psychoterapeuta dr Marta Melka- Roszczyk, to wykwalifikowana osoba, która ukończyła studia kierunkowe na renomowanych uczelniach.
Gabinet psychologiczny prowadzi w Poznaniu. Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk dąży obecnie do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty psychodynamicznego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie prowadzić psychoterapię opartą na nawiązaniu długotrwałej relacji z pacjentem, co za tym idzie na trwałym i skutecznym leczeniu.
Psycholog dr Marta Melka- Roszczyk zajmuje się szerokim działem problemów psychologicznych, między innymi rozwiązywaniem problemów partnerskich, nieumiejętnością nawiązania bliskich relacji, problemami z nieśmiałością, agresją, brakiem akceptacji swojego wyglądu, nerwicami i wiele innymi. To profesjonalny psycholog z doświadczeniem, z przyjaznym gabinetem.12.05.2017 godz.: 12:04 ID str.: 714 Więcej -
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji, został założony przez Dagmarę Wojdę- wykwalifikowanego psychologa oraz terapeutę. Posiada ona bardzo dobre wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z pacjentami, dzięki czemu pomogła już wielu osobom, w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Współpracuje też z wieloma specjalistami, którzy pomagają w terapii pacjentów gabinetu.
W ofercie gabinetu można znaleźć, bogaty wybór terapii. Każda z nich, przeznaczona jest do zwalczania innych problemów, które mają podłoże psychologiczne. Terapie indywidualne, nastawione są na niwelowanie problemów z niską samooceną itp. Terapia grupowa, terapie dla par, oraz terapia rodzinna nastawiona jest na niwelowanie problemów, związanych z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji międzyludzkich. Gabinet pomaga także, pacjentom w sytuacjach kryzysowych.04.05.2014 godz.: 22:11 ID str.: 1149 Więcej -
Danuta Długosz Gabinet Terapeutyczny
Krakowski gabinet terapeutyczny – Danuta Długosz, poleca swoje usługi. W centrum działalności znajdują się emocje, duchowość, ciało, relacje oraz świadomość. Pracując przy pomocy metody gestalt, proponujemy sesje terapeutyczne. Dodatkowo zapewniamy zabiegi chirurgii fantomowej która obejmuje rozmowę oraz część manualną.
09.04.2015 godz.: 08:08 ID str.: 2778 Więcej -
Psycholog Beata Załucka-Gosk
Terapia, która pozwoli Ci poznać bliżej siebie i swoje otoczenie.
Nie czujesz się kochany i akceptowany? Nie czujesz zrozumienia ze strony bliskich? Często czujesz zagubienie i samotność pomimo bycia w związku, a komunikowanie tego co czujesz sprawia Ci trudności?
Wyobraź sobie, że w końcu możesz powiedzieć na głos wszystko to co czujesz i nie zostaniesz skrytykowany lub odrzucony. Krok po kroku przejdziemy przez sytuację w której się znajdujesz i emocje z tym związane. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które pomoże Ci powrócić do wewnętrznego spokoju.
Witaj,
Mam na imię Beata, jako psycholog i psychoterapeuta od wielu lat wspieram osoby, pary, grupy, małżeństwa i rodziny. Specjalizuję się w profilaktyce, diagnostyce i terapii wszelkich zaburzeń w regulacji stosunków człowieka z otoczeniem, pomagając odnaleźć właściwą drogę w życiu. Do każdego człowieka podchodzę w sposób indywidualny, a sposób i metody leczenia dostosowywane są do wymagań i możliwości danej osoby. Prowadzę konsultację w swoim gabinecie w Gdyni, ale również on-line. Zapraszam Cię do kontaktu.22.04.2021 godz.: 15:22 ID str.: 11443 Więcej


