zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.companies.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Producent rolet Farol Łódź - rolety na każdą kieszeń

  Farol to łódzka firma produkująca rolety, plisy i moskitiery. Producent rolet swoje usługi świadczy od wielu lat, z czym wiąże się nabyte doświadczenie oraz wiedza z zakresu realizacji rolet i innych osłon okiennych. W swojej ofercie firma posiada rolety, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, jak również żaluzje poziome. Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy na stronie internetowej, jak również wysłać zapytanie o wycenę.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 5708

  Wyświetleń: 2873

 • Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie Łódź

  Realizujemy nowoczesne strony i sklepy internetowe w technologii RWD, w oparciu o bootstrap, która pozwala na dopasowywanie się serwisu do urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową, jak smartfony, tablety, laptopy czy smartTV. Nasze profesjonalne strony i sklepy projektujemy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.
  https://www.mgroup.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9033

  Wyświetleń: 357

 • Biuro podatkowe Łódź

  Biuro podatkowe Łódź

  Świadczenia związane z rachunkowością i doradztwem podatkowym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, jakie posiada nasze biuro księgowe Łódź czyni, że traktujemy wszelkie zamówienia w sposób w pełni zawodowy. Pośród własnych usług odnajdą Państwo między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych lub też przeprowadzenie rozrachunków z budżetem złączonych z podatkami. Nasi obeznani pracownicy obsługują zlecenia niejedynie w j. polskim jednakowoż dodatkowo w j. angielskim także j. niemieckim. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania ułatwią prowadzenie własnej działalności. Nasze partnerstwa z odbiorcami wytrzymają latami, co jest potwierdzeniem własnej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa usług o każdej porze dnia, i za sprawą jego fachowej osłonie unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 1400

  Wyświetleń: 1742

 • SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  SEOdirect.pl - SEO katalog WWW

  Profesjonalny katalog stron internetowych, skupiający tylko dobre strony www. Aktualizowany i często moderowany zapewnia wartościową treść dla użytkowników. Pozycjonuj sam swoją witrynę www i dodaj stronę już dziś. Zyskasz większą popularność w internecie.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4775

  Wyświetleń: 3860

 • Top1.pl - katalog stron internetowych

  Top1.pl - katalog stron internetowych

  Moderowany i działający nieprzerwanie od 2007 roku katalog stron internetowych Top1. pl. Prezentowane są strony firmowe i strony prywatne, pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych. Do katalogu każdy użytkownik może zgłosić stronę i po akceptacji moderatora pojawi ona się w Top1. pl.
  www.top1.pl

  Data dodania: 04.10.2019

  ID strony: 4773

  Wyświetleń: 2466

 • Meble szkolne producent

  Meble szkolne producent

  Warto wiedzieć, że meble szkolne muszą posiadać wszelakie normy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jak w największym stopniu oczywista, bowiem zdrowie jak również życie naszych pociech są najistotniejsze. Meble muszą być w adekwatny sposób przystosowane do wieku pociech, które będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niepoprawne dopasowane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić do deformacji w ciele dziecka a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak stworzone, ażeby obniżyć do minimum jakiegokolwiek typu nawierzchnie ostre i niebezpieczne dla malucha. Meble szkolne prócz tego, iż mają znamienny oddziaływanie na atmosferę królującą w całej sali realizują dodatkowo funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są tak zaprojektowane aby wolno w nich było trzymać różnorodnego rodzaju rzeczy związane z zajęciami prowadzonymi w danej sali. Pośród najważniejszych mebelków, na które szkoły winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na przeróżne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 3502

  Wyświetleń: 2198

 • Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Ośrodek leczenia uzależnień warszawa

  Leczymy do skutku! Nasz autorski program leczenia popieramy niespotykaną w branży gwarancją jakości wykonania usługi. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.
  https://twoj-detoks.pl

  Data dodania: 27.03.2020

  ID strony: 9034

  Wyświetleń: 488

 • Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  Prodio - proste oprogramowanie do zarządzania produkcją

  PROSTY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. Zaplanuj pracę produkcji, zwiększ wydajność, kontroluj pracowników oraz czas pracy przez Internet. Łatwe planowanie i rozliczenie produkcji dla małej firmy. Prodio jest proste w obsłudze, zawiera tylko potrzebne funkcje i bez kosztownego sprzętu sam wprowadzisz je w 15 minut. Odzyskujesz kontrolę nad tym co się dzieje na hali, a pracownicy zawsze wiedzą co i jak mają produkować. Z dowolnego miejsca na świecie tworzysz plan pracy, który w przyjazny sposób wyświetla się na hali. Razem z zadaniami pracownicy widzą zdjęcia, dokumentację oraz uwagi. W najłatwiejszy sposób zbierasz informacje z produkcji. Koniec z zeszytami i papierowymi kartami pracy. Pracownicy przez prosty formularz rejestrują pracę, a Ty od razu widzisz to z dowolnego miejsca na świecie. Obsługujemy też breloczki RFID. Zaufało nam już kilkaset małych firm, zatrudniających od 3 do 142 osób na produkcji. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by w 12 branżach od obróbki metali, narzędziowni, przez opakowania kartonowe, stolarkę, wtryskarnie czy producentów uszczelnień pomagać pracować wydajniej i bardziej poukładanie.
  www.getprodio.com

  Data dodania: 21.09.2020

  ID strony: 10140

  Wyświetleń: 165

 • Butelki plastikowe

  Butelki plastikowe

  Producenci leków korzystają z opakowań które muszą spełniać odpowiednie normy, z tego właśnie powodu współpracują z wyspecjalizowanymi firmami produkującymi odpowiednie opakowania i pojemniki. Opakowania dla farmacji muszą spełniać określone przepisami normy z tego powodu produkowane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Butelki, dozowniki, nakrętki przeznaczone dla farmacji to wyroby z tworzywa PE a dla większej przejrzystości produktu używa się tworzywa PP. Opakowania do leków powinny mieć różne gwinty ze względu na zapewnienie odpowiedniego sposobu przechowywania ale i ze względów bezpieczeństwa (aby nie mogły otworzyć je dzieci). Aby znaleźć odpowiedniego producenta takich opakowań polecam zajrzeć na stronę "chempakkutno. pl" Producent przedstawia całą ofertę swoich wyrobów od pojemników na leki po nakrętki i pojemniki medyczne. Producenci opakowań i pojemników dla tak specjalistycznej gałęzi przemysłu jak farmacja stosują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
  chempakkutno.pl/2-butelki-plastikowe.html

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1531

  Wyświetleń: 3741

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Nasza jednostka oferuje profesjonalny haft komputerowy w niesłychanie przyciągającej cenie. Odwiedź naszą stronę internetową www. arlena. pl i przekonaj się osobiście, że kompleksowe hafty komputerowe nie muszą przenigdy drogo kosztować. Dla Nas zawsze najistotniejszy jest klient, dlatego też angażujemy najlepszych ekspertów na rynku i proponujemy Wam wytrawny haft komputerowy na ogromnie dużym poziomie. Nasza ogromna oferta przeznaczona jest zarówno do właścicieli firm podczas gdy również dla klientów prywatnych. Do jakiegokolwiek zlecenia przystępujemy z indywidualnym zaangażowaniem starając się poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającym delikwentom. Znaczna jakość usług, Przyciągające ceny, przyjemna i pomocna obsługa i szybki czas zrealizowania zleceń tylko w naszej firmie.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 1613

  Wyświetleń: 3444

 • Filmy reklamowe How How

  Filmy reklamowe How How

  Zastanawiałeś się kiedyś jak powstaje film lub animacja?

  Studio produkcyjne How How chętnie wyjaśni kulisy powstawania filmów i animacji. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad produkcją materiału filmowego jest określenie jaki to rodzaj produkcji. Jaką techniką ma być zrealizowany. Film żywej akcji czy może bardziej animacja? Jeśli animacja to czy w technologii 2D czy 3D, a może mix obu technika animacji? Często wybór to wypadkowa indywidualnych potrzeb Klienta, czasu jaki jest dostępny na realizację dzieła filmowego oraz budżet przeznaczony na dany projekt.

  Drugim kamieniem milowym w produkcji filmu jest rozpisanie scenariusza czyli opisu co w danym czasie się dzieje. W scenariuszu powinny również być zawarte listy dialogowe oraz narracja z offu.
  Scenariusz powinien być zwizualizowany graficznie. Do tego służy storyboard czyli rozrysowany scena po scenie scenariusz. Często aby lepiej zilustrować rozkład scen w czasie animuje się delikatnie storyboard i mówimy wówczas o animatiku.

  Teraz możemy skupić się na produkcji filmu lub animacji. Studio produkcyjne How How realizuje projekty filmowe o szerokim spektrum. Są to między innymi filmy i spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne. How How dostarcza również produkcji do emisji TV. Są to najczęściej reklamy telewizyjne oraz bilbordy sponsorskie.

  How How to bez wątpienia również prężnie działające studio animacji. How How animuje z pasją. W portfolio tego studia znajdują się liczne animacje reklamowe typu explainer video jak również mniej komercyjne produkcje jak animowane teledyski dla najmłodszych widzów.

  How How jak na dom produkcyjny przystało produkuje filmy i animacje. Jego doświadczony zespół produkcyjny, w skład którego wchodzą między innymi animatorzy, rysownicy czy montażyści dostarczają kreację najwyższej jakości.

  How How to najwyższy standard produkcji filmowej.
  howhow.pl

  Data dodania: 20.04.2020

  ID strony: 9251

  Wyświetleń: 418

 • Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Firmy i instytucje w Polsce - wyszukiwarka Company.pl

  Wykaz firm i instytucji publicznych, ich danych teleadresowych oraz stron internetowych prezentuje serwis Company. pl. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie wyszukanie interesującej firmy lub urzędu. Wyszukiwarka Company jest również skutecznym narzędziem promocji w Internecie. Umieść swój wpis i pozwól się znaleźć w sieci.
  https://company.pl

  Data dodania: 01.12.2020

  ID strony: 10505

  Wyświetleń: 70

Budownictwo Branża: Budownictwo

Nowe lub zmodyfikowane strony firmowe:

 • WYNAJEM-OSUSZACZA.COM

  WYNAJEM-OSUSZACZA.COM

  Woda wsiąkła w podłogę i nie wiecie jak się pozbyć tej wilgoci? Dzięki nam osuszanie podłogi nie będzie trudne. Posiadamy na wynajem urządzenia, które sobie z tym poradzą osuszacze są bardzo wydajne. To są osuszacze kondensacyjne przemysłowe, które są w stanie poradzić sobie z każdym...

  05.12.2020 godz.: 09:12 wyśw.: 12 ID str.: 10533 Więcej
 • Unikon-kowalik.pl

  Unikon-kowalik.pl

  Szukasz firmy, która zajmie się wylaniem fundamentów, postawieniem ścian czy budową domu w stanie surowym? Zachęcamy do kontaktu z firmą Uni Kon w Skarżysko-Kamiennej, która wykonuje kompleksowo prace budowlane i remontowe na potrzeby klientów indywidualnych. Zakres naszych usług obejmuje...

  03.12.2020 godz.: 12:48 wyśw.: 26 ID str.: 10526 Więcej
 • Wizbar.com.pl

  Wizbar.com.pl

  Firma WIZBAR w Raszynie zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości chemię budowlaną, produkty budowlane oraz narzędzia czołowych producentów. Posiadamy wykwalifikowany personel z bogatym doświadczeniem oraz rozległą wiedzą na temat oferty....

  02.12.2020 godz.: 13:04 wyśw.: 36 ID str.: 10525 Więcej
 • Zaranek-transport.pl

  Zaranek-transport.pl

  Prace ziemne i wszelkiego rodzaju wykopy pod planowane inwestycje, a poza tym transport ciężarowy oferuje firma ZARANEK-TRANSPORT CIĘŻAROWY w Bydgoszczy. Polecamy rozległy zakres wysokiej jakości usług koparko-ładowarką, jakie obejmują m. in. wykopy pod fundamenty, wykopy pod ogrodzenia, wykopy...

  02.12.2020 godz.: 08:07 wyśw.: 33 ID str.: 10523 Więcej
 • Cmbtechnikagrzewcza.pl

  Cmbtechnikagrzewcza.pl

  CMB Technika grzewcza ze Stargardu to firma, która prowadzi sprzedaż urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Dostarczamy szeroki wybór produktów, tj. instalacje wod-kan i armaturę sanitarną, pompy ciepła, jak również system przetwarzający promieniowanie słoneczne w prąd - fotowoltaikę. Chcąc...

  01.12.2020 godz.: 14:13 wyśw.: 40 ID str.: 10521 Więcej
 • Olima.pl

  Olima.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Olima z Oleśnicy. Zajmujemy się montażem, serwisowaniem oraz projektowaniem instalacji sanitarnych w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej i komercyjnej, a ponadto budynkach wielorodzinnych i jednorodzinnych. Wykonujemy przyłącza wodne i kanalizacyjne,...

  01.12.2020 godz.: 14:00 wyśw.: 15 ID str.: 10520 Więcej
 • Profiparkiet.pl

  Profiparkiet.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Profi-Parkiet. Zajmujemy się sprzedażą desek podłogowych oraz chemii i części do montażu parkietów. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim, sięgającym 1992 roku doświadczeniem w branży. Naszym klientom proponujemy pełen wybór...

  01.12.2020 godz.: 07:26 wyśw.: 47 ID str.: 10502 Więcej
 • ERATO ENERGY

  ERATO ENERGY

  Chcesz zainwestować w panele fotowoltaiczne, ale nasłuchałeś się rad „dobrych wujków”, którzy twierdzą, że to oszustwo? Pozwól, że coś Ci wyjaśnimy… W Erato Energy prowadzimy otwartą i jasną komunikację. My projektujemy, produkujemy i montujemy efektywne panele fotowoltaiczne, które...

  28.11.2020 godz.: 11:16 wyśw.: 46 ID str.: 10495 Więcej
 • Kominki Wrocław Lexus. Słoninka A.

  Kominki Wrocław Lexus. Słoninka A.

  Zapraszamy po kominki Lexus we Wrocławiu, które zostaną wykonane z należytą starannością. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą, która już od 2010 roku znajduje się na rynku. Od tego momentu stale ulepszamy swoje metody pracy, zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy wyjątkowo...

  27.11.2020 godz.: 16:27 wyśw.: 45 ID str.: 10490 Więcej
 • Bram-stal.com

  Bram-stal.com

  Sprzedażą i montażem bram, balustrad zewnętrznych bądź wewnętrznych oraz ogrodzeń zajmuje się firma BRAM-STAL ze Stargardu w województwie zachodniopomorskim. Firma ma długoletnie doświadczenie w branży metalowej, posiada nowoczesny park maszynowy i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców....

  26.11.2020 godz.: 22:37 wyśw.: 32 ID str.: 10486 Więcej

Podobne firmy związane z branżą: Budownictwo

klimatyzacja Trzebnica (1), Hurtowania budowlana Mazowieckie (1), Ogrodzenia Stargard (1), elewacja domu skarżysko kamienna (1), klimatyzacja Oleśnica (1), Hydraulik Oleśnica (1), wynajem koparki bydgoszcz (2), lakiery podkładowe do drewna (1), montaż kominków (1), Przyłącza zewnętrzne stargard (1), osuszanie mieszkania (1), lakier uretanowy (1), barwienie podłóg drewnianych (1), kompleksowe wykończenia wnętrz skarżysko kamienna (1), piasek bydgoszcz (2), Wyposażenie łazienek stargard (1), klej epoksydowy dwuskładnikowy (1), ogrzewanie Oleśnica (1), Hurtowania budowlana Warszawa (1), wkłady kominkowe (7), blaty kuchenne z kamienia (2), Ogrzewanie podłogowe stargard (1), transport ciężarowy bydgoszcz (2), instalacje fotowoltaiczne (5), ziemia bydgoszcz (2), Pompy ciepła stargard (1), koparka bydgoszcz (2), Zaopatrzenie składów budowlanych Mazowieckie (1), lakiery wodne dwuskładnikowe (1), osuszanie po tynkowaniu (1), budowa domu pod klucz skarżysko kamienna (1), firma remontowa skarżysko kamienna (1), blaty granitowe (1), usługi koparkowe bydgoszcz (2), prace ziemne bydgoszcz (2), Bramy stalowe Szczecin (1), korek dylatacyjny (1), krążek szlifierski (1), Ogrodzenia panelowe Szczecin (2), obudowy kominkowe wrocław (1), Ogrodzenia Goleniów (1), konstrukcje żelbetowe skarżysko kamienna (1), koparki bydgoszcz (2), Ogrodzenia metalowe Szczecin (1), Blaty kamienne (3), Balustrady Stargard (1), kominki wrocław (1), Hydraulik Oława (1), ocieplenie domu skarżysko kamienna (1), blaty (3)