zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 50

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2331

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 371

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 316

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 2069

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1624

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 260

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3737

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3346

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 1772

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 2090

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3601

Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Macy.pl

  Macy.pl

  Układanie glazury i terakoty, gładzie ścian i sufitów, tynki strukturalne, prace malarskie oraz układanie paneli ściennych i podłogowych to tylko wybrane przykłady prac, jakie w ramach kompleksowych remontów wykonuje firma MACY Adrian Mielewczyk w Sierakowicach. Realizujemy także montaż drzwi...

  25.09.2020 godz.: 22:55 wyśw.: 6 ID str.: 10166 Więcej
 • Megalak.pl

  Megalak.pl

  Duża oferta druku z uwzględnieniem lakierowania UV, foliowania, czy sztancowania należy do firmy MegaLak w Markach k. Warszawy. Realizujemy poza tym bigowanie i tłoczenie oraz hot - stamping. Wszystkie prace przeprowadzamy przy użyciu jedynie wysokiej jakości materiałów, wiodących producentów...

  25.09.2020 godz.: 21:35 wyśw.: 8 ID str.: 10165 Więcej
 • Miskoala.edu.pl

  Miskoala.edu.pl

  Przedszkole,, Miś Koala” na warszawskim Mokotowie to niepubliczne przedszkole zapewniające indywidualne podejście do każdego dziecka i rodzinną atmosferę. Realizujemy podstawę programową MEN uzupełnioną o autorskie zajęcia. Gwarantujemy codzienną naukę języka angielskiego. Prowadzimy...

  25.09.2020 godz.: 20:26 wyśw.: 8 ID str.: 10164 Więcej
 • Mitomo.pl

  Mitomo.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Mitomo, która swoja siedzibę ma w Parczewie w województwie lubelskim. Jesteśmy renomowanym i wielokrotnie nagradzanym producentem i dystrybutorem kosmetyków inspirowanych tradycyjnymi japońskimi składnikami oraz miksturami. W naszej...

  25.09.2020 godz.: 20:24 wyśw.: 5 ID str.: 10163 Więcej
 • Auto-Blak Autoryzowany Serwis Samochodów Volkswagen, Skoda, Seat

  Auto-Blak Autoryzowany Serwis Samochodów Volkswagen, Skoda, Seat

  W ofercie warsztatu Auto-Blak jest między innymi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oryginalne i zamienne części samochodowe Skoda. Auto serwis Auto-Blak to warsztat samochodowy i stacja kontroli pojazdów w Warszawie. Serwis samochodowy Auto-Blak oferuje pełen zakres napraw gwarancyjnych...

  25.09.2020 godz.: 15:07 wyśw.: 12 ID str.: 10162 Więcej
 • Opony-wymiana.pl

  Opony-wymiana.pl

  Sprzedaż opon, ich montaż oraz profesjonalne wyważanie oferuje Przedsiębiorstwo Usług Technicznych GENT z siedzibą w Szczecinie, gdzie mogą Państwo skorzystać z dużej oferty ogumienia zarówno pod względem rodzaju, typu pojazdu oraz producentów. Oferujemy naprawę uszkodzonych opon i możliwość...

  25.09.2020 godz.: 12:07 wyśw.: 14 ID str.: 10161 Więcej
 • Usługi Imigracyjne H&M

  Usługi Imigracyjne H&M

  Wielu obcokrajowców marzy o legalnej pracy. My wiemy jak powinna wyglądać legalizacja pracy i chętnie Wam pomożemy. Pomagamy w załatwianiu zezwolenia na pobyt czasowy czy na pobyt rezydenta. Wiemy o tym wszystko. Od bardzo dawna pomagamy pracowników zagranicznym, którzy przyjeżdżają do naszego...

  25.09.2020 godz.: 09:09 wyśw.: 14 ID str.: 10160 Więcej
 • Duże ogrody dolnośląskie : Trawarica.pl

  Duże ogrody dolnośląskie : Trawarica.pl

  Miejscem, w którym można się zrelaksować wśród natury jest zdecydowanie ogród. Warto zatem zadbać o odpowiednie miejsce do wypoczynku w ogrodzie. W tym celu najlepiej wybrać usługi projektowania ogrodów we Wrocławiu, dzięki czemu możecie mieć pewność najwyższej jakości ogrodu, który...

  25.09.2020 godz.: 08:26 wyśw.: 14 ID str.: 10159 Więcej
 • Produkcja odzieży na zamówienie - HFT71

  Produkcja odzieży na zamówienie - HFT71

  Produkcja odzieży na zamówienie w firmie HFT71. W firmie działa własna szwalnia ubrań, która produkuje odzież firmową oraz reklamową. Hafciarnia to biuro projektowe, metki oraz wszywki odzieżowe. W pracowni zrealizujesz druk cyfrowy DTG wraz z nowoczesnymi nadrukami. Metoda sitodruku jest powszechna...

  25.09.2020 godz.: 00:48 wyśw.: 16 ID str.: 10158 Więcej
 • Nextursus.pl

  Nextursus.pl

  Kupno nieruchomości jaką są nowe mieszkania w mieście warszawa to szansa na uzyskanie nowoczesnego mieszkania na najbardziej atrakcyjnych warunkach i w najlepszej cenie, co sprawia że są to doskonałe inwestycje. Nieruchomości na rynku pierwotnym reprezentowane są przez mieszkania, które nie miały...

  24.09.2020 godz.: 18:20 wyśw.: 15 ID str.: 10157 Więcej
 • Apartamenty.parkowa13.com

  Apartamenty.parkowa13.com

  Luksusowe i przestronne Apartamenty w Szczecinie Parkowa 13 zapraszają! Oferujemy 12 wyjątkowych miejsc w centrum miasta, w cichej i luksusowej jego części na krótkoterminowy wynajem. Lokale są 2-osobowe, jednopokojowe z pełnym wyposażeniem i zaopatrzone w niezbędne urządzenia do użytku domowego....

  24.09.2020 godz.: 13:17 wyśw.: 20 ID str.: 10156 Więcej
 • Mijalski.pl czyszczenie rynien

  Mijalski.pl czyszczenie rynien

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mijalscy. Od wielu lat działamy w branży kanalizacyjnej i hydrotechnicznej świadcząc profesjonalne usługi przy użyciu specjalistycznych maszyn. Oferujemy projektowanie, montaż i modernizację sieci wodociągowych, kanalizacyjnych,...

  24.09.2020 godz.: 07:59 wyśw.: 25 ID str.: 10155 Więcej
 • Www.salonivet.pl

  Www.salonivet.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Salonu Ivett, który znajduje się w Łowiczu. Oferujemy usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Wykonujemy strzyżenia, koloryzacje oraz upięcia na różnorodne okazje. Pomagamy naszym klientom w wyborze fryzury dopasowanej do ich rysów...

  24.09.2020 godz.: 07:21 wyśw.: 24 ID str.: 10154 Więcej
 • Powiększanie ust

  Powiększanie ust

  Skorzystaj z zabiegu jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym - ciesz się pełnymi ustami o ładnym, regularnym kształcie. Zaufaj specjalistom z Cosinus Med z miasta Łódź, woj. łódzkie. W ofercie centrum różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym redukcja zmarszczek, powiększanie...

  23.09.2020 godz.: 22:06 wyśw.: 25 ID str.: 10153 Więcej
 • Opera.poznan.pl - Teatr operowy w Poznaniu

  Opera.poznan.pl - Teatr operowy w Poznaniu

  Misją, jaką ma nasz teatr, jest wykonywanie najważniejszych dzieł klasycznych, regularne zapoznawanie widza z nowymi kompozycjami oraz nowymi nazwiskami kompozytorów, reżyserów i artystów. W repertuarze naszego teatru widzowie znajdą opery, przedstawienia dla dzieci i dla dorosłych. Każdej...

  23.09.2020 godz.: 12:37 wyśw.: 25 ID str.: 10152 Więcej
 • Aluwood.pl

  Aluwood.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy Aluwood. Nasza siedziba mieści się w Katowicach, a specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór produktów wiodących producentów. Są to solidne, funkcjonalne...

  23.09.2020 godz.: 10:20 wyśw.: 27 ID str.: 10151 Więcej
 • PROFIL - wszystko do hotelu

  PROFIL - wszystko do hotelu

  Potrzebne są zawieszki hotelowe albo tekstylia hotelowe? Zgłoście się do nas, a my wszystko przygotowujemy. Wybierając naszą ofertę klient może uzyskać pomoc przy wyborze tych akcesoriów hotelowych, które są potrzebne. Mamy ich bardzo dużo, co oznacza, że każdy znajdzie coś oryginalnego...

  23.09.2020 godz.: 07:12 wyśw.: 27 ID str.: 10150 Więcej
 • Psychiatria.waw.pl

  Psychiatria.waw.pl

  Zlokalizowany w Warszawie Gabinet Psychiatryczny Urszuli Sadłowskiej zachęca do korzystania ze swoich usług. Oferujemy wszechstronne wsparcie osobom cierpiącym na depresję, a dodatkowo osobom zmagającym się z zaburzeniami psychotycznymi lub stanami lękowymi. Pomagamy także w odkrywaniu celu...

  22.09.2020 godz.: 23:04 wyśw.: 26 ID str.: 10149 Więcej
 • Regeneracjaprzekladnislask.pl

  Regeneracjaprzekladnislask.pl

  Kierowców aut osobowych, samochodów dostawczych i busów zapraszamy do WARSZTATU MECHANICZNEGO Joachima Podleśnego w Katowicach, gdzie od 20 lat realizujemy profesjonalne naprawy układów kierowniczych czy regeneracje sworznia wahacza. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie w branży mechaniki...

  22.09.2020 godz.: 22:48 wyśw.: 28 ID str.: 10148 Więcej
 • Biznes plan Łódź

  Biznes plan Łódź

  Biznesplan, to proste pojęcie, które oznacza nic innego, jak plan biznesu. Ku czemu ma on jednak służyć i czy naprawdę jest tak ważnym dokumentem, bez którego trudno o szansę na sukces w nowej działalności?

  Dobrze opracowany biznesplan, to znaczy w sposób przejrzysty i rzetelny,...

  22.09.2020 godz.: 13:18 wyśw.: 29 ID str.: 10147 Więcej