zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2560

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 483

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 555

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3509

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 423

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 248

 • Galanteria skórzana Barberini's

  Galanteria skórzana Barberini's

  Sklep Barberini's zaprasza do zakupów skórzanych!
  Specjalizujemy się w sprzedaży toreb skórzanych, portfeli skórzanych, damskich i męskich.
  W naszej ofercie znajdą Państwo torebki skórzane takie jak torebka damska kuferek, plecak skórzany, portfel skórzany damski, listonoszka skórzana młodzieżowa, aktówka męska, porftel skórzany męski.
  barberinis.pl

  Data dodania: 04.01.2021

  ID strony: 10705

  Wyświetleń: 68

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 2280

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1819

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3835

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 158

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 3380

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3950

Praca Branża: Praca

Nowe lub zmodyfikowane strony firmowe:

 • Apservis.pl

  Apservis.pl

  Agencja pracy A&P Service zapewnia wsparcie w odnalezieniu wymarzonej pracy, a pracodawcom pomoc w skompletowaniu personelu. Oferujemy pracę w branży budowlanej, motoryzacyjnej, w branży hydraulicznej lub gastronomicznej. Gwarantujemy także pracę na drukarni, przy sortowaniu łomu stalowego...

  30.12.2020 godz.: 11:19 wyśw.: 59 ID str.: 10689 Więcej
 • Fhuarpol.pl

  Fhuarpol.pl

  Firma ARPOL w Unisławiu pośredniczy w rekrutacji do pracy. Jeżeli chcesz zatrudnić personel lub poszukujesz atrakcyjnego stanowiska pracy, które da Ci satysfakcję, zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia. Łączymy pracowników z pracodawcami, pomagając im w nawiązaniu udanej współpracy....

  22.12.2020 godz.: 19:31 wyśw.: 38 ID str.: 10626 Więcej
 • Kowsenpol.pl

  Kowsenpol.pl

  Doradztwo i rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego oferuje Agencja zatrudnienia Kowsen-pol Sp. z o. o. w Poznaniu. Naszym głównym profilem jest świadczenie kompleksowych usług związanych z pracą tymczasową i stałą oraz outsourcingiem pracowników na obszarze UE oraz Ukrainy. Pośredniczymy...

  13.12.2020 godz.: 23:45 wyśw.: 54 ID str.: 10572 Więcej
 • Pracalekarza.pl

  Pracalekarza.pl

  Jeśli interesują Was oferty pracy w medycynie to u nas je znajdziecie. Prowadzimy portal rekrutacyjny, który Wam to ułatwi. U nas znajdziecie najlepsze ogłoszenia dla lekarzy. Może to być lekarz okulista, ale również pediatra. Wszystkie oferty są dokładne sprawdzone, dlatego gwarantujemy ich autentyczność....

  29.10.2020 godz.: 07:17 wyśw.: 70 ID str.: 10350 Więcej
 • Www.mjcare.pl

  Www.mjcare.pl

  Szukasz pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną i uczciwą agencją jak i całodobowym wsparciu? Doskonale trafiłeś! Firma Mj CARE działa w branży od wielu lat i proponuje wiele ciekawych i atrakcyjnie wynagradzanych stanowisk pracy. Zapewnia również...

  08.10.2020 godz.: 11:40 wyśw.: 76 ID str.: 10267 Więcej
 • Usługi Imigracyjne H&M

  Usługi Imigracyjne H&M

  Wielu obcokrajowców marzy o legalnej pracy. My wiemy jak powinna wyglądać legalizacja pracy i chętnie Wam pomożemy. Pomagamy w załatwianiu zezwolenia na pobyt czasowy czy na pobyt rezydenta. Wiemy o tym wszystko. Od bardzo dawna pomagamy pracowników zagranicznym, którzy przyjeżdżają do naszego...

  25.09.2020 godz.: 09:09 wyśw.: 68 ID str.: 10160 Więcej
 • Prosperum Care sp. z o. o. sp. k.

  Prosperum Care sp. z o. o. sp. k.

  W naszych oferta jest praca opiekunki osób starszych Niemcy, dlatego wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do nas. Wystarczy zgłosić się do nas i przejść proces weryfikacji. Następnie wybierzemy wspólnie ofertę dla Was. To wszystko trwa bardzo krótko, ponieważ zapotrzebowanie na opiekunki...

  25.08.2020 godz.: 07:48 wyśw.: 89 ID str.: 9993 Więcej
 • Kariera.transpoloniagroup.pl

  Kariera.transpoloniagroup.pl

  Jeśli szukasz pracy jako kierowca transportowy w renomowanej firmie, zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Trans Polonia. Poszukujemy kierowców do transportu krajowego i transportu zagranicznego. Proponujemy też stanowiska w charakterze pracy biurowej. Gwarantujemy szeroką...

  13.08.2020 godz.: 11:29 wyśw.: 112 ID str.: 9943 Więcej
 • Deman.pl

  Deman.pl

  Szukasz pracowników budowlanych z Ukrainy? Firma DEMAN Sp. z o. o. w Bielsko-Białej zajmuje się rekrutacją specjalistów z obszaru prac budowlanych oraz remontowych. Możemy zaoferować pracowników na wszelkie potrzeby klientów, m. in. w zakresie usług ślusarskich, spawalniczych i tokarskich....

  29.07.2020 godz.: 12:52 wyśw.: 75 ID str.: 9858 Więcej
 • Rekrutacja konsultantek

  Rekrutacja konsultantek

  Praca zdalna jako konsultantka Avon dostępna po rejestracji na rekrutujemy-konsultantki. pl to nagrody o wartości do 800 zł, bezpłatna dostawa produktów, 90 dni na zwrot zamówionych produktów oraz możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu. Na stronie rekrutujemy-konsultantki. pl dowiedzieć...

  05.07.2020 godz.: 22:42 wyśw.: 122 ID str.: 9674 Więcej

Podobne firmy związane z branżą: Praca

praca kierowca c+e (1), oferty pracy dla cudzoziemców częstochowa (1), opieka nad starszymi niemcy (1), szukam ukraińców do pracy (1), opieka seniora niemcy (2), kierowca adr polska (1), szukam pracownika z ukrainy (1), zatrudnienie ukraińca (1), Avon (1), wynajem pracowników z ukrainy (1), sprzątanie hal magazynowych (1), konsultanka (1), rekrutacja pracowników dla cudzodziemców częstochowa (1), agencja zatrudnienia (2), Agencja pracy Bydgoszcz (2), praca kierowca ce polska (1), opiekunka seniora niemcy (1), agencja pracy ukraińcy (1), pracownicy z ukrainy śląskie (1), zatrudnianie cudzoziemców (1), opieka osób starszych niemcy (1), pracownicy z ukrainy bydgoszcz (1), agencja pracy dla cudzoziemców myszków (1), kierowca adr szkolenia (1), kosmetyki (8), agencja pośrednictwa pracy dla ukraińców częstochowa (1), opieka nad osobami starszymi (4), praca (3), praca dla mieszkańców białorusi częstochowa (1), adr praca (1), pracownicy budowlani z ukrainy (1), kurs adr płock (1), pracownik z ukrainy (2), praca zdalna (2), Pracownicy z Ukrainy (2), poszukuję ukraińców do pracy (1), opiekun osób starszych (1), kierowca praca polska (1), biuro pracy bydgoszcz (1), stolarze z ukrainy (1), praca dla lekarzy (1), wynajem ukraińców do pracy (1), praca kierowca adr polska (1), kurs prawa jazdy c+e (1), leasing pracowników z ukrainy (2), oferty pracy w medycynie (1), pracownicy z ukrainy stawki (1), praca dla mieszkańców z ukrainy częstochowa (1), opiekun osób starszych niemcy (1)