zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 18

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3023

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 567

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 19

 • Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Profesjonalne biuro rachunkowe z Warszawy

  Przez wiele lat, od kiedy biuro rachunkowe EKSPERT we Warszawie świadczy usługi księgowe, sukcesywnie poszerza zakres swoich usług, by z powodzeniem móc pomagać naszym Klientom. Zapewniamy księgowość i doradztwo finansowe dla naszych kontrahentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia biura rachunkowego. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego sprostamy każdemu zadaniu. Oferujemy także wirtualne biura.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 5628

  Wyświetleń: 854

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 1889

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3278

 • Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Porównywarka finansowa - Banki24.pl

  Nowoczesna porównywarka finansowa działająca pod adresem Banki24. pl umożliwia porównanie parametrów produktów finansowych takich jak kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, kont bankowych, lokat oraz kart kredytowych. Banki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu to oferta naszego serwisu. Dzięki kalkulatorom i rankingom finansowym szybko i wygodnie poznasz swoją zdolność kredytową i obliczysz wysokość rat oraz odsetek. Porównywarka Banki24 oferuje również szereg atrakcyjnych produktów pozabankowych takich jak chwilówek (pożyczek pozabankowych), rezerwacji hoteli i sklepów online.
  banki24.pl

  Data dodania: 26.07.2019

  ID strony: 6473

  Wyświetleń: 541

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 1795

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Agencja reklamowa PANAM oferuje na wystarczającym poziomie profesjonalnym usługi z zakresu budowania wizerunku firmy w internecie. Dodatkowo oferuje usługi informatyczne z pełnego zakresu. Agencja istnieje na rynku i działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wielu klientów może poprzeć profesjonalne podejście i kompleksowe działania. Nie ma rzeczy niemożliwych, to idea według której działają.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 1529

  Wyświetleń: 1763

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1350

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3312

Praca Branża: Praca

Nowe lub zmodyfikowane strony firmowe:

 • Magellan-group.pl

  Magellan-group.pl

  Firma Magellan w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza do korzystania ze swoich usług. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego. Nasze usługi proponujemy firmom zatrudniającym cudzoziemców, a także cudzoziemcom chcącym podjąć pracę w Polsce bądź prowadzić...

  24.03.2020 godz.: 10:02 wyśw.: 29 ID str.: 9006 Więcej
 • Vanner.pl

  Vanner.pl

  Leasingiem pracowników z Europy Wschodniej zajmuje się firma Vanner z Torunia. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zatrudnianiu pracowników sezonowych na umowę zlecenie albo o pracę. Proponujemy kompleksową obsługę związaną z formalnościami, wypłatami jak również składek....

  23.03.2020 godz.: 12:06 wyśw.: 14 ID str.: 9002 Więcej
 • Viacore.pl

  Viacore.pl

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Viacore z siedzibą w Gdyni. Zajmujemy się leasingiem pracowniczym, a działalność w branży prowadzimy już od 2017 roku. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie rekrutacji kandydatów jak również zapewnianiu atrakcyjnych i zadowalających...

  11.03.2020 godz.: 15:18 wyśw.: 23 ID str.: 8873 Więcej
 • Seppeeters.pl

  Seppeeters.pl

  Szukają Państwo pracowników? Zachęcamy do kontaktu z Agencja Pośrednictwa Pracy SEP Peeters. Nasza siedziba mieści się w Opolu oraz w Holandii, w miejscowości Oirlo. Jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę z nami, chcemy wiedzieć, jakie są Państwa potrzeby, w związku z czym zbadamy...

  06.03.2020 godz.: 12:31 wyśw.: 26 ID str.: 8807 Więcej
 • West-arbeit.pl

  West-arbeit.pl

  West-Arbeit z Lublina to profesjonalna i działająca od przeszło 5 lat firma, która zajmuje się zatrudnianiem pracowników w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech. Firma działa legalnie i zgodnie z przepisami unijnymi oferując swoim klientom przejrzyste zasady współpracy, niezbędne...

  03.03.2020 godz.: 15:34 wyśw.: 34 ID str.: 8781 Więcej
 • Gartner-group.pl

  Gartner-group.pl

  Jeśli szukasz pracowników na określony umową czas i chcesz ograniczyć koszty związane z ich rekrutacją, zapraszamy do współpracy z GARTNER Sp. z o. o. w Legnicy. Od ponad 14 lat oferujemy wsparcie dla działów HR, elastycznie dopasowując liczbę zatrudnionych do potrzeb przedsiębiorstwa....

  02.03.2020 godz.: 12:36 wyśw.: 45 ID str.: 8766 Więcej
 • Veritas Opieka - opiekunki osób starszych

  Veritas Opieka - opiekunki osób starszych

  Agencja Opiekunek Osób Starszych Veritas zatrudnia opiekunki osoby starszej na terenie Niemiec. Zainteresowane osoby powinny posiadać doświadczenie potwierdzone referencjami. Zarobki sięgają do 8000 zł miesięcznie na rękę.

  Podejmując pracę jako opiekunka osób starszych w Veritas...

  25.02.2020 godz.: 12:12 wyśw.: 48 ID str.: 8716 Więcej
 • Smtcrewing.pl

  Smtcrewing.pl

  Przedsiębiorstwo SMT Shipping Poland zaprasza do korzystania ze swojej propozycji. Siedziba naszej firmy umiejscowiona jest w Sopocie. Zajmujemy się zdobywaniem załóg dla przedsiębiorstwa SMT Shipping. Firma ta zapewnia duże możliwości rozwoju oraz gwarantuje przystępne warunki pracy. Przeprowadzana...

  20.02.2020 godz.: 19:01 wyśw.: 58 ID str.: 8684 Więcej
 • Praca w Anglii dla Opiekunki i Pielęgniarki

  Praca w Anglii dla Opiekunki i Pielęgniarki

  Veritas Care jest agencją opiekunek osób starszych. Centrala firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. Poszukujemy Opiekunek Seniora do pracy w Anglii.

  Jednym z najważniejszych wymogów, jakie stawiamy przed kandydatami jest wcześniejsze doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Właśnie...

  28.01.2020 godz.: 10:16 wyśw.: 65 ID str.: 8448 Więcej
 • Errichtungpolska.pl

  Errichtungpolska.pl

  Agencja pracy tymczasowej Errichtung Polska w Krakowie jest firmą o pewnej pozycji na rynku. Zajmujemy się leasingiem i outsourcingiem pracowniczym oraz usługami podwykonawczymi. Mamy rozległą bazę pracowników stałych i sezonowych z Europy Wschodniej do pracy w różnorodnych branżach. Świadczymy...

  20.01.2020 godz.: 14:27 wyśw.: 53 ID str.: 8370 Więcej

Podobne firmy związane z branżą: Praca

veritas care (1), agencja pracy olsztyn (1), praca dla opiekunek w niemczech kraśnik (1), praca na statkach (1), praca w holandii opole (1), księgowość aleksandrów łódzki (1), rekrutacja pracowników legnica (1), kadry aleksandrów łódzki (1), opole praca za granicą (1), pracownicy z Białorusi Kraków (2), operatorzy dźwigów (1), racibórz praca w holandii (1), agencja pracy legnica (1), opiekunki osób starszych (2), agencja pracy dla ukraińców (2), pracownicy z Ukrainy Gdynia (1), praca dla marynarzy (1), legalizacja pobytu łódź (1), Agencja pracy Włocławek (1), agencja pracy tymczasowej (2), Leasing pracowniczy Gdynia (1), agencja pracy łodź (1), Pracownicy z Ukrainy (1), Pośrednictwo pracy Gdynia (1), pośrednictwo pracy dla marynarzy (1), praca sezonowa Gdynia (1), Pośrednictwo pracy Trójmiasto (1), pośrednictwo pracy legnica (1), pracownicy z zagranicy Gdynia (1), Leasing pracowników ze wschodu (1), agencja pracy Kraków (2), pozwolenie na pracę łódź (1), biuro pracy legnica (1), pośrednictwo crewingowe Trójmiasto (1), pośrednictwo pracy łódź (1), praca opole holandia (1), najlepsi pracownicy z Ukrainy (2), biura pracy tymczasowej łódź (1), agencja pracowników z Ukrainy (2), Agencja pracy Bydgoszcz (1), praca Trójmiasto (1), opiekunka osób starszych (1), praca w Anglii (1), biura holenderskie w opolu (1), agencja pośrednictwa pracy Lublin (1), biuro pośrednictwa pracy łódź (1), pracownicy z Ukrainy Kraków (2), Outsourcing Trójmiasto (1), outsourcing personelu legnica (1), sprzątanie biur Gdynia (1)