zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Przez wiele lat, od kiedy biuro rachunkowe EKSPERT we Warszawie świadczy usługi księgowe, sukcesywnie poszerza zakres swoich usług, by z powodzeniem móc pomagać naszym Klientom. Zapewniamy księgowość i doradztwo finansowe dla naszych kontrahentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia biura rachunkowego. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego sprostamy każdemu zadaniu. Oferujemy także wirtualne biura.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 5628

  Wyświetleń: 863

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3034

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1360

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3327

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 1908

 • Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Nowoczesna porównywarka finansowa działająca pod adresem Banki24. pl umożliwia porównanie parametrów produktów finansowych takich jak kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, kont bankowych, lokat oraz kart kredytowych. Banki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu to oferta naszego serwisu. Dzięki kalkulatorom i rankingom finansowym szybko i wygodnie poznasz swoją zdolność kredytową i obliczysz wysokość rat oraz odsetek. Porównywarka Banki24 oferuje również szereg atrakcyjnych produktów pozabankowych takich jak chwilówek (pożyczek pozabankowych), rezerwacji hoteli i sklepów online.
  banki24.pl

  Data dodania: 26.07.2019

  ID strony: 6473

  Wyświetleń: 553

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 56

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 582

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3286

 • ALTECH - Biuro Projektowe w Zielonej Górze

  ALTECH - Biuro Projektowe w Zielonej Górze

  Nasze biuro projektowe, które mieści się w Zielonej Górze, przy ulicy Budowlanej 4A zaprasza do współpracy. W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe projekty domów, jak i usługę adaptacji projektu czy stworzenie od początku. Działamy na rynku od 8 lat.
  altech.zgora.pl

  Data dodania: 29.03.2020

  ID strony: 9038

  Wyświetleń: 45

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 1809

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 1772

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 61

Medycyna i Zdrowie Branża: Medycyna i Zdrowie

Nowe lub zmodyfikowane strony firmowe:

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym...

  27.03.2020 godz.: 13:55 wyśw.: 56 ID str.: 9034 Więcej
 • Optiker.pl

  Optiker.pl

  Chcesz wykonać kompleksową diagnostykę okulistyczną i dobrać odpowiednie okulary? Salon Optyczny Optiker na warszawskim Grochowie to nowoczesny gabinet okulistyczny, gdzie zadbasz o wzrok całej rodziny. Poza badaniami dla dzieci, proponujemy pomiar ostrości wzroku i dobór korekcji okularowej,...

  02.04.2020 godz.: 08:44 wyśw.: 33 ID str.: 9053 Więcej
 • Veritas Polska - Opieka domowa nad osobami starszymi

  Veritas Polska - Opieka domowa nad osobami starszymi

  Veritas Polska jest firmą opiekuńczą, która oferuje opiekę domową nad osobami starszymi. Opieka domowa polega na tym, że nasze opiekunki mieszkają w domu osoby starszej i zajmują się nią przez całą dobę.

  Opiekunka dba zarówno o kondycję fizyczną, jak i psychiczną osoby starszej....

  26.03.2020 godz.: 12:11 wyśw.: 53 ID str.: 9029 Więcej
 • Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek

  Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek

  Oferujemy w naszej klinice medycyny estetycznej Med Estetic realizowanie szerokiego zakresu zabiegów kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej. Jesteśmy w stanie zapewnić takie zabiegi wygładzanie zmarszczek, powiększanie ust, kriolipoliza. Nasza klinika jest w stanie zapewnić wykonanie zabiegów...

  25.03.2020 godz.: 11:19 wyśw.: 53 ID str.: 9023 Więcej
 • Domopiekiseniora.com

  Domopiekiseniora.com

  Dom Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim oferuje całodobowy nadzór dyplomowanych pielęgniarek oraz profesjonalną opiekę polskich opiekunek. Zapewniamy smaczne domowe posiłki z własnej kuchni i dietę dostosowaną do stanu zdrowia. Nasi podopieczni mają zagwarantowane zajęcia grupowe...

  24.03.2020 godz.: 10:36 wyśw.: 43 ID str.: 9009 Więcej
 • Otispro.pl

  Otispro.pl

  Indywidualne Ochronniki Słuchu oferuje Otis Protetyka Słuchu w Szczecinie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów - audioprotetyków, lekarzy audiologów i techników i w swojej pracy korzystamy z nowoczesnego laboratorium, w którym szybko i precyzyjnie realizujemy indywidualne zamówienia na zatyczki...

  23.03.2020 godz.: 14:34 wyśw.: 43 ID str.: 9004 Więcej
 • Dentify.pl - stomatolog Bielsko

  Dentify.pl - stomatolog Bielsko

  Każdy marzy o ładnym, śnieżnobiałym uśmiechu - niemalże hollywoodzkim. Myślimy, że tylko nieliczni zdołają sobie na takowy pozwolić. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna zapewnia nam mnóstwo rozwiązań. Kiedy i gdzie szukać wsparcia? Dentysta Bielsko - Dentify proponuje leczenie...

  19.03.2020 godz.: 08:51 wyśw.: 41 ID str.: 8976 Więcej
 • Echolaser.pl

  Echolaser.pl

  Jeżeli szukają Państwo małoinwazyjnych metod leczenia zmian nowotworowych tarczycy, gruczołu krokowego, piersi czy wątroby, zachęcamy do zapoznania się z nowoczesną metodą termicznego zniszczenia zmiany chorobowej „in situ” jaką jest Echolaser. Pionierską technikę oferuje firma medyczna...

  18.03.2020 godz.: 12:33 wyśw.: 34 ID str.: 8968 Więcej
 • Cmc-center.pl

  Cmc-center.pl

  W Krakowie znajduje się przychodnia Cracow Medical Center. Jest to profesjonalna i nowoczesna placówka oferująca konsultacje lekarzy wielu specjalności. Zatrudniamy lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej, lekarza Medycyny Pracy, kardiologa, laryngologa, stomatologa, angiologa, ortopedę a oprócz...

  17.03.2020 godz.: 18:49 wyśw.: 36 ID str.: 8959 Więcej
 • Imf.pl

  Imf.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie. Zajmujemy się zintegrowanym podejściem do zdrowienia przez przywrócenie równowagi w biochemii i fizjologii. Organizujemy liczne wykłady, szkolenia oraz konferencje dla firm i klientów indywidualnych. Tworzymy...

  17.03.2020 godz.: 17:47 wyśw.: 12 ID str.: 8954 Więcej
 • Kardiologszczecin.com.pl badanie ekg

  Kardiologszczecin.com.pl badanie ekg

  Nerwy, zanieczyszczone powietrze czy używki bardzo negatywnie wypływają na stan naszego serca. Korzystając z pomocy specjalisty chorób wewnętrznych kardiolog Barbary Bogackiej zadbają Państwo o jego dobrą pracę. W swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie lekarz udziela konsultacji kardiologicznych....

  15.03.2020 godz.: 09:07 wyśw.: 31 ID str.: 8927 Więcej

Podobne firmy związane z branżą: Medycyna i Zdrowie

ekg holtera szczecin (1), Zdrowie osobiste szkolenie (1), kardiolog stargard (1), wygładzanie zmarszczek (1), opieka domowa (1), rodzaje szkieł progresywnych (1), narkotyki (1), usuwanie twardych guzków tarczycy (1), Zdrowe odżywianie szkolenie (2), diagnostyka Kraków (1), Badania pracowników Kraków (1), indywidualne zatyczki do uszu (1), echo serca szczecin (1), dom dla seniora mazowieckie (1), zabiegi kosmetyczne (2), Salony optyczne warszawa (1), całkowita ablacja nowotworów złośliwych gdynia (1), indywidualne ochronniki słuchu (1), okulary dla kierowców warszawa (1), przychodnia lekarska Kraków (1), Medycyna funkcjonalna (1), Dentify (1), opieka nad osobami starszymi (3), Okulary pryzmatyczne warszawa (1), diagnostyka serca szczecin (1), Zintegrowane metody leczenia (1), leczenie nowotworu Gdynia (1), Okulary do komputera Warszawa (1), Podstawowa opieka zdrowotna Kraków (1), indywidualne stopery do uszu (1), kardiolog szczecin (1), opieka seniora (2), ochronniki słuchu (1), Leczenie ziołami warszawa (2), profesjonalne zatyczki do uszu (1), lekarz medycyny pracy Kraków (1), dentysta bielsko (2), laserowe usuwanie zmian nowotworowych Gdynia (1), klinika laryngologiczna Kraków (1), medycyna pracy Kraków (1), dom opieki mazowieckie (2), Markowe okulary warszawa (1), okulary dla dzieci warszawa (1), Książeczki sanitarne Kraków (1), dom seniora mazowieckie (1), badanie ekg szczecin (1), domy seniora mazowieckie (1), leczenie uzależnień (3), Klub medycyny funkcjonalnej (1), stomatolog bielsko (2)