zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 421

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 479

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 551

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 3360

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3821

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3508

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 245

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 2278

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 154

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3945

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1817

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2557

 • Galanteria skórzana Barberini's

  Galanteria skórzana Barberini's

  Sklep Barberini's zaprasza do zakupów skórzanych!
  Specjalizujemy się w sprzedaży toreb skórzanych, portfeli skórzanych, damskich i męskich.
  W naszej ofercie znajdą Państwo torebki skórzane takie jak torebka damska kuferek, plecak skórzany, portfel skórzany damski, listonoszka skórzana młodzieżowa, aktówka męska, porftel skórzany męski.
  barberinis.pl

  Data dodania: 04.01.2021

  ID strony: 10705

  Wyświetleń: 67

Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Erp-polkas.pl

  Erp-polkas.pl

  Prowadzisz firmę i chcesz, by pracownicy korzystali z nowoczesnego oprogramowania ERP? Polkas to firma, której możesz zaufać. Oferujemy oprogramowanie nowoczesne, pochodzące od trzech producentów. Nasze oprogramowania są przeznaczone dla osób działających w różnych branżach. Wybierzemy najlepsze...

  15.01.2021 godz.: 21:36 wyśw.: 3 ID str.: 10749 Więcej
 • Retrans.com.pl

  Retrans.com.pl

  Suszone piaski kwarcowe dostarcza Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Podwodnych RETRANS Tomczuk Wojciech w Kobylanach. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze robót podwodnych, górnictwa odkrywkowego oraz budownictwa. Działamy też w transporcie drogowym....

  15.01.2021 godz.: 20:15 wyśw.: 3 ID str.: 10758 Więcej
 • Riskcon.pl

  Riskcon.pl

  Innowacyjne szkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz BHP oferuje RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka w Puławach. Realizujemy szkolenia praktyczne dla pracowników oraz osób wyznaczonych do ewakuacji i zwalczania pożarów. Zajmujemy się też organizacją ćwiczeń...

  15.01.2021 godz.: 20:10 wyśw.: 3 ID str.: 10757 Więcej
 • Rob-med.com.pl

  Rob-med.com.pl

  Rob-Med to profesjonalny i znakomicie zaopatrzony sklep medyczny, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Można tutaj dostać wysokiej klasy urządzenia i sprzęt medyczny dla osób starszych, wymagających opieki albo z niepełnosprawnościami. Mamy artykuły higieniczne i pielęgnacyjne, przeciwodleżynowe,...

  15.01.2021 godz.: 20:09 wyśw.: 3 ID str.: 10756 Więcej
 • Robotyziemne-stargard.pl

  Robotyziemne-stargard.pl

  Wszechstronne usługi w zakresie przygotowania terenu na obszarze Stargardu oraz okolic oferuje firma Roboty Ziemne Zdzisław Tomala. Wykonujemy różnorodne roboty ziemne i oferujemy wynajem koparko-ładowarki wraz z operatorem. Przeprowadzamy równanie oraz niwelację terenu, a także wykopy pod przyłącza...

  15.01.2021 godz.: 20:07 wyśw.: 3 ID str.: 10755 Więcej
 • Ropam.com.pl

  Ropam.com.pl

  Zlokalizowana w Myślenicach w województwie małopolskim firma Ropam Elektronik gwarantuje innowacyjne rozwiązania w zakresie urządzeń elektronicznych. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją modemów GPRS, modułów komunikacyjnych GSM, centrali z komunikacją GSM stacji monitorowania, urządzeń...

  15.01.2021 godz.: 20:01 wyśw.: 3 ID str.: 10754 Więcej
 • Selfiezone.pl

  Selfiezone.pl

  Firma Selfie Zone oferuje wysokiej jakości akcesoria odzieżowe w ciekawych wzorach i fasonach. W naszej ofercie mieszczą się różnorodnego typu czapki na zimę i lato dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Oferujemy kaszkiety damskie oraz męskie, które w ostatnim czasie są jednym z najpopularniejszych...

  15.01.2021 godz.: 19:32 wyśw.: 3 ID str.: 10753 Więcej
 • Shoperek.pl

  Shoperek.pl

  Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? A może urządzasz własne wnętrze i interesują Cię niebanalne i stylowe dodatki? Bardzo dobrze trafiłeś! Firma Shoperek z siedzibą w Brzyskach w województwie podkarpackim zajmuje się internetową sprzedażą takich artykułów. Można tu zakupić odzież,...

  15.01.2021 godz.: 19:27 wyśw.: 3 ID str.: 10752 Więcej
 • Sklep.el-sta.eu

  Sklep.el-sta.eu

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją hurtowni elektrotechnicznej EL-STA, której siedziba mieści się w Żukowie w województwie pomorskim. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą sprzętu wiodących marek. W naszym asortymencie znaleźć można produkty takie jak odkurzacze...

  15.01.2021 godz.: 18:54 wyśw.: 3 ID str.: 10751 Więcej
 • Sklep-profimed.pl

  Sklep-profimed.pl

  Sprzęt medyczny oraz wyposażenie placówek medycznych oraz osób zawodowo zajmujących się opieką nad chorymi w domach zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hurtowni Artykułów Medycznych Profi-Med w Goleniowie. Zajmujemy się dystrybucją produktów stanowiących niezbędnych do wykonywania badań...

  15.01.2021 godz.: 18:44 wyśw.: 2 ID str.: 10750 Więcej
 • Sterdent.pl

  Sterdent.pl

  Znajdujący się na warszawskim Ursusie Gabinet Stomatologiczny Sterdent dostarcza kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, profilaktyki i leczenia stomatologicznego dla dzieci i dorosłych. Gwarantujemy bezbolesne i skuteczne leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii...

  15.01.2021 godz.: 17:32 wyśw.: 7 ID str.: 10748 Więcej
 • Stomatologiamolar.pl

  Stomatologiamolar.pl

  Bezbolesne zabiegi, miła i doświadczona obsługa - zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczą dentyści z Gabinetu Dentystycznego Molar w Zabrzu. Szeroki zakres usług stomatologicznych oferowanych w naszym gabinecie obejmuje stomatologię zachowawczą, profilaktykę, zabiegi chirurgiczne,...

  15.01.2021 godz.: 17:31 wyśw.: 8 ID str.: 10747 Więcej
 • Studiolaser-depilacja.pl

  Studiolaser-depilacja.pl

  W Warszawie, Poznaniu i Częstochowie znajduje się sieć gabinetów kosmetyki laserowej Studio Laser. Specjalizujemy się w usuwaniu owłosienia przy użyciu lasera diodowego. Jest to skuteczna, bezpieczna i dająca szybkie efekty metoda, która stosowana jest na dowolną część ciała. Oferujemy...

  15.01.2021 godz.: 17:29 wyśw.: 8 ID str.: 10746 Więcej
 • Blog dla nauczyciela

  Blog dla nauczyciela

  Bycie mamą jest cudowne, satysfakcjonujące i przyjemne, ale jest to również niezwykle stresujące i stawia rodziców przed zupełnie nowymi problemami, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. Jest mnóstwo książek na temat ciąży i macierzyństwa, tak wiele, że nowi rodzice nawet...

  15.01.2021 godz.: 16:55 wyśw.: 13 ID str.: 10745 Więcej
 • Szambolublin.pl

  Szambolublin.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Żaneta Staszewska P. H. U. Funkcjonujemy w branży asenizacyjnej, a z naszych usług korzystają odbiorcy prywatni, firmy, zakłady przemysłowe oraz administracje osiedli z Lublina i okolic. Oferujemy szybki i profesjonalny wywóz szamba...

  15.01.2021 godz.: 16:22 wyśw.: 12 ID str.: 10744 Więcej
 • INTERSON Idziński Mateusz

  INTERSON Idziński Mateusz

  HandyPartner jest platformą, która zapewnia firmą kompleksowe wsparcie techniczne w całej Polsce. System został tak przygotowany, aby można było szybko skorzystać z usług danego fachowca. Na stronie można znaleźć specjalistów, którzy działają w różnych branżach. Nie brakuje tak powszechnych...

  15.01.2021 godz.: 10:41 wyśw.: 10 ID str.: 10743 Więcej
 • Termodocieplenia.pl

  Termodocieplenia.pl

  Termodocieplenia. pl to profesjonalna firma działająca na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu okładzin żywicznych wewnątrzjak również na zewnątrz budynków, a oprócz tego wykonywaniu elewacji tradycyjnej lub natryskowej. Oferowane rozwiązania...

  14.01.2021 godz.: 22:00 wyśw.: 17 ID str.: 10742 Więcej
 • Transpol.czest.pl

  Transpol.czest.pl

  Firma TRANSPOL w Częstochowie świadczy usługi transportu dostawczego. Oferujemy usługi wyburzenia i rozbiórki budynków, dostarczając sprzęt budowlany, a także zajmujemy się układaniem kostki brukowej oraz podbudową pod kostkę. Nasza działalność obejmuje dodatkowo szereg usług związanych...

  14.01.2021 godz.: 21:39 wyśw.: 18 ID str.: 10741 Więcej
 • Villawilanow.pl

  Villawilanow.pl

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją Villi Wilanów w Warszawie. W naszym obszernym, klimatyzowanym i klimatycznym obiekcie zorganizować można każdego rodzaju spotkanie rodzinne albo firmowe. Dysponujemy przestronnymi salami i parkietem do tańców, salą VIP, ogrodem, placem...

  14.01.2021 godz.: 20:56 wyśw.: 18 ID str.: 10740 Więcej
 • Wkladyowalne.pl

  Wkladyowalne.pl

  Najlepsze rozwiązania w branży systemów kominowych oferuje firma Taniekominy. pl z Wałcza. Od 20 lat zdobywamy doświadczenie w branży, dostarczając stabilne rozwiązania, jakie stanowią wkłady kominowe i kominki z montażem. W naszym sklepie znajdą Państwo obudowy kominkowe, a także wszystkie...

  14.01.2021 godz.: 20:53 wyśw.: 18 ID str.: 10739 Więcej